Jump to content
Dogomania

Dwaj nierozłączni kumple reksio i fredzio razem w hotelu,poszukujemy ds !!!


himba

Recommended Posts

[quote name='Lili8522']Tutaj wątek hoteliku

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/198475-LILUtosi-w%C4%85tek-informacyjny"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/198475-LILUtosi-wątek-informacyjny[/URL][/QUOTE]

Dzięki ale to po pierwsze zbyt daleko a po drugie to nie tu tkwi problem! jak zwykle w braku deklaracji...nie ma kasy, nie ma rozmowy:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='himba']Dzięki ale to po pierwsze zbyt daleko a po drugie to nie tu tkwi problem! jak zwykle w braku deklaracji...nie ma kasy, nie ma rozmowy:([/QUOTE]

Moim zdaniem trzeba pytać wszędzie bo dużo ludzi nie dołoży się do hoteliku który
ma kosztować 800 zł poza tym bardzo ciężko będzie w nim te psiaki utrzymać.
A jak będzie (może) tańszy hotelik to i łatwiej o ludzi i o pieniądzę...

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do tego taniego 250 zł za małego psa i 300 zł za dużego, ale tam wyczytałam,że mają miejsce w kojcu, czekam na odpowiedź.
Apropos cen ja płacę za Cezara (sama )400 zł i nie mam wyjścia....bo inaczej trafi do schronu albo jeszcze gorzej:((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='himba']Ihabe dopisz deklaracje na pierwszej stronie i popraw : powinno być Aryste a nie Arysta:)[/QUOTE]

[B]już poprawiam i przepraszam

a te dodatkowe 30 zł to kogo napisać?[/B]

[quote name='Luna007']ja deklaruję 20 pln -stała[/QUOTE]

[B]z nieba nam spadasz:-) dziekujemy !!!!!! Ł+=[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jakie to smutne kiedy chce się bardzo pomóc......a tu ani, ani, płakać mi się chce choć nie mogę narzekać! przy wielu psiakach,które udało się uratować POMAGAŁO MI WIELE OSÓB, tylko Cezar ma jakiś niefart, co do kumpli to NIEOCENIONA JEST IHABE,dzięki wielkie:)
Może tak być,że zostaną tam....ale robimy co w naszej mocy, miłego dnia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']A wsyłacie indywidualne zaproszenia na wątek?[/QUOTE]
a możesz Lili8522 wysłać trochę zaproszeń?
Napisali do mnie w sprawie wolnego kojca z Mokrego Noska....ale już na cito to się nie da! to wymaga pewnej logistyki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='himba']ja kurczę nie mam bardzo czasu mam tyle roboty,nie wiem czy ihabe coś powysyłała??
są nowe deklaracje mamy już prawie 335 zł i jednorazowe datki...
potrzebujemy konto fundacji.....ihabe gdzie jesteś??[/QUOTE]

[COLOR=#ff0000][B]Nie skorzystamy z konta stowarzyszenia hum-ekol "Dla braci mniejszych" bo księgowo się nie da:-( Będę jeszcze pytała inne fundacje może coś sie uda a jak nie to na prywatne konta jak inni.
Jestem i cały czas myślę jak to załatwić ale zostałam tutaj sama z Tobą i Lili i kilku innymi cioteczkami, warto mieć przyjaciół na dogo, zwłaszcza tych najbliższych:-( Jestem nieźle rozgoryczona, w takich chwilach poddaję pod wielką wątpliwość sens swoich działań na dogo i w stowarzyszeniu:-([/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']widze viva czesto udostepnia konto - lepiej zbierac ns fundacyjne bo wplacajacy moga odliczyc czesciowo z podatku jako 6 procent od podst.dochodu[/QUOTE]

a czy znasz jakąś osobe kontaktową z Vivy? Chętnie bym do nich napisała ale boje się , że uderze w mur:-(

Lilu chyba mokry nosek ale mamy czas tydzień na uzbieranie deklaracji:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='himba']Jest rezerwacja w mokrym Nosku:multi: tylko kasy brakuje:-(
Musicie mi pomóc, bo sama nie dam rady,proszę,[COLOR=#ff0000][SIZE=4]błagam[/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

A to jakiś sprawdzony hotelik? Nigdy o nim nie słyszałam :oops:
i jaka ta ostateczna cena?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...