Jump to content
Dogomania

Gruzja- piękność, w typie kaukaza ODNALAZŁA SIĘ!!!!!


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Poker']da się zatrzymać pilotem na każdej szerokości,a jak ma fotokomórkę, to staje w miejscu , gdy pojawi się na jej wysokości przeszkoda. Przynajmniej moja tak działa.
Poza tym można postawić jedzenie w głębi , za każdym razem przesuwać je coraz głębiej.
Właśnie w zimie po 6.dniowym polowaniu na sunię udało się podobnie złapać.Wchodziła na ogrodzony ogródek działkowy.Ludzie postawili karmę głęboko, czatowali z okna i pan zbiegł poschodach z pierwszego pięrta i zamknął furtkę. a potem już ją miał w rękach.W nagrodę dziabęła go w brodę.[/QUOTE]
Nie wiemy tylko, czy obcych ludzi stać na taką determinacje w łapaniu Gruzji. Co innego, gdyby to sie działo w domu kogos zaangazowanego emocjonalnie w sprawe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']da się zatrzymać pilotem na każdej szerokości,a jak ma fotokomórkę, to staje w miejscu , gdy pojawi się na jej wysokości przeszkoda. Przynajmniej moja tak działa.
Poza tym można postawić jedzenie w głębi , za każdym razem przesuwać je coraz głębiej.
Właśnie w zimie po 6.dniowym polowaniu na sunię udało się podobnie złapać.Wchodziła na ogrodzony ogródek działkowy.Ludzie postawili karmę głęboko, czatowali z okna i pan zbiegł poschodach z pierwszego pięrta i zamknął furtkę. a potem już ją miał w rękach.W nagrodę dziabęła go w brodę.[/QUOTE]
tak, jeżeli Ci Państwo się zgodzę. Oni i tak robią bardzo dużo, a w końcu to obcy ludzie. Zapytam pomysł dobry

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Ludzie , którzy złapali "naszą" sunię też byli obcy.
Jak by ją zamknęli na posesji, to nie wiem kto mieszka w miarę blisko ,żeby ją złapać.[/QUOTE]

ja mieszkam z 12km. Jak ją złapią, to ja już stanę "na głowie" , żeby zaraz podjechać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...