Jump to content
Dogomania

Dwaj nierozłączni kumple reksio i fredzio razem w hotelu,poszukujemy ds !!!


himba

Recommended Posts

Hej. Odpowiadam na PW Lili8522.

U mnie w hotelu byly by miejsca, ale nie od juz.
Narazie nawet mi trudno powiedziec od kiedy. Byc moze, ze od polowy lipca, a juz na pewno pod koniec lipca ( 4 psiaki pojada wtedy do domu ).
Ale byc moze, ze w kazdej chwili moze sie zwolnic cos wczesniej. Byc moze, ze dalmatynczyka zabierze wczesniej Fundacja.
Wiecie, jak to jest ... moze jakis psiak zostanie zaadoptowany i miejsce wolne.
Wystawiam rachunki.
Cena za psiaki ( bez wzgledu na to, czy beda razem w jednym kojcu, czy w dwoch osobno ) to 600 zl miesiecznie z moja karma.
O moim hotelu w podpisie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie Cioteczki! nie bardzo wiem co zrobić z tym wątkiem?? już nieaktualne jest to co przy przy pierwszym poście wpisała Ihabe, ona zniknęła.....nie znam powodu, i przez to tak słabo funkcjonuje:shake: mam nowe fotki i wiedzę o tym ile osób zadeklarowało i wpłaciło na kumpli....ja praktycznie skacze od wydarzenia na fb do wątku na dogo....nie dam rady tego sama ogarnąć:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='himba']Słuchajcie Cioteczki! nie bardzo wiem co zrobić z tym wątkiem?? już nieaktualne jest to co przy przy pierwszym poście wpisała Ihabe, ona zniknęła.....nie znam powodu, i przez to tak słabo funkcjonuje:shake: mam nowe fotki i wiedzę o tym ile osób zadeklarowało i wpłaciło na kumpli....ja praktycznie skacze od wydarzenia na fb do wątku na dogo....nie dam rady tego sama ogarnąć:-([/QUOTE]

Ihabe na pewno wróci każdy przecież może mieć gorsze dni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Hej. Odpowiadam na PW Lili8522.

U mnie w hotelu byly by miejsca, ale nie od juz.
Narazie nawet mi trudno powiedziec od kiedy. Byc moze, ze od polowy lipca, a juz na pewno pod koniec lipca ( 4 psiaki pojada wtedy do domu ).
Ale byc moze, ze w kazdej chwili moze sie zwolnic cos wczesniej. Byc moze, ze dalmatynczyka zabierze wczesniej Fundacja.
Wiecie, jak to jest ... moze jakis psiak zostanie zaadoptowany i miejsce wolne.
Wystawiam rachunki.
Cena za psiaki ( bez wzgledu na to, czy beda razem w jednym kojcu, czy w dwoch osobno ) to 600 zl miesiecznie z moja karma.
O moim hotelu w podpisie.[/QUOTE]
Ja jestem otwarta na wszystkie dobre propozycje....ale muszę mieć deklaracje na 600 zł miesięcznie i wtedy wiozę psiaki:)
Absolutnie nie mogę pozwolić sobie na dług ani narażać kumpli na powrót na ulicę! I za to muszę być odpowiedzialna.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisałam na pw.
[B]Ihabe[/B] jest na zwolnieniu lekarskim i głównie leży. Nie wysiedzi przed kom. a nawet Jej nie wolno.
Na pewno wszystko uzupełni jak poczuje sie lepiej.

[B]himba,[/B] to może w 3-cim poście ( twoim ) tymczasowo wkleisz wszystkie wpłaty i zrobisz rozliczenie.
Tak jak deklarowałam, codziennie wieczorem będziesz miała info co do ewentualnych nowych wpłat na kumpli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Tak jak pisałam na pw.
[B]Ihabe[/B] jest na zwolnieniu lekarskim i głównie leży. Nie wysiedzi przed kom. a nawet Jej nie wolno.
Na pewno wszystko uzupełni jak poczuje sie lepiej.

[B]himba,[/B] to może w 3-cim poście ( twoim ) tymczasowo wkleisz wszystkie wpłaty i zrobisz rozliczenie.
Tak jak deklarowałam, codziennie wieczorem będziesz miała info co do ewentualnych nowych wpłat na kumpli.[/QUOTE]
Ok. To ja napiszę według tej listy z fb, bo tam muszę być na bieżąco, ze względu na zainteresowanie losem kumpli:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='himba']Słuchajcie Cioteczki! nie bardzo wiem co zrobić z tym wątkiem?? już nieaktualne jest to co przy przy pierwszym poście wpisała Ihabe, ona zniknęła.....nie znam powodu, i przez to tak słabo funkcjonuje:shake: mam nowe fotki i wiedzę o tym ile osób zadeklarowało i wpłaciło na kumpli....ja praktycznie skacze od wydarzenia na fb do wątku na dogo....nie dam rady tego sama ogarnąć:-([/QUOTE]

dziwne to Małgosiu, bo przecież Ci pisałam, że się rozchorowałam:-( poprosiłam Cię o uzupełnienie i podsumowanie wszystkich deklaracji, bo ja z kolei na facebooka nie mam czasu:-(

Link to comment
Share on other sites

To kto w koncu zrobi podsumowanie?
Jest tutaj balagan i boje sie, ze moze to sie odbic negatywnie na losie pieskow...
Jak ludzie widza cos takiego to sie wycofuja z deklaracji ...;-(
Moze któras z was zrobic podsumowanie wplat i deklaracji i napisac gdzie one sie znajduja?
Ja zsumowalam te z facebooka i wyszlo mi ze jest juz 540 zl deklaracji.
Do tego 505 zł z wplat jednorazowych,
Mysle, ze to dobry wynik.
Jesli chotel kosztuje 600 zl to brakuje juz tylko 60...

Edited by Aryste
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aryste']To kto w koncu zrobi podsumowanie?
Jest tutaj balagan i boje sie, ze moze to sie odbic negatywnie na losie pieskow...
Jak ludzie widza cos takiego to sie wycofuja z deklaracji ...;-(
Moze któras z was zrobic podsumowanie wplat i deklaracji i napisac gdzie one sie znajduja?
Ja zsumowalam te z facebooka i wyszlo mi ze jest juz 540 zl deklaracji.
Do tego 505 zł z wplat jednorazowych,
Mysle, ze to dobry wynik.
Jesli chotel kosztuje 600 zl to brakuje juz tylko 60...[/QUOTE]

Nie rozumiem Twojego oburzenia? jaki bałagan? ja pilnuję wydarzenia na fb, i cały czas uzupełniam dane dotyczące wpłat! wątek z dobrego serca i w trosce o kumpli założyła Ihabe, ale zachorowała, ja się niestety nie rozerwę!! trochę tolerancji:)
kumple koczują przy blokach w szpitalu psychiatrycznym ( jest w info.wydarzenia na fb i tu na wątku dogo w pierwszym pośćie)
nie uważam,że to ma się dziać na wariata! czytam i widzę ile psy dogomańskie mają długu w hotelach! ja nie narażę na to tych psów!
wszystko ma być przemyślane i dopięte, jeśli chodzi o przewiezienie ich do hotelu to proszę! to najprostsza rzecz, ale co będzie jak nie będzie na hotel?? ja mam psa w hotelu,którego uratowałam, siedzi tam rok.....i płacę ja SAMA, czasami dziewczyny zrobią bazarek:(
jestem otwarta na propozycje i oferty w sprawie kumpli:) każda pomoc mile widziana:)
Dzisiaj postaram się dokonać rozliczenia (ale nie w pierwszym poście)
Pozdrawiam Wszystkich chcących pomagać kumplom, ale oświadczam,że sama nie będę już odpowiadać za ich los!
Apropos deklaracji! Nikt nikogo nie zmusi do wpłat.....i to jest mój dylemat, czy aby dobrze robię chcąc je skazać na NIEWIADOME???

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie na dzień 26.06.12

DEKLARACJE STAŁE:

Ewa G. -20 zł (wpłynęło)
Ireneusz G. -20 zł
Małgorzata D. - 20 zł
Iwona H. - 10 zł
Barbara B. - 20 zł (wpłynęło)
Justyna K. -30 zł (wpłynęło)
Mateusz G. -50 zł
Aryste - 25 zł
Luna007 - 20 zł
Ewa K. -30 zł
Joanna -100 zł (przez 1/2 roku) (wpłynęło)
Maria Sz. -20 zł (wpłynęło)
Piotr R. -10 zł (wpłynęło)
Joanna G. - 30 zł (wpłynęło)
Karolina - 40 zł (wpłynęło)
Gosia R. - 5 zł (wpłynęło)
mtfzalesie - 20 zł
Jacek L. - 10 zł
Morska - 60 zł
Aśka M. - 20 zł (wpłynęło)[B][COLOR=#800000]
anna2012 - 30 zł[/COLOR][/B]

RAZEM 560 ZŁ

WPŁATY JEDNORAZOWE

Jolanta W. - 50 zł (wpłynęło)
Małgorzata K.Cz. -30 zł(wpłynęło)
Katarzyna K. - 300 zł (wpłynęło)
Marta D. -20 zł (wpłynęło)
Bernadeta P. - 5 zł ( wpłynęło)
Konrad S. - 20 zł (wpłynęło)

RAZEM 435 ZŁ

Edited by himba
Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna2012']Deklaruję 30 zł stałej opłaty . Przeleję pieniądze jak już bedzie wiadomo gdzie psiaki pójdą, bo nie wiem czy na Fundację czy na inne konto.[/QUOTE]
Witaj anna2012:) konto podane w pierwszym poście na dole! to konto Stowarzyszenia, dziękuję za deklarowaną sumę, to bardzo poprawiło fundusz kumpli:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aryste']Wlasnie przelalam moja deklaracje. powinno niedlugo dojsc.
Jezeli dodamy 30 zl od anna2012 to mamy juz 590!
wiec brakuje tylko dyszki ;-)[/QUOTE]
Dzięki Aryste:) byłabym Ci wdzięczna za weryfikowanie informacji odnośnie stanu konta (chodzi o deklaracje), jestem sama i nie ogarniam tej misji:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']czy deklaracje maja byc od wszystkich oprocz ciebie[/QUOTE]
Nie rozumiem? co insynuujesz? ja codziennie je karmię od 3 lat i jest moja deklaracja : Małgorzata- 20 zł (himba),to moi podopieczni,ja postanowiłam je uratować!!!

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że Agata tak myśli i chyba jest w tym dużo prawdy, ale wtedy jak brałam od Elzy Puskę była u mnie zupełnie inna sytuacja. Miałam tylko 1 psa a poza tym Puśka była psim aniołem. Nigdy na zadnego psa nie warkneła, uwielbiała inne psy. Mój Bubełek jak na niego nakrzyczałam to szedł sie tulić do Puszata. Teraz mam 8 psów i żaden niestety nie jest takim psim aniołem.
Dlatego dopóki nie będę mogła z powodów finansowych zrobić kojca, zeby w razie co rozdzielić psy, to nie ma mowy o zabraniu obu kumpli. Ale to nie znaczy,ze nie mysle o tym kojcu.
[quote name='Agata69']Bambino adoptowala od elzymilicz moja podopieczna Pusie i stworzyla jej po ciezkim zyciu prawdziwy raj na ziemi. Znam Bambino osobiscie i zapewniam, ze dla waszych psiakow dt u Bambino to najlepsze co im w zyciu moglo sie trafic.

Kasiu, szczerze wspolczuje z powodu Grafita.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...