Jump to content
Dogomania

Dwaj nierozłączni kumple reksio i fredzio razem w hotelu,poszukujemy ds !!!


himba

Recommended Posts

[quote name='ihabe'][COLOR=#ff0000][B]


Będąc na Facebooku wpadł mi w oko jeden z wątków:[/B][/COLOR]

[URL]http://www.facebook.com/events/203908663043685/242823292485555/[/URL]

[COLOR=#FF0000][SIZE=5][B]Nie potrafię teraz spać przez te dwie rozkoszne mordki.
To Fred i Reksio, dwie papużki nierozłączki.
Żyją od lat na ulicy w Radomiu w pobliżu szpitala. Kiedyś miały budę na terenie szpitala ale na "prośbę dobrych ludzi" zlikwidował ją:-(

[/B][/SIZE][/COLOR][IMG]http://www.braciamniejsi.com.pl/wp-content/uploads/2012/05/39.jpg[/IMG][COLOR=#FF0000][SIZE=5][B]

Dokarmia je Pani Małgosia, która pracuje w szpitalu.

Próbuję jej pomóc, wspólnie coś robimy na Facebooku ale marnie nam to idzie.

[/B][/SIZE][/COLOR][IMG]http://www.braciamniejsi.com.pl/wp-content/uploads/2012/05/46.jpg[/IMG][COLOR=#ff0000][SIZE=5][B]
Proszę pomóżcie nam!!!! Tutaj sa fachowcy i wierzę, że wspólnie uda nam sie ocalić te dwa serduszka.[/B][/SIZE][/COLOR]

[SIZE=4][B]Wiem, nie każdego możemy uratować ale spróbować zawsze musimy, ja inaczej nie mogłabym spojrzeć sobie w oczy w lustrze:-(
[/B][/SIZE]


[SIZE=4][B]Najtrudniej jest kiedy są przeganiane i kopane. Ten straszny los dzielą po równo jak dwaj kloszardzi. Wspierają się grzeją i stają w

obronie. Ci dwaj przyjaciele z podwórka zostali rozdzieleni, Freda złapali i zawieźli do schroniska. Tam psisko zachorowało i jest leczon[/B][/SIZE][SIZE=4][B]e.Reks jest smutny, osowiały. Wyraźnie widać po jego zachowaniu,że cierpi z powodu braku przyjaciela.
Dlatego zwracam się do Was z apelem aby umożliwić tym kumplom bycie razem do końca ich dni w jakimś domku z ogródkiem.Bo są coraz starsi i ludzie którzy je dokarmiają też nie zawsze znajdą siły by to robić zawsze.
Proszę pomóżcie mi w tej misji.
Pieski są na terenie osiedla przy szpitalu psychiatrycznym w Radomiu

Kontakt w sprawie Reksa i Freda
Małgorzata 696 983 266[/B][/SIZE]


[SIZE=3][B]...z ostatniej chwili : Kinga przywiozła Freda ze schronu więc są razem:)) szukamy domku dla dwóch


gdyby ktoś chciał wziąć oba pieski to jest dla nich buda:))

[/B][/SIZE][IMG]http://www.braciamniejsi.com.pl/wp-content/uploads/2012/05/28.jpg[/IMG]:placz:[SIZE=3][B]

17.04
Jest prawie pewne,że człowiek który strzela do psów zagraża naszym kumplom!!!!
dlatego proszę Was wszystkich,którym nie jest obojętny ich los o zadeklarowanie jakiegoś grosika,żeby można było je umieścić w hoteliku.
Jeśli ktoś będzie miał taką wolę podam numer konta na PW
Oczywiście lepszym byłby DT......ale marzę o DS
[URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=oa.348062185236582&type=1[/URL][/B][/SIZE]

[SIZE=5][B][COLOR=#800000][SIZE=7][U][I]Rozliczenie na dzień 26.06.12
[/I][/U][/SIZE]
[/COLOR][U][I][COLOR=#ff0000]DEKLARACJE STAŁE:[/COLOR][/I][/U][COLOR=#800000]

Ewa G. -20 zł (wpłynęło)
Małgorzata D. - 20 zł(wplynęło)
Iwona H. - 10 zł (wpłynęło)
Barbara B. - 20 zł (wpłynęło)
Justyna K. -30 zł (wpłynęło)
Mateusz G. -50 zł (wpłynęło)
Aryste - 25 zł (wpłynęło)
Luna007 - 20 zł
Ewa K. -30 zł
Joanna -100 zł (przez 1/2 roku) (wpłynęło)
Maria Sz. -20 zł (wpłynęło)
Piotr R. -10 zł (wpłynęło)
Joanna G. - 30 zł (wpłynęło)
Karolina - 40 zł (wpłynęło)
Gosia R. - 5 zł (wpłynęło)
mtfzalesie - 20 zł
Jacek L. - 10 zł
Morska - 60 zł (wpłynęło)
Aśka M. - 20 zł (wpłynęło)
anna2012 - 30 zł (wpłynęło)
Agnieszka S. - 30 zł (wpłynęło)

Razem : 500 zł


[/COLOR][U][I][COLOR=#ff0000]WPŁATY JEDNORAZOWE[/COLOR][/I][/U][COLOR=#800000]

Jolanta W. - 50 zł (wpłynęło)
Małgorzata K.Cz. -30 zł(wpłynęło)
Katarzyna K. - 300 zł (wpłynęło)
Marta D. -20 zł (wpłynęło)
Bernadeta P. - 5 zł ( wpłynęło)
Konrad S. - 20 zł (wpłynęło)
Krystyna W. - 60 ZŁ (wpłynęło)
Konrad S. - 20 ZŁ (wpłynęło)
naszkaarek - 30 zł (wpłynęło)

Razem : 515 zł
[/COLOR][/B][/SIZE]

[B][SIZE=4][COLOR=#800000]WPŁATY W LIPCU:

Ewa G. - 20 zł
Justyna K. -20 zł
Agnieszka S. -30 zł
Karolina od Kotów -40 zł
anna 2012 -30 zł
Aryste - 25 zł
Joanna S. - 100 zł
Aśka M. - 20 zł
Jacek L. - 60 zł
Maria Sz. - 20 zł
Barbara B. - 20 zł
himba - 20 zl
Beata G. - 20 zł
Ola W. - 10 zl
Luna 007 20 zl
Joanna G. - 30 zł
Ihabe - 10 zł
Maria Ż. -10 zł
Piotr R. - 10 zł
Gosia R. - 5 zl


[/COLOR][/SIZE][/B]



[IMG]http://www.braciamniejsi.com.pl/wp-content/uploads/2012/05/113.jpg[/IMG]


[B]KONTO DO WPŁAT:

RADOMSKIE TOWARZYSTWO OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI
Ul. Witosa 96
26 - 600 RADOM

47 1240 3259 1111 0000 2990 4428

Z dopiskiem " dla kumpli "








[/B]

Edited by himba
zmiana konta do wplat
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem i martwię się o nie cały czas zabiegam o lepszy dla nich los:)) potrzebują domu bo jeśli któryś z nich zachoruje to nie będzie nikogo kto zawiezie do weta i pokryje koszty leczenia. Wiem,że tyle jest bezdomnych psów i ta misja nie należy do łatwych....ale nie tracę nadziei.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']jak znajdziecie tanszy hotel to cos zadeklaruje - taka cene za 2 psy tej wielkosci uwazam za zdzierstwo[/QUOTE]
Ja mam owczarka niemieckiego w hotelu za który płacę (sama) 400 zł, jestem zrozpaczona bo już nie mam, a te psiaki,które widzę codziennie spędzają mi sen z oczu! miałam fajną osobę,która brała nasze uratowane psiaki do DT tylko za wyżywienie i weta ( za dużego psa płaciłam miesięcznie średnio 80-90 zł. ale z powodów osobistych zaprzestała ( teraz jest w Kanadzie) wróci na jesień:(

Link to comment
Share on other sites

800 zł to kupa kasy co miesiąc... a nie dałoby się ich razem gdzieś do kojca? Przecież mogą być razem, a może cena byłaby niższa.t

tak na szybko, dt i hoteliki: Ginn, Emiś, UMilki, psiakiGabi, DIF, Ania i Milva + Ulver, furciaczek (nie ma miejsca), sylwiaso...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']jak znajdziecie tanszy hotel to cos zadeklaruje - taka cene za 2 psy tej wielkosci uwazam za zdzierstwo[/QUOTE]
W hotelach, które mi polecano nie ma miejsc! a jeśli się znajdą ( za jakiś czas) to koszt za dwa psy nie będzie mniejszy niż 700 zł

Link to comment
Share on other sites

Robiąc tylko ogłoszenia gdy nadal są na ulicy adopcja jest bardzo ale to bardzo utrudniona:-( Tak naprawdę nic nie wiemy o tych psiakach i nie ma jak ich poznać. Wiemy, że są słodziaki, że są łagodne ale jak zachowują sie w warunkach domowych? Tylko w DT lub dobrym hoteliku mamy szansę ich poznać i znaleźć odpowiedni dom dla nich. Wtedy też bedzie można zaobserwować jak zachowuje pojedyńczo i czy adopcja osobna wchodzi w grę. Ja myślę, że tak. Miłość człowieka często zastąpi przywiązanie do kumpla:-) Tylko gdzie znaleźć DT?

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z sylwiaso z Pensjonatu dla piesków w "lesie brzozowym", ceny podobne ale jest szansa negocjacji mam się zapytać za miesiąc....
Tylko mało deklaracji, co jeśli uda mi się to miejsce wynegocjować a nie będzie kasy???

Link to comment
Share on other sites

[B]zaczne żebrać na wszystkich wątkach , może ktos sie zlituje nad biedną ihabe co z bólu , ze nie może sama pomóc dostaje rozstroju nerwowego:-( Niedługo to ja zostanę pacjentem szpitala psychiatrycznego, juz mi dużo nie brakuje:-(
od wczoraj na dodatek wylądowały u mnie 3 8 tygodniowe kociaki, dzikuski z ulicy:-(
Czasami to przeklinam pierwszy dzień, w którym weszłam na dogo:-( wessało mnie całą:-([/B]

[B]błagam pomóżcie nam uzbierać na hotelik dla kumpli!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

kocham Cię ihabe:) jestem do Ciebie podobna i czasami tak zdesperowana,że wyje z bezradnośći....ale nigdy nie przyszło mi do głowy,ze zostawie pomaganie, nigdy....dlatego cierpię na brak kasy i brak sił i brak możliwości przygarniania kolejnych bid.....
Rozmawiałam z kilkoma hotelikami ale teraz zależy wszystko od deklaracji...niestety

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...