Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='bico']przelew dla Mańka zrobiony:)

ale skoro on ma teraz zostać w schroniskowym szpitaliku, to nie wiem czy mu miejsce w hotelu nie przepadnie...?[/QUOTE]

Nie, już dzwoniłam od razu wczoraj do Niej:) Super jest ta dziewczyna z hoteliku, powiedziałam, że jeszcze ok.2 tygodni potrzebuję, to powiedziała, że będzie tak trzymać jeden kojec dla Maniusia :)
Dziękuję bardzo!:buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Jestem na zaproszenie. Mogę wspomóc jakimś groszem...[/QUOTE]

Nie mam póki co żadnych deklaracji,prócz moich i mojej rodzinki więc jednorazowe wpłaty i pieniążki z bazarku będę chowała do Maniusiowego pudełeczka i zobaczymy na jaki okres hotelikowania uda się uzbierać :/

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie.
A może jakieś allegro cegiełkowe warto by zrobić?
Nie mam teraz czasu, by prześledzić wątek, więc może pytam o coś z czego już skorzystano, a mianowicie o wsparcie ze skarpety im. Talcott. Prosiłaś tam o pomoc finansową? Tutaj link: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-dla-starszych-piesk%C3%B3w-w-potrzebie[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Jestem na zaproszenie.
A może jakieś allegro cegiełkowe warto by zrobić?
Nie mam teraz czasu, by prześledzić wątek, więc może pytam o coś z czego już skorzystano, a mianowicie o wsparcie ze skarpety im. Talcott. Prosiłaś tam o pomoc finansową? Tutaj link: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-dla-starszych-piesków-w-potrzebie[/URL][/QUOTE]



Nie prosiłam, bo nawet nie wiedziałam, że takie coś istnieje, zaraz ram napiszę, dzięki :) Edit: już napisałam
A takie allegro cegiełkowe naprawdę działa?? Ludzie wpłacają?? Czy ktoś podjąłby się tego zadania, żeby jakoś naprawdę fajnie i zachęcająco to zrobić??

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

Piszę tutaj, jak wygląda sytuacja, w razie, gdyby do pierwszego postu nikt nie zaglądał

[B]STAŁE DEKLRACJE:
ja (paula_t)- 50zł
moja mama- 30zł
mój facet- 50zł
mój brat- 30zł
dziewczyna mojego brata- 30zł
[B]BRAKUJE 200 ZŁ STAŁYCH DEKLARACJI
[B]

WPŁATY JEDNORAZOWE:
30zł- andegawenka
30zł- Baster i Lusi
50zł- bico

Dziękujemy:loveu:
[/B][/B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panca']melduje sie na watku , mam duzo rzeczy na bazarki ale nie umiem ich robic , moglabym je za to przekazac komus kto zrobi[/QUOTE]

Tylko ja Kraków niestety jestem, więc za daleko :/
Ja też pierwszy raz robiłam wczoraj :)

Link to comment
Share on other sites

Panca mogłaby przesłać tylko zdjęcia rzeczy, jesli oczywiście umie.


Paula_t , te zdjecia Mańka z krzywą łapką z drugiej strony wątku, powinny znaleźć się koniecznie na pierwszej stronie w pierwszym poście, żeby każdy kto wchodzi na wątek widział od razu w czym jest problem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Jestem na zaproszenie. Dokonam wpłaty jednorazowej ale dopiero koło 27 maja.[/QUOTE]

Dziękujemy!! Jeszcze mamy ok.dwóch tygodni, zanim Maniuś wyjdzie z kwarantanny :)

[quote name='toyota']Panca mogłaby przesłać tylko zdjęcia rzeczy, jesli oczywiście umie.


Paula_t , te zdjecia Mańka z krzywą łapką z drugiej strony wątku, powinny znaleźć się koniecznie na pierwszej stronie w pierwszym poście, żeby każdy kto wchodzi na wątek widział od razu w czym jest problem.[/QUOTE]

Już wstawiam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panca']zdjecia na watek kiedys umialam wklejac ale wolalabym mailem lub na fb ..kurcze mam sterty markowych cichow do wydania, obecnie oddaje je Ukraince ale czesc moze pojsc na bazarki[/QUOTE]

wysłałam Ci pw z adresem mailowym, ja się mogę tym zająć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']nie mogę pomóc, sama jestem bezpłatnym domem tymczasowym i od wczoraj mam tymczasowo sporego psa, Bruneta z naszej wsi.....
To ile ten dt dla Mańka kosztuje? Prawie 400 zł za miesiac?[/QUOTE]

Hotelik tyle kosztuje. To i tak promocyjna cena dla bezdomniaka 13zł/dobę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...