Jump to content
Dogomania

Wspaniała suczka Tina znalazła DS. :)


Ewelinaaa

Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wysłałam fotki Tiny do [B]piescofajnyjest[/B] już jakiś czas temu, może je tutaj wrzuci ;)
Generalnie Tini dogaduje się z resztą towarzystwa całkiem dobrze. Długo powarkiwała na koty i na dziecko ale od jakiegoś czasu odpukać wszystko jest na dobrej drodze. Córka nawet próbuje wydawać jej komendy ale ma za małą siłę przebicia i póki co tylko nagradza Tinkę za dobrze wykonane proste zadania.
Od kilku dni mamy yorka (jeszcze nie wiemy czy na stałe czy tylko tymczasowo) i mimo, że Tina na spacerach bywa agresywna do obcych psów przyjęła go całkiem przyjaźnie. Gdyby nie to, że bawi się z nim dość brutalnie, myślę, że mogłyby się nawet zaprzyjaźnić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Mnie powala co innego....czy to dziewczę z pieskiem,to jest to samo,co jeszcze tydzien temu widziałam w Twoim brzuchu, Wredne Słonko???????[/QUOTE]
Wg wypisu ze szpitala to tak ale czasem mam poważne wątpliwości ;)
Opróźnij se skrzynkę, coo?

pomożpomagać, no Tinka zdecydowanie nie jest takim aniołkiem na jakiego tutaj pozowała ;) ale kochana jest więc ma wybaczone ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mamy mega problem z Tinką. Od kilku dni drapała się trochę więcej niż zwykle ale czasem miała takie epizody więc myśleliśmy, że udało jej się zjeść coś niedozwolonego. Jednak dzisiaj od rana jest totalna masakra. Drapie się jak szalona i gubi ogromne ilości sierści. Do tego sierść wygląda jak przysypana popiołem co od razu nasuwa skojarzenie z grzybem ale ona jest CAŁA w tym dziwnym nalocie, a wg weta (i mojego doświadczenia ;) ) grzyb zaczyna się miejscowo. Dostała jakieś sterydy które g... pomogły. Jutro znowu lece do weta ale może ktoś ma jakiś pomysł? Zaraz idziemy się kąpać w nizoralu.

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie.

Ten "popioł" to może byc zdrapany naskórek.

Moja się drapala i gubiła sierśc,chociaz generalnie trzech wetów nic nie było w stanie stwierdzic. Dostała przeciwświądowe. Alergii nie dałam sobie wmówić i każdemu odradzam,bo jak wet nie wie,co psu jest,to szafuje alergią na lewo i prawo.

Dostała na wszelki wypadek serie Biocanu ,czyli szczepionki na grzyba i Stronghold na nużeńca. Suka miala fatalną sierść,więc ją wytrymowałam niemal do łysa,podziałało.

Ale do tej pory nie wiem,co to było.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...