Jump to content
Dogomania

Wspaniała suczka Tina znalazła DS. :)


Ewelinaaa

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tinka ma się dobrze. Jej głupota i pożeranie wszystkiego co się nawinie sięgnęło wczoraj zenitu, kiedy [B]połknęła[/B] pół parówki. W folii.

Przyzwyczaiła się do naszych rezydentów i mimo sporadycznych odpałów mogę chyba powiedzieć, że są w jej towarzystwie bezpieczne ;) Jeśli chodzi o inne kociaki to mamy grzyba więc nie ma do nich dostępu ale kiedy widzi je np w oknie to nadal dziamga.

Poza tym to fajny z niej pies ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='wredne_słonko']Czy ktoś może mi powiedzieć kiedy i w jaki sposób Tina została wysterylizowana? Bo albo zostałam okłamana, albo macie tam jakichś konowałów gdyż Tina przechodzi właśnie ciążę urojoną :/[/QUOTE]

A ma ślad po sterylce? Jakąś bliznę?

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

To prawdopodobnie pozostawiony jajnik. W następną środę idziemy jeszcze raz na usg po 24godzinnej głodówce (teraz miała jeszcze trochę gazów, które przysłaniały obraz) bo wet chce mieć absolutną pewność zanim ją otworzy. W razie wątpliwości możemy zrobić jeszcze badania hormonalne. Co dziwne, powiedział, że jeśli ten jajnik faktycznie tam jest i jest ciąża urojona to i cieczkę powinna mieć.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='asiuniab']no co za konowały zostawiają część narządów??? niby była sterylizacja, a jakby jej nie było;[/QUOTE]

Niekoniecznie konował,mój znajomy doświadczony wet,który powycinał w ciagu swojej praktyki kilkaset suk,pozostawił piekny strzęp jajnika u....swojej suki. Jeżeli bedziesz miała okazje zobaczyć -choćby w necie-jak wyglądaja flaczki macicy,jajowodów i jajników,to zauważysz,że w sumie łatwo cos pominąć.
Ale oczywiście może to byc również efekt niechlujstwa weta,który sie spieszył i nie szukał jajnika.
Poza tym była kiedyś taka praktyka,jeszcze niedawno (nie wiem,czy nadal jest),sterylizacji częsciowej,czyli usuwanie tylko macicy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...