Jump to content
Dogomania

Jak nie umrze, to żyć będzie... Mufka za TM - los miał w zanadrzu podły scenariusz


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 907
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nasza Spinka wykupiona od pseudohodowcy też miała ropomacicze, tyle, że średniozaawansowane. Wszystko skończyło się dobrze .

Mam wielką, wielką nadzieję, że tej malutkiej też się uda....



A temu skurrrrrr.... życzę żeby całe zło, jakie wyrządził tej bezbronnej istocie zwróciło się przeciw niemu:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Sunia zyje, przespala cala noc, rano tylko sie napila troche ale nic na razie nie zjadla , nadal walczy o zycie.Ropomacicze miala od dawna, cud ,ze w ogole jeszcze zyla, musiala strasznie cierpic stad tak dyszala:(
Gdyby nie wczorajsza operacja nie przezyla by do dzisiajszego ranka:(
Wiecej napisze Nutusia jak dotrze do Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Carrie i Tequila']Uf...Nie jest dobrze, ale przynajmniej żyje i ma dalej szansę. Walcz maleńka.[/QUOTE]
No nie jest............Dzisiaj kolejna wizyta w lecznicy:(
Operacja skonczyla sie po godz. 23, rokowania sa nadal ostrozne :(
Kazdy dzien w wypadku suni byl na wage zycia, gdyby wczesniej byla w lecznicy..........:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']No nie jest............Dzisiaj kolejna wizyta w lecznicy:(
Operacja skonczyla sie po godz. 23, rokowania sa nadal ostrozne :(
Kazdy dzien w wypadku suni byl na wage zycia, gdyby wczesniej byla w lecznicy..........:([/QUOTE]

No,ale nie była i nie ma już co gdybać.
Dzięki [B]romence[/B] [B]nie skonała w męczarniach uwiązana na łańcuchu u dziada,tylko cały czas ma szanse na lepsze życie!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Kurde nie da się na tej podstawie faceta oskarżyć o znęcanie się? W końcu sa dowody - zaawansowane ropomacicze - to się nie dzieje w ciągu 3 dni. Musiał coś zauważyć. Wiem ze w mniejszych miejscowościach to moze być problem (bo to sąsiad, a w dodatku szurnięty i cholera wie czy się nie zemści), ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić, żeby miał zostać nie ukarany. Żeby chociaż zabronili mu posiadania psa....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kado']No,ale nie była i nie ma już co gdybać.
Dzięki [B]romence[/B] [B]nie skonała w męczarniach uwiązana na łańcuchu u dziada,tylko cały czas ma szanse na lepsze życie!!![/B][/QUOTE]
To prawda i nie pisze o [B]Romence[/B].

Ja osobiscie z calego serca dziekuje Romence, Nutusi i dr Marcie Traczyk (ktorej juz wielokrotnie dziekowalam za jej bezgraniczne poswiecenie).

Kupilam dla malej 10 puszek [URL="https://www.kar-ma.pl/purina-veterinary-diets-convalescence-cn-caninefeline-puszka-195g-o_1958.html"]Purina Veterinary Diets Convalescence CN Canine/Feline puszka 195g[/URL] , caly czas wierze ,ze sie jej uda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']To prawda i nie pisze o [B]Romence[/B].Ja osobiscie z calego serca dziekuje Romence, Nutusi i dr Marcie Traczyk (ktorej juz wielokrotnie dziekowalam za jej bezgraniczne poswiecenie).Kupilam dla malej 10 puszek [URL="https://www.kar-ma.pl/purina-veterinary-diets-convalescence-cn-caninefeline-puszka-195g-o_1958.html"]Purina Veterinary Diets Convalescence CN Canine/Feline puszka 195g[/URL] , caly czas wierze ,ze sie jej uda.[/QUOTE]Ja tez dziekuje,a przedewszystkim Nutusi,ze wczoraj po sunie pojechala...Obie sie trzymajcie suniu musi sie udac.

Link to comment
Share on other sites

[B]Dogo07[/B] masz pełną skrzynkę. Romenka powiedziała, żebyś jednak wzięła ten tekst z pierwszej strony, tylko zmień imię Pani Hani na Panią Basię i nie pisz, że sunia jest z Serocka tylko z okolic Warszawy. Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...