Jump to content
Dogomania

Nie pozwól bym odszedł bez domu...odszedł za TM otoczony miłością...


rita60

Recommended Posts

[url]http://img803.imageshack.us/img803/460/1002418.jpg[/url]
Odpoczywaj sobie Kacperusiu i nabieraj sił Słoneczko nasze Ukochane:loveu::loveu::loveu:
Przytulam Cię do serducha bardzo ciepło Maluszku Kochany!!!

[COLOR=#a9a9a9]Zła jestem:angryy:, bo od wczoraj nie mogłam dostać się na dogo, a jak już mi się udało, to znów zniknęły napisane posty... dogo szaleje, brrrr....[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Sarunia-Niunia'][URL]http://img803.imageshack.us/img803/460/1002418.jpg[/URL]
Odpoczywaj sobie Kacperusiu i nabieraj sił Słoneczko nasze Ukochane:loveu::loveu::loveu:
Przytulam Cię do serducha bardzo ciepło Maluszku Kochany!!!

[COLOR=#a9a9a9]Zła jestem:angryy:, bo od wczoraj nie mogłam dostać się na dogo, a jak już mi się udało, to znów zniknęły napisane posty... dogo szaleje, brrrr....[/COLOR][/QUOTE]

Na te klopoty z zalogowaniem sie pomogla mi rada Olgi7, ktora na watku Tusi napisala, by w tym malym okienku na gorze strony przy logowaniu zaznaczyc opcje "zapamietaj mnie".
Dzieki temu wczoraj, po 2 dniach wreszcie moglam wejsc na Dogo.
Dzis juz nie bylo takiej potrzeby, ale moze ta rada jeszcze komus sie przyda...

Zagladam stale do Kacperka i trzymam kciuki za Jego zdrowie.
Tylko tyle moge, niestety...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Na te klopoty z zalogowaniem sie pomogla mi rada Olgi7, ktora na watku Tusi napisala, by w tym malym okienku na gorze strony przy logowaniu zaznaczyc opcje "zapamietaj mnie".
Dzieki temu wczoraj, po 2 dniach wreszcie moglam wejsc na Dogo.
Dzis juz nie bylo takiej potrzeby, ale moze ta rada jeszcze komus sie przyda.............czy to możliwe ,żebym nie miała tego okienka zapamiętaj mnie?... nie widzę?....

Zagladam stale do Kacperka i trzymam kciuki za Jego zdrowie.
Tylko tyle moge, niestety...[/QUOTE]
Przytulamy Was Boni:glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

Kacperek nadal na L4. Jutro jeszcze czeka nas wizyta u weta, mam nadzieję, że ostatnia. Maluch nie bierze tramalu - nie boli, oddecha bez wysiłku i wraca mu humor. Dzisiajszy dzień zaczął od wyjaśnienia Argosowi co o nim myśli. Zobaczymy co powie wet po badaniu...

[IMG]http://img18.imageshack.us/img18/3641/1002425z.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kacperku kochany - trzymaj się dzielnie tak jak do tej pory - twardziel jesteś . Dla Boni wielkie ukłony !!!

[quote name='anica']Wszystkie!!!! jak jeden mąż:loveu:
może trzeba jakiś bazarek zorganizować ciocie?:roll:.....[/QUOTE]

Kochani ja juz szykuje następne fanty na bazarki dla chłopczyka - Dorotka już kilka zdjęć fantów dostała bo Ja jakaś niekumata jestem w temacie tych bazarków ehhh

Link to comment
Share on other sites

Pojechaliśmy na planowane badania. Myślałam, że to ostatnia wizyta.... Niestety, płyn w płucach jest nadal, serduszko Kacperka jest bardzo słabe. Dostał dodatkowo Vetmedin 2,5 mg , rano i wieczorem po jednej tabletce. Łapię każdą chwilkę jego ożywienia i chyba tylko budzę zbyt dużą nadzieję. Kacperek wyraźnie słabnie, ale nie cierpi, nie sygnalizuje bólu. Tak bardzo chciałabym. aby mógł jeszcze pojeździć na wózku.....tylko czy siły pozwolą? Na szczęście apetyt mu dopisuje, zawsze budzi go zapach ryby, dopomina się o smaczki. Je mało, kilka razy, a ja nie będę męczyć dietą..
Fakturę za leczenie maluszka wezmę po zakończeniu leczenia, ale już poszło ponad 250 zł. Dziękuję za pomoc, wsparcie i mocno trzymajcie kciuki za Kacperka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boni-Bobo']Pojechaliśmy na planowane badania. Myślałam, że to ostatnia wizyta.... Niestety, płyn w płucach jest nadal, serduszko Kacperka jest bardzo słabe. Dostał dodatkowo Vetmedin 2,5 mg , rano i wieczorem po jednej tabletce. Łapię każdą chwilkę jego ożywienia i chyba tylko budzę zbyt dużą nadzieję. Kacperek wyraźnie słabnie, ale nie cierpi, nie sygnalizuje bólu. Tak bardzo chciałabym. aby mógł jeszcze pojeździć na wózku.....tylko czy siły pozwolą? Na szczęście apetyt mu dopisuje, zawsze budzi go zapach ryby, dopomina się o smaczki. Je mało, kilka razy, a ja nie będę męczyć dietą..
Fakturę za leczenie maluszka wezmę po zakończeniu leczenia, ale już poszło ponad 250 zł. Dziękuję za pomoc, wsparcie i mocno trzymajcie kciuki za Kacperka.[/QUOTE]
.... razem z Tobą Boni ,cieszymy się z dobrych chwil Kacperka:loveu:..
.... to i razem z Tobą ,będziemy płakać w złych:-(....
no to trzeba się zakręcić za tym bazarkiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boni-Bobo']Pojechaliśmy na planowane badania. Myślałam, że to ostatnia wizyta.... Niestety, płyn w płucach jest nadal, serduszko Kacperka jest bardzo słabe. Dostał dodatkowo Vetmedin 2,5 mg , rano i wieczorem po jednej tabletce. Łapię każdą chwilkę jego ożywienia i chyba tylko budzę zbyt dużą nadzieję. Kacperek wyraźnie słabnie, ale nie cierpi, nie sygnalizuje bólu. Tak bardzo chciałabym. aby mógł jeszcze pojeździć na wózku.....tylko czy siły pozwolą? Na szczęście apetyt mu dopisuje, zawsze budzi go zapach ryby, dopomina się o smaczki. Je mało, kilka razy, a ja nie będę męczyć dietą..
Fakturę za leczenie maluszka wezmę po zakończeniu leczenia, ale już poszło ponad 250 zł. Dziękuję za pomoc, wsparcie i mocno trzymajcie kciuki za Kacperka.[/QUOTE]

Też szykuję bazaroso. Cóż towarku trochę jest będzie sie dzieliło na ciebie Kacperku, Trotysia i Froda.
A tu kawałeczek malutki z tego co będzie, dwie piekne poduszki z jamnikiem, dwa kalendarzyki na biurko z jamnikami z jednej z hodowli ktora podarowała na bazarki 2 kalendarzyki i dwa śliczne ubranka na małe psy. Jutro namówię modelkę aby się ubrała i obfoce.

[IMG]http://img849.imageshack.us/img849/1809/p1160001640.jpg[/IMG]

[IMG]http://img837.imageshack.us/img837/715/p1160005640.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Też szykuję bazaroso. Cóż towarku trochę jest będzie sie dzieliło na ciebie Kacperku, Trotysia i Froda.
A tu kawałeczek malutki z tego co będzie, dwie piekne poduszki z jamnikiem, dwa kalendarzyki na biurko z jamnikami z jednej z hodowli ktora podarowała na bazarki 2 kalendarzyki i dwa śliczne ubranka na małe psy. Jutro namówię modelkę aby się ubrała i obfoce.

[IMG]http://img849.imageshack.us/img849/1809/p1160001640.jpg[/IMG]

[IMG]http://img837.imageshack.us/img837/715/p1160005640.jpg[/IMG][/QUOTE]

Dorotko a o moich biżutach pamiętasz ? Dorzucę coś jeszcze !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica'].... razem z Tobą Boni ,cieszymy się z dobrych chwil Kacperka:loveu:..
.... to i razem z Tobą ,będziemy płakać w złych:-(....
no to trzeba się zakręcić za tym bazarkiem...[/QUOTE]

Dokładnie tak Boni - nasze myśli wciąż przy Tobie!!!
Odnośnie bazarku, to chciałam przypomieć i dodać, że i u mnie są rzeczy, które "nie zeszły" na poprzednich jamniczych bazarkach, m in biżuteria hand made od keakea...
Robiącym bazarek mogę przesłać rzeczy i gotowe zdjęcia z opisami, dajcie tylko znać do kogo.

Kacperku, kochany nasz - bądź dzielny Słoneczko Urocze!!!
[URL]http://img404.imageshack.us/img404/219/1002431pq.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kacperek otrzymał dzisiaj ostatnie zastrzyki. Dalsze leczenie już tabletkami w domu. Następna wizyta dopiero gdyby coś zmieniło się. Maluch nie chodzi, nie foczkuje, jest słaby, dużo śpi, jest mało aktywny, ale nie sygnalizuje bólu, je z ręki małe porcje 3-4 razy dziennie. Nie kontroluje siusiu, ale kooooo zgłasza. Nie znosi pampersów, udaje mu się je porwać szczególnie w nocy. Z tego powodu ja też nie znoszę pampersów i problem rozwiązuję podkładami:roll:. Kacper uwielbia mizianie, głaskanie i nocne rozmowy, zwyczajnie jak jamnik z ludziem:lol:
Uregulowałam rachunek u weta, ale fakturę odbiorę w poniedziałek i wtedy wkleję.
Trzymajcie kciuki za malucha i wielki dzięki za wątkowe odwiedziny, pomoc i wsparcie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...