Jump to content
Dogomania

Gruzja- piękność, w typie kaukaza ODNALAZŁA SIĘ!!!!!


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Rozmawiałam z właścicielem Gruzji i Gruzja ma towarzysza.Adoptowali owczarka niemieckiego który z poczatku chciał Gruzję zjeść.W tej chwili jest już zgoda ,Gruzja robi się bardziej otwarta ,wychodzi z budy i sprawdza co się dzieje.Nawet wkurzyła się i zaszczekała na onka jak próbował kurę gonić.Ona śpi z kotem ,kury wyjadają z miski ,tylko do ludzi nie może się przekonać.Trafiła na mądry dom i mam nadzieję ,że będzie coraz lepiej.Na spacery chodzą wieczorami bo wtedy mniej się boi.Do małej córeczki też jest super! To tyle się dowiedziałam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cioteczki,pilnie potrzebujemy hoteliku z behawiorystą dla mixa podhalana.Adoptowała go rodzina z dziećmi ,miał być fajny spokojny a on coraz bardziej rządzi i szaleje,wcześniej siedział u jakiegoś bacy w kojcu.Możecie kogoś sprawdzonego poradzić.Pies przebywa w okolicach Cieszyna.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Phase- Gruzja według miejscowego weta była wysterylizowana. Ja przyznaję się - bez bicia, ze nie pamiętałam. Ona była długo w Hotelu. Miałam problem z uzbieraniem co miesiąc całej kwoty. No umknęła mi tak istotna kwestia. I Państwo wzięli jeszcze jednego pieska -oneczka. I co? Gruzja zaciążyła....Miała młode. I właśnie pisałam do Ani, czy oni ją wysterylizują. Gruzja jest starym psem. Napiszę jak będę wiedziała.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...

Kochani mam kolejny problem...Pamiętacie Gruzję? Jedna z dogomaniaczek, która składała się na jej utrzymanie, przez długi czas, sama ma duży problem ze swoim psem:(((. Echinacea... Jej pies ma raka ..

Takiego maila otrzymałam w niedziele:

- moja sunia prawie 5letnia Esia, ma chłoniaka złośliwego. Spadło to jak grom z jasnego, Esia od zawsze była psem chorowitym, alergicznym, ma niedoczynność tarczycy, zdiagnozowaną alergię, zespół jelita drażliwego, przeszłyśmy operację wycięcia tłuszczaka z główki. Pierwsze dwa lata cierpiała na ostre biegunki i wymioty- więc kasa i wysiłek, aby to ustabilizować. Mówiąc krótko,  często chodzimy do weta- ostatnio 3 tyg temu  byłyśmy. wetka Esię obejrzała, wszystko ok.

W ostatni czwartek rano Esia była mocno osowiała, słaba, zupełnie bez powodu, bo poprzedniego dnia wszystko było OK. A oglądam ją zawsze pod kątem kleszczy, ale do głowy mi nie przyszło to, co się stało.. i na wszelki zaprowadziłam ją do weta. Powiększone węzy chłonne, natychmiast na badania krwi i badania histopatologiczne na Białobrzeską. No i diagnoza ( w zał). Leczymy się dalej Białobrzeskiej, ponoć to znakomity adres.

 

Jesteśmy już po pierwszej chemii, potrzebuję pomocy- bo leczenie onkologiczne ( chemia, kroplówki w domu, leki) miesięcznie kosztują prawie 2 000 zł. Sterydy dla psa to spory koszt. Oczywiście, dopiero startujemy ale już widzę, co się będzie działo  z finansami.

 

Czy ktoś z WAS MOZE ZROBIĆ WYDARZENIE NA FEJSIE????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...