Jump to content
Dogomania

Jamnicza Odyseja Sama - przystanek hotelik


jofracy

Recommended Posts

[quote name='jofracy'][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]NIESTETY ZAWIÓDŁ TRANSPORT Z WARSZAWY DO KATOWIC :((((([/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Człowiek, który jeszcze wczoraj mówił mi, że dowiezie Sama do Katowic - dzisiaj nie odbiera telefonu !!!!!!![/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Pilnie szukamy nowego transportu.... lub innych rozwiązań !!!!

Ewentualnie Warszawa - Wrocław![/FONT][/COLOR][/LEFT]
[/QUOTE]

Może ktoś przyjechać po niego pociągiem i pociągiem go zabrać do Katowic?
Tak będzie chyba najszybciej w tej sytuacji :(

Kasa na bilet chyba jakaś się już uzbierała...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jofracy'][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]NIESTETY ZAWIÓDŁ TRANSPORT Z WARSZAWY DO KATOWIC :((((([/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Człowiek, który jeszcze wczoraj mówił mi, że dowiezie Sama do Katowic - dzisiaj nie odbiera telefonu !!!!!!![/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Pilnie szukamy nowego transportu.... lub innych rozwiązań !!!!

Ewentualnie Warszawa - Wrocław![/FONT][/COLOR][/LEFT]
[/QUOTE]

Jasny gwint

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jubu']Szczegóły transportu już dogadene.
Sam ruszy w dalszą podróż w poniedziałek około 7 rano i przed południem powinien być za Wrocławiem.[/QUOTE]

Super.
[h=6][SIZE=3]Pierwsza z aukcji Allegro dla Sama:
[URL]http://allegro.pl/pudelko-na-smaczki-limitowana-seria-pomoc-samowi-i2426639145.html[/URL][/SIZE][/h][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7866/pagefo.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B]Trzecia z aukcji Allegro dla Sama:[/B][/SIZE]
[FONT=Verdana][SIZE=4]bransoletka i kolczyki z kul malachitu wielkości 12 mm[/SIZE][/FONT]
[url]http://allegro.pl/bransoleta-i-kolczyki-malachit-na-pomoc-dla-sama-i2427979981.html[/url]

[IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9039/p10504862222600.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Sam czeka obecnie w Warszawie - niestety transport zawiódł i zostaliśmy w sposób dość ohydny wystawieni do wiatru :(
Może lepiej że tak się stało, że psa nie wiózł nieodpowiedzialny gówniarz.
Sam przebywa zatem w klinice dwa dni dłużej niż było planowane, można mu przez to zrobić więcej badań.
Oto informacja od Magdy Okoń, która opiekuje się Samem w Warszawie i której za to bardzo dziękujemy :)
"
[h=6][SIZE=2]Kochani Sam w Wawie jest pod moją opieką, jest to kochany bardzo serdeczny i dobrze wychowany, posłuszny piesek. Wszystko go interesuje. Mieszka w klinice ALMA WET Józefosław ul. Działkowa 42A. Lekarz zaofiarował swoją pomoc za darmo i robi mu pełną diagnostykę. Badania krwi całkiem dobre jak na stan pieska, niski poziom białka, nawet cholesterol za niski. Kręgosłup w super kondycji.
Czekamy na wyniki biochemi i zeskrobiny aby wyeliminować część chorób skóry.
W poniedziałek pojedzie w dalszą podróż z kompletem badań. Koszt takich badań to ok 150 zł, to prezent dla Sama od nas. Niech szybko wraca do zdrowia bo to cudowny facet".[/SIZE][/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edytka850']Sam czeka obecnie w Warszawie - niestety transport zawiódł i zostaliśmy w sposób dość ohydny wystawieni do wiatru :(
Może lepiej że tak się stało, że psa nie wiózł nieodpowiedzialny gówniarz.
Sam przebywa zatem w klinice dwa dni dłużej niż było planowane, można mu przez to zrobić więcej badań.
Oto informacja od Magdy Okoń, która opiekuje się Samem w Warszawie i której za to bardzo dziękujemy :)
"[B][SIZE=2][/SIZE][/B]

[/QUOTE]

Sorry, ze pytam a skąd ten koleś był. Nikt go nie znał? Może warto bliżej coś napisać aby uprzedzić innych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Sorry, ze pytam a skąd ten koleś był. Nikt go nie znał? Może warto bliżej coś napisać aby uprzedzić innych.[/QUOTE]

Z tego co ja wiem, to ktoś, kto zaoferował się na fb....

Najważniejsze jednak, że Sam już zabezpieczony i dzięki kochanej cioteczce TAKS, która zapłaciła za podróż Sama do Wrocławia, jak i JUBU, (pamietamy, jak wiózł Sopelka z Grudziądza do Celinki), który Sama powiezie wszystko jest już pod kontrolą:):):)!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Z tego co ja wiem, to ktoś, kto zaoferował się na fb....

Najważniejsze jednak, że Sam już zabezpieczony i dzięki kochanej cioteczce TAKS, która zapłaciła za podróż Sama do Wrocławia, jak i JUBU, (pamietamy, jak wiózł Sopelka z Grudziądza do Celinki), który Sama powiezie wszystko jest już pod kontrolą:):):)!!![/QUOTE]

Tak ale koleś może to oferować innym, po to się uprzedza na wszelkiego rodzaju bardziej lub mniej czarnych kwiatkach. Podobnie było już kiedyś przed miesiącami jak student oferował tymczas i i pati przyjechała z psem a on zszedł zobaczył odwrócił się na pięcie i tyle go widzieli. Na szczęście numer udał się raz bo miał reklamę zrobioną, a i owszem próbował. To że SAM bezpieczny jest super. Ale warto żeby inni byli też bezpieczni. Upadł już jeden wątek transportowy na FB, bo żaden transport nie doszedł do skutku, a jak była potrzeba to zaczynało się 50 pytań i następowała cisza. Wszyscy się staramy, szarpiemy, nerwy tracimy a ktoś sobie jaja robi. No chyba, ze ma przekonujące wytłumaczenie, ale to też warto wiedzieć, czy np dać mu szanse na poprawę wizerunku. No bo parafrazując słowa piosenki "wszystkie psy nasze są..." tak czy nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Tak ale koleś może to oferować innym, po to się uprzedza na wszelkiego rodzaju bardziej lub mniej czarnych kwiatkach. Podobnie było już kiedyś przed miesiącami jak student oferował tymczas i i pati przyjechała z psem a on zszedł zobaczył odwrócił się na pięcie i tyle go widzieli. Na szczęście numer udał się raz bo miał reklamę zrobioną, a i owszem próbował. To że SAM bezpieczny jest super. Ale warto żeby inni byli też bezpieczni. Upadł już jeden wątek transportowy na FB, bo żaden transport nie doszedł do skutku, a jak była potrzeba to zaczynało się 50 pytań i następowała cisza. Wszyscy się staramy, szarpiemy, nerwy tracimy a ktoś sobie jaja robi. No chyba, ze ma przekonujące wytłumaczenie, ale to też warto wiedzieć, czy np dać mu szanse na poprawę wizerunku. No bo parafrazując słowa piosenki "wszystkie psy nasze są..." tak czy nie?[/QUOTE]
i ja się pod tym podpisuję.. obiema rencami.. i łapami.... na czarną listę!!!!! ja też mam chyba.. taki hotelik ????? na wątku u Jasi wstawiłam.. nie rozpowszechniam jeszcze , bo nie chcę za szybko oceniać... czekam jeszcze no opinię Ocelot ????....

Link to comment
Share on other sites

Jubu , dzięki za dobre wieści bo ta cisza trochę mnie zaczęła niepokoić.
Przy tej tropikalnej dzisiejszej pogodzie droga była pewnie cięzka więc tym bardziej bardzo bardzo dziękuję Ci za ekspresowe wyratowanie Sama z transportowej opresji:Rose:
Jesteś the best:lol:

Teraz czekam na rachunek i nr konta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...