Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

[quote name='Maryna']Bardzo mi przykro,ale w tym miesiącu nie jestem w stanie pomóc finansowo[/QUOTE]

Tu potrzebna jest jakakolwiek pomoc, nie tylko finansowa :) Podrzucanie, rozsyłanie, ogłoszenia, cokolwiek tylko się wymyśli :)

[quote name='Ulka18']Wplace jednorazowo, nie wiem ile, ale ok. 20 zl. A moze Klub Baloniarek mialby darmowy DT tylko za karme dla psiaczka?[/QUOTE]


Dziekujemy :loveu: Już pisałam o DT za zwrotem kosztów karmy i weterynarza u Baloniarek, w domach tymczasowych, u staruszków, ale niestety cisza...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

cutuje:
Piesek jest starszy, ma co najmniej 9 lat, bo sąsiedzi powiedzieli, że szwenda się tak już ok.8 lat
koniec cytatu

przez 8 lay sie szwedal i nikt nic nie zrobul? niesamowite!

moge zrobic plakat, rozwiescie z bratem, moze sie uda pomoc w ten sposob. wyslijcie mi zdj na [email][email protected][/email]
w tytule prosze podac imie psa
potem wysle plakat i wkleje tez na watku

ad lapy, mozna ja zlamac, wlozyc do gipsu, 'naprawic'
tylko to duzy koszt
czy on na nij stanie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Szkoda, bo takie DT sa najlepsze dla starszych pieskow, lepsze niz hotelik.[/QUOTE]

Wiem, mnie ta niemoc już dobija, ale mam związane ręce...:placz:
Szukam już wszędzie: Maniek ma multum ogłoszeń, jest na facebooku, na dogomanii, na miau, pisze we wszystkich wątkach, które mi inni polecają i już wszyscy dogomaniacy, może z maleńkimi wyjątkami, powyżej 3000 postów od A-E i od M-Z mają pw (robimy to z moim facetem 3 dzień z nadzieją, że znajdzie się wreszcie ktoś, kto się nam nim ulituje). Nie mam już pomysłów :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']cutuje:
Piesek jest starszy, ma co najmniej 9 lat, bo sąsiedzi powiedzieli, że szwenda się tak już ok.8 lat
koniec cytatu

przez 8 lay sie szwedal i nikt nic nie zrobul? niesamowite!

moge zrobic plakat, rozwiescie z bratem, moze sie uda pomoc w ten sposob. wyslijcie mi zdj na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
w tytule prosze podac imie psa
potem wysle plakat i wkleje tez na watku

ad lapy, mozna ja zlamac, wlozyc do gipsu, 'naprawic'
tylko to duzy koszt
czy on na nij stanie?[/QUOTE]


Ja historii psa nie znam, tak nam powiedzieli ludzie, od których pożyczyliśmy smycz i kaganiec, bo baliśmy się, że jak weźmiemy go na ręce, żeby wnieść go do samochodu to nas ugryzie, a ile w tym prawdy... Więc jakby coś to nie do mnie ...
W schronisku nam powiedzieli, że to stare złamanie i że nie będą go ruszać. A czy można? Nie wiem.
Stara się nie stawać.
Już wysyłam maila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Wiem, mnie ta niemoc już dobija, ale mam związane ręce...:placz:
Szukam już wszędzie: Maniek ma multum ogłoszeń, jest na facebooku, na dogomanii, na miau, pisze we wszystkich wątkach, które mi inni polecają i już wszyscy dogomaniacy, może z maleńkimi wyjątkami, powyżej 3000 postów od A-E i od M-Z mają pw (robimy to z moim facetem 3 dzień z nadzieją, że znajdzie się wreszcie ktoś, kto się nam nim ulituje). Nie mam już pomysłów :placz:[/QUOTE]


Jesteś bardzo dzielna! Nie poddawaj się Ty i Twój facet. Robicie dużo dobrego i się nie poddajecie! Brawo!!! Trzymam za Was kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']czemu 3 dni mamy czasu?(dziękuje za zaproszenie),strasznie mało czasu .[/QUOTE]*


Już nie 3 dni. Tu wyjaśnienie:

[quote name='paula_t']Wychodzi moja niewiedza na temat funkcjonowania schronisk, bo myślałam, że zaraz po kwarantannie zwierzak trafia do boksu,a na ewentualne zabiegi jest do szpitalika doprowadzany, no ale w sumie nigdy nie miałam nic ze schroniskiem wspólnego prócz zawożenia darów...Dostałam pw o treści, że Marianek jest w szpitaliku i tak szybko do boksu nie trafi, więc zadzwoniłam do schroniska i co się dowiedziałam:
Marianek został już zaszczepiony i raz odrobaczony, dostaje leki na te łapki, ma czyszczone regularnie ranki. Przedstawiłam Pani, z którą rozmawiałam sytuację (że chciałabym go stamtąd wyciągnąć i umieścić w hoteliku, w międzyczasie szukać domu). Pani poleciła mi, żeby go jeszcze zostawić, bo będzie teraz cały czas nadal w szpitaliku, oni doprowadzą go do porządku (szczepienia, odrobaczenie, kastracja, podawanie leków na te łapki, badanie krwi ze względu na to, że to staruszek) i mają do mnie dzwonić (wpisała mnie, jako osobę, która zainteresowana jest jego adopcją) od razu jak tylko Marianek skończy leczenie (mniej więcej 2 tygodnie).[/QUOTE]

[quote name='Norel']niestety tylko zaglądam-mam za duzo piesiów na utrzymaniu.. ciężko z takimi psiakami-myśmy niemal 2 lata ogłaszali suńkę podobną, w końcu musiała u mnie zostać bo totalnie zero odzewu było... :([/QUOTE]

Dla nas ważne i to, że nas odwiedzasz, wsparcie duchowe też jest potrzebne*;)
*O jejku...mam nadzieję, że z Mańkiem tak nie będzie, bo on to nawet nie ma gdzie zostać, gdyby tego odzewu nie było...*:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Przekazałam info o Maniusiu i zdjęcia Missieek, która może wstawi go na swoją stronę o adopcjach psiaków w Krakowie i okolicach (jak będzie miała czas, bo bardzo zabiegana jest).[/QUOTE]

Dzięki :)

[quote name='Isadora7']O mateńko, ja niestety mogę tylko podnieść wątek :([/QUOTE]

Dla nas wystarczy, przynajmniej więcej osób zobaczy;)

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś by się podjął zrobienia allegro cegiełkowego jak zaproponowano 2 strony wcześniej? Ja nigdy czegoś takiego nie robiłam, więc nie sądzę, aby zrobione przeze mnie ogłoszenie zachęcało ;)

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata69']Witam, pare slów krytyki niestety.
pies by tam gdzie by 8 lat - podejrzewam, że skoro utrzyma sie tam tyle lat to jego zycie bylo jakos urzadzone. mial pewnie jakies lokum (legowisko,nora, itp), zna teren, ludzi, moze ktos go dokarmial, moze on kogos lubi....
Tymczasem przyjechaa dobra dusza i chcąc pomóc wylala dziecko (mańka) z kapielą. Teraz hotelik, nie wiadomo jaki i gdzie, bardzo mozliwe ze jakaś umieralnia jakich na dogo wiele.
Ech, sensu to nie ma. Strasznie biedny psiak. Po cos ty go zabierala.....[/QUOTE]

Twój post mówi - nie zabierajcie bezdomnych psów z ulic bo mają tam nory, dziury i ktoś je dokarmia skoro żyją. Bardzo budująca wypowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Paula_t - wątek żyje, jak widać. To już dużo. Rozsyłanie wątku działa (raz lepiej/raz gorzej), ale również jak widać zniechęca niektórych. Nic za wszelką cenę.
Według mnie propagacja wątku również działa jak dużo osób ma banerek w podpisie. Ale brak zdjęć powoduje, że nie można zrobić nowego/lepszego banerku. Ludzie też są wzrokowcy - jak WIDZĄ zdjęcie bidy to się inaczej ustosunkowują. Potrzebne są nowe zdjęcia na wątku.

I ostatnia sprawa: bazarki, bazarki i jeszcze raz bazarki. One żyją i wątek żyje wraz z nim. I pieniądze są.

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...