Jump to content
Dogomania

Selena, Myszka i Czarny - przeżyli horror, teraz szukają domków! KORNEL ADOPTOWANY


wollygator

Recommended Posts

  • Replies 540
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='caryca26']Jutro napewno się skontaktują.[/QUOTE]

dzień dobry wszystkim o "złotym sercu" :)
Oczywiście - pisałam już na pw - dzisiaj będziemy się zdzwaniać :)

[quote name='MALWA']Witam!
Zrobiłam tak na szybko bazarek dla psiaków...[/QUOTE]

SUPER! Bardzo bardzo dziękujemy! :)

[quote name='Weimaromaniaczka']A mają te sieroty wydarzenie na FB?[/QUOTE]

Tak, [URL]http://www.facebook.com/events/247531005363639[/URL]

[quote name='MALWA']A ja przyszłam donieść, ze na moim azarku dla sierotmam juz zadeklarowane 90 zł !
[/QUOTE]

Super!!! [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

co za bestialstwo i znieczulica!
właścicielce się nie dziwię, bo alkoholizm pozbawia człowieka uczuć wyższych ale gdzie byli sąsiedzi?

mam nadzieję, że oba psiaki rozpoczną teraz normalne życie i na ich pychlach pojawi się kiedyś choć cień uśmiechu...

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://img513.imageshack.us/img513/9228/40221533.jpg[/URL]

Nie!!!! To jest horror !!!! :placz::placz::placz::angryy::angryy:

Udostępniłam na FB....kochani przedłużcie wydarzenie na FB,bo później nie będzie można dołączyć po terminie i będzie problem.

Link to comment
Share on other sites

Też zastanawiam się co z psiakami, jak ich stan?

Zdaję sobie, że od wczoraj do dzisiaj raczej wiele się nie zmeiniło, ale chodzi mi o to jak się czują, i czy miały juz jakieś badania robione?

Co do baby, to zabrałabym jej te psiaki, co pozostały, bo te pewnie tez głodzi...

Co do bazarku - to mam już zadeklarowane 100 zl !!!

Moze warto wrzucić na 1 stronkę link do bazarku i link do wydarzenia na FB?

Na film nie wchodziłam... na razie nie mogę....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Też zastanawiam się co z psiakami, jak ich stan?

Zdaję sobie, że od wczoraj do dzisiaj raczej wiele się nie zmeiniło, ale chodzi mi o to jak się czują, i czy miały juz jakieś badania robione?

Co do baby, to zabrałabym jej te psiaki, co pozostały, bo te pewnie tez głodzi...

Co do bazarku - to mam już zadeklarowane 100 zl !!!

Moze warto wrzucić na 1 stronkę link do bazarku i link do wydarzenia na FB?

[B]Na film nie wchodziłam... na razie nie mogę[/B]....[/QUOTE]

Myślę,że nie masz się czego obawiać, dla mnie film jest bardziej optymistyczny niż same fotki.

Link to comment
Share on other sites

Kornelek bardzo biedny, łzy same z oczu płyna na jego widok:-(. Optymistyczne jest to, że nie jest zrezygnowany, chce żyć i to daje nadzieję, że uda się go uratowć. Nie wyobrażam sobie jak można tak zagłodzić zwierzę.... Powinno sie babę zamknąć bez jedzenia, picia, a przede wszystkim bez alkoholu i patrzeć jak sobie radzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']Kornelek bardzo biedny, łzy same z oczu płyna na jego widok:-(. Optymistyczne jest to, że nie jest zrezygnowany, chce żyć i to daje nadzieję, że uda się go uratowć. Nie wyobrażam sobie jak można tak zagłodzić zwierzę.... Powinno sie babę zamknąć bez jedzenia, picia, a przede wszystkim bez alkoholu i patrzeć jak sobie radzi.[/QUOTE]

Normalnym ludziom wiele rzeczy nie mieści się w głowie, ale takim "degeneratom" różne przychodzą na myśl... i można naprawdę się zdziwić...

Link to comment
Share on other sites

I ja przyszłam za Wejmą
brak słów :-(...........
[quote name='Alojzyna']
właścicielce się nie dziwię, bo alkoholizm pozbawia człowieka uczuć wyższych ale gdzie byli sąsiedzi?
[/QUOTE]
właśnie ,zawsze w takich sytuacjach zastanawiam się gdzie byli sąsiedzi ,znajomi,rodzina.....
bo nigdy nie uwierzę w to ,że nikt tego bestialstwa nie widział
Właścicielka nie ma uczuć ,ona już po prostu mózgu nie ma (zeżarta kora mózgowa przez alkohol,a to co zostało jest zaprogramowane tylko na jedno -napić się)
Dlatego Ci ,którzy widzieli/wiedzieli są tak samo winni ,a może nawet bardziej winni od niej.........

Psiaczkom dużo zdrowia i siły życzę ,mam nadzieję że się z tego podniosą i znajdą cudowne domy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ClaudiaAnna'][URL]http://www.konin.lm.pl/aktualnosci/informacja/84994/konin:_glodzila_psy[/URL]

:-( obejrzyjcie sobie ten filmik jeśli jeszcze nie widzieliście...[/QUOTE]

Ja nie ogarniam takich spraw :shake: Mam nadzieję, że tak kobieta zapije się na śmierć.

Zobaczcie jak Kornelek macha ogonkiem na widok ludzi :) Najważniejsze, że psy są bezpieczne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...