Jump to content
Dogomania

Nie pozwól bym odszedł bez domu...odszedł za TM otoczony miłością...


rita60

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Miałam dzisiaj kłopoty z transportem do weta - zawierucha, zaspy, choć autostrada oczyszczona to boczne drogi zasypane. Byliśmy późno. Zestaw zastrzyków jak zawsze i 2 dodatkowe z powodu biegunki. Jutro tak samo. Kacperek jest dzielny, ale chyba zaczyna mieć dosyć tych wizyt. Rano wymiotował, cały dzień nic nie chciał jeść, ciągle dużo pije. Jest podsypiający, bóle wyraźnie słabsze, dostał tylko 1 tabletkę tramalu. Zakładam pampersy - nie ściąga ich jak poprzednio, nie daje rady.Ta noc była spokojniejsza, budził się tylko 2 razy.
Pytacie jak pomóc - jesteście jamnikowi ludzie daleko od Kacperka, nie ponosicie, nie przytulicie jamniczka, ale poczekajcie na fakturę z lecznicy, wtedy będziemy prosić o pomoc. Środki czystości i higieniczne, pampersy i wszystko co potrzebne Kacperek ma u mnie. Przy okazji jeszcze raz Kasiu 77 pokrowce na legowisko są super. Wystarczy gąbka i płyn odkażający i po 15 min. gotowe do użytku. Dziękuję .
Trzymajcie kciuki, będzie w końcu dobry dzień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boni-Bobo'] ... Trzymajcie kciuki, będzie w końcu dobry dzień.[/QUOTE]
Tak, PRZYJDZIE DOBRY DZIEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[quote name='Jamnicza Rodzina']Trzymamy kciuki i myślimy o Was. [/QUOTE]
[quote name='anica']Wszystkie!!!! jak jeden mąż:loveu:
może trzeba jakiś bazarek zorganizować ciocie?:roll:..... [/QUOTE]
Trzymamy kciuki, sercem i myślami jesteśmy z Wami!!!!!!!!!!!!!!
I NA PEWNO pomożemy!!!!!!!!!!!!!!!

Przytulam ciepło do serducha Najukochańszego Kacperunia:iloveyou::buzi::iloveyou::buzi::iloveyou:!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wizyta u weta zaliczona, zastrzyki jeszcze jutro i w poniedziałek. Biegunka zanika. Dzisiaj była pierwsza spokojnie przespana noc od tygodnia. Apetyt niestety nie dopisuje. Udało mi się dać mu trochę mokrej karmy z ręki. Zjadł niewiele, chyba tylko aby pozbyć się mnie. Kacper całym sobą mówi : daj mi spokój, chcę się wyspać, muszę nabrać sił. Najważniejsze że ból odpuścił, tramal odstawiony. Jutro będzie lepiej, nie ma innej możliwości.
Kacper ma piękne, mądre oczka. Wszyscy zwracają na to uwagę. Jego oczy wręcz mówią, a ja czym dłużej z nim jestem, tym bardziej zaczynam zastanawiać się nad reinkarnacją. Coś jest na rzeczy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boni-Bobo']Wizyta u weta zaliczona, zastrzyki jeszcze jutro i w poniedziałek. [B][COLOR=#800080]Biegunka zanika.[/COLOR][/B] Dzisiaj była pierwsza spokojnie przespana noc od tygodnia. Apetyt niestety nie dopisuje. Udało mi się dać mu trochę mokrej karmy z ręki. Zjadł niewiele, chyba tylko aby pozbyć się mnie. Kacper całym sobą mówi : daj mi spokój, chcę się wyspać, muszę nabrać sił. Najważniejsze że ból odpuścił, tramal odstawiony. Jutro będzie lepiej, nie ma innej możliwości.
[COLOR=#800080][B]Kacper ma piękne, mądre oczka. Wszyscy zwracają na to uwagę. Jego oczy wręcz mówią, a ja czym dłużej z nim jestem, tym bardziej zaczynam zastanawiać się nad reinkarnacją. Coś jest na rzeczy....[/B][/COLOR][/QUOTE]

Tak BARDZO, BARDZO się cieszę, że z Kacperusiem lepiej!!!!
I jutro będzie jeszcze lepiej, przecież musi być!!!!!!
Masz rację Boni, Kacperek ma wyjątkowe spojrzenie... dlatego tyle ciotek Go Kocha!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...