Jump to content
Dogomania

Hrabal -udało sie. Ma dom. Dziekuję.


monika55

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='farmerka63'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227074-Mini-Hotelik-michelle04-woj-dolno%C5%9Bl%C4%85skie"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227074-Mini-Hotelik-michelle04-woj-dolnośląskie[/URL][/QUOTE]

Nazwa miejscowości czy wsi nie pada, sa tylko podane przykładowe miasta w pobliżu.
Czy np. na fb jest jakiś profil tego hoteliku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Nie wiadomo czy jest jeszcze miejsce,ponieważ widzę,że znikło jeszcze kilka dni temu było.[/QUOTE]

Chyba juz nie ma wolnego miejsca u Michelle w domu , taka informacja pojawiła się dzisiaj na wątku spanielka w poscie 1 : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234822-Cocker-spaniel-jutro-bedzie-juz-za-póżno-(-blagam-o-pomoc?p=19912545#post19912545[/URL]. Jest tylko miejsce w kojcu ale to w przypadku Hrabalka nie wchodzi w rachubę. I na wątku suni Coffee pytano Michelle o wolne miejsce ale odpowiedziała ze w tej chwili nie ma (a było to ze 2, 3 dni temu).Ale warto zapytać jednak.

Edited by Sara2011
Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmerka63']Olson - trzymamy za słowo .

Już się martwię o miejscówkę u Michelle... :(

Czy mamy jakiś plan B ?[/QUOTE]
Trzeba szukać gdzie się da innego dt,ale jak wiadomo o domowy jest bardzo trudno...Napisałam 1 zapytanie na pw o dt i czekam na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie Danusi, dziekuje :)
Dyszka stalej deklaracji ode mnie dla pieknego pana... mam slabosc do takich kudlaczy, kiedys chcialam adoptowac podobnego staruszka z rzeszowskiego kundelka... nie zdazylam, padl ofiara psow w swoim boksie :( Hrabal, z Toba tak nie bedzie piesku...

DT inne niz domowe nie wchodzi w gre. Wyciagac psa z kojca po to by wsadzic do innego? I jeszcze za to placic... bez sensu :(

Link to comment
Share on other sites

FiGo - chwytam Twoją dyszkę w locie do łóżka dosłownie - pora już późna ;) I dziękuję z całego serca ...Ziewając co prawda, ale liczyć jeszcze mogę - [B]mamy już uciułane 195 zł deklaracji stałych [/B]!!!!

Jasne, że myślimy wszystkie jak jeden mąż , o domowym , ciepłym tymczasiku dla Hrabala . Raz, że to pies ( być może ) wiekowy . Dwa - te słabujące tylne łapki... :( Czy to reumatyzm ? Czy zapalenie stawów ? Neurologiczne zmiany ? Jakakolwiek jest przyczyna jego słabości, Hrabal MUSI mieć sucho , ciepło i miękko . HOWGH !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...