Jump to content
Dogomania

Selena, Myszka i Czarny - przeżyli horror, teraz szukają domków! KORNEL ADOPTOWANY


wollygator

Recommended Posts

  • Replies 540
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja pie******. Nie wiem co bym zrobiła, jak bym dorwała w swoje ręce, normalnie się nóż w kieszeniu otwiera.
Przelałam niestety skromniutko 20zł (powinno już być, bo ten sam bank), ale więcej choć bym nie wiem jak chciała, nie dam rady :/
Będę odwiedzać cudeńka i czekać na rozwój wydarzeń z zaoferowanym DT.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Zrobiłam tak na szybko bazarek dla psiaków:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229552-NOWE-KSIĄŻKI-O-PSIAKACH-DLA-ZAGŁODZONYCH-PSÓW-DO-22-07-g-22-00?p=19381061#post19381061[/URL]

Pomóżcie mi porozsyłać zaproszenia z linkiem do bazarku, moze ktoś kupi nową ksiazkę i będzie dodatkowa kasa dla biedot.


Wiele nie mam, ale 20 zł zaraz przeleję na psiaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Witam!

Zrobiłam tak na szybko bazarek dla psiaków:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229552-NOWE-KSIĄŻKI-O-PSIAKACH-DLA-ZAGŁODZONYCH-PSÓW-DO-22-07-g-22-00?p=19381061#post19381061[/URL]

Pomóżcie mi porozsyłać zaproszenia z linkiem do bazarku, moze ktoś kupi nową ksiazkę i będzie dodatkowa kasa dla biedot.


Wiele nie mam, ale 20 zł zaraz przeleję na psiaki.[/QUOTE]

Zajrzałam i licytuję.

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam ten wątek po banerku Weimaromaniaczki. Nie chce się wierzyć że, tfu nie ludzie - potwory urządzili im Oświęcim.Co za kreatury mienią sie nazwą człowieka. Wiem złorzeczenie nic nie pomoże. Na razie mogę trzymać tylko kciuki za szybki powrót do zdrowia i pełni sił,postaram się po wypłacie wpłacić jakiś drobiazg, może jakieś fanty na bazarek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weimaromaniaczka']A mają te sieroty wydarzenie na FB?[/QUOTE]


Na razie nie wiadomo...

Chyba nikt nie miał głowy, by robić im wydarzenie.... ale poczekajmy na prowadzącą wątek, pewnie wie więcej, a teraz już poszła spać....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Na razie nie wiadomo...

Chyba nikt nie miał głowy, by robić im wydarzenie.... ale poczekajmy na prowadzącą wątek, pewnie wie więcej, a teraz już poszła spać....[/QUOTE]

No to poczekamy ,a ja pomyślę kto potrafi robić . Na razie kto ma FB niech kliknie na [B]LUBIE TO[/B] na pierwszej stronie u góry po lewej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ceris']Jestem od Ewci Gonzalesowej i nie mogę już w spokoju wysiedzieć ani chwili. Ryczę nad swoimi dwiema biedami, a tu jeszcze to :angryy: Ja wysiadam. Nie chcę mieszkać na takiej planecie, na której rządzą ludzie :-([/QUOTE]


Myślę, że niestety nie masz wyboru... oczywiście o planetę mi chodzi...

[quote name='Marycha35']Do jasnej cholery kiedy w tym kraju sądy zaczną poważnie traktować takie sprawy, ku przestrodze, może to coś da! Biedne, kochane psie stworki:([/QUOTE]

W pewnych kwestiach nasze prawo jest do d..y !

[quote name='emilia2280']widac ze Kornel to jeszcze ma oczy dziecka, chyba tylko dlatego jego organizm jeszcze zyl do czasu odebrania go :([/QUOTE]

....pewnie urodził się jako silny szczeniak, a co z niego zostało... kości naciągnięte skórą.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Dobrze, że nadeszła pomoc! Teraz te dwa kochane smoczki mają szanse:)[/QUOTE]
Boże żeby dały radę...Kornelku kochany , Serenko cudna przepraszam Was za tego pseudoczłowieka...:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Jesssu, babsko, które zagłodziło tak psiaki ma jeszcze dwa!!!! Straż Miejska ma działać, oby!!!!![/QUOTE]

serio ???? masakra .... przecież ona nie powinna mieć wogóle dostępu do zwierząt i ludzi , to nie człowiek , to degenerat ...


i tutaj żadna kara oprócz zakazu nie ma sensu bo i tak nie zapłaci ....na przymusowe , długie leczenie powinna iśc albo rzutem na taśme zapic się na śmierc i byłby spokój

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...