Jump to content
Dogomania

Dwaj nierozłączni kumple reksio i fredzio razem w hotelu,poszukujemy ds !!!


himba

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][SIZE=3][COLOR=#800080]To straszne! tu nikt nie zagląda....
Byłam u kumpli dzisiaj i nie jestem pełna optymizmu,gdyż w sprawie ich adopcji nie było ani jednego telefonu, psy są zawiedzione,gdyż nie mogą biegać kiedy chcą (żal mi ich)
Niewątpliwie ważne jest,że są bezpieczne i mam nadzieję najedzone do syta ale.....hotel to nie dom:((
Poza tym co się stanie,gdy ludzie wycofają się z deklaracji???
[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='himba'][B][SIZE=3][COLOR=#800080]To straszne! tu nikt nie zagląda....
Byłam u kumpli dzisiaj i nie jestem pełna optymizmu,gdyż w sprawie ich adopcji nie było ani jednego telefonu, psy są zawiedzione,gdyż nie mogą biegać kiedy chcą (żal mi ich)
Niewątpliwie ważne jest,że są bezpieczne i mam nadzieję najedzone do syta ale.....hotel to nie dom:((
Poza tym co się stanie,gdy ludzie wycofają się z deklaracji???
[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]

A mają wyróżnione ogłoszenia? Jeśli nie to też jest szansa że ktoś je zauważy, teraz był okres wakacyjny czyli nie sprzyjający adopcją...

A co z ich kastracją?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki kochana Lilii8522:)
Mam jeszcze fotki kumpli ale te zrobione w kojcu i mam wyrzuty sumienia,że nie załatwiłam im DT lub pensjonatu bez kojców:)
Bambino przygotowywałam do tej decyzji....teraz będą siedziały nie wiadomo ile w tym hotelu,aż się boję pomyśleć:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Lili8522']Nie można tracić nadziei, ja wierze że prędzej czy później kumple znajdą swój wymarzony domek!
Hotelik to nie idealne miejsce ale na pewno lepsze od strasznej bezdomności...[/QUOTE]
Podobno nadzieja umiera ostatnia:) Trochę mi trudno uwierzyć, ponieważ nikt....kompletnie nikt nie zapytał o nie odkąd są ogłoszenia:(
Niewątpliwie najważniejsze dla mnie jest ich bezpieczeństwo!

Link to comment
Share on other sites

Jestem przed podjęciem bardzo dramatycznej decyzji w sprawie kumpli!!! Chce je zabrać do "Przystanek PsyKoty" tam byłyby bardziej z człowiekiem (myślę o Ani, właścicielce) tam dokonałaby się kastracja i socjalizowanie z innymi psami:) Długo by o tym pisać skąd taki pomysł na przeprowadzkę. Anię poznałam na fb i przy okazji jej różnych dokonań uznałam,że będzie im u niej znacznie lepiej. To tez sprawa braku zarejestrowania działalności przez wł. hotelu w którym przebywają kumple. Ja nie mogę zbierać kasy dla kumpli na swoje konto bo w końcu zajmie się mną US !!! Poza tym można je ogłaszać w tamtym rejonie Polski......i co Wy cioteczki na to????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='himba']Jestem przed podjęciem bardzo dramatycznej decyzji w sprawie kumpli!!! Chce je zabrać do "Przystanek PsyKoty" tam byłyby bardziej z człowiekiem (myślę o Ani, właścicielce) tam dokonałaby się kastracja i socjalizowanie z innymi psami:) Długo by o tym pisać skąd taki pomysł na przeprowadzkę. Anię poznałam na fb i przy okazji jej różnych dokonań uznałam,że będzie im u niej znacznie lepiej. To tez sprawa braku zarejestrowania działalności przez wł. hotelu w którym przebywają kumple. Ja nie mogę zbierać kasy dla kumpli na swoje konto bo w końcu zajmie się mną US !!! Poza tym można je ogłaszać w tamtym rejonie Polski......i co Wy cioteczki na to????[/QUOTE]

Myślę że powinny się tutaj wypowiedzieć osoby które utrzymują kumpli w hoteliku ale moim skromnym zdaniem
jeżeli tylko im będzie u Ani lepiej to przeprowadzka jest jak najbardziej wskazana :) Byle nie bylo za dużo tych przeprowadzek
bo dla psiaków to też ciężki przeżycia :-(

Link to comment
Share on other sites

Tutaj kilka osób (chyba 5) płaci na kumpli i od nich przede wszystkim oczekuję opinii na temat przeprowadzki, też nie chcę tym psom mieszać ale to jakie maja warunki do czekania na swojego człowieka też jest ważne :)
Szkoda,że cała logistyka spada na mnie czasami jestem już bardzo zmęczona:((

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...