Jump to content
Dogomania

Marianek już w najcudowniejszym domku, jaki tylko można sobie wymarzyć.Dziękujemy! :)


paula_t

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Gosiapk']Paula, Pani Katarzyna Ch. z FB zadeklarowała 20zł stałej deklaracji :)

Jest także prośba, aby listę deklaracji wstawić w opisie o Manieczku.[/QUOTE]
Krystyna :) nie Katarzyna :)

Link to comment
Share on other sites

może taki zmieniony jeszcze?
[FONT=Verdana][B]W krakowskim schronisku czeka na dom 12letni Maniek- który prawie całe swoje życie mieszkał na ulicy, ludzie mówili, że błąka się 8 lat...

i nikt nie pomógł.. czasami rzucił jakiś ochłap, kawałek chleba, wodę pił z kałuży, bo skąd?[/B][/FONT]

[FONT=Verdana][B]Kto w dzisiejszych czasach myśli o bezdomnych zwierzętach? Kto wystawi miskę z wodą?
A jeśli już, to i tak inny ją kopnie...[/B][/FONT]

[FONT=Verdana][B]Maniek to mały psiak, wycierpiał dużo w życiu- jego poharatane ciałko mówi samo za siebie.. źle zrośnięta łapa przez którą jest trochę kaleki, blizna na bliźnie.. [/B][/FONT]

[FONT=Verdana][B]Znalazł się ktoś kto zgarnął go z ulicy, zabrał do schroniska, gdzie pies zaczyna wyglądać normalnie, został odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany...
Nikt go nie uczył, nie socjalizował, a jednak pozwala do siebie podejść, merda ogonkiem, daje się głaskać,
lubi też inne psy, z kotem także powinien się dogadać.[/B][/FONT]

[FONT=Verdana][B]Jeśli Ty nie możesz go przygarnąć i podarować mu GODNEJ starości,
rozejrzyj się, może masz wokół siebie kogoś o dobrym sercu, kto ma wolny kąt,
z karmą pomożemy..
On nie ma dużych wymagań, bo jak mógłby mieć?
On nie ma nic.
Ma nas.
Może mieć Ciebie.
[/B][/FONT]
[FONT=Verdana][B]Zadzwoń, pomóż nam go uratować: [/B][/FONT][FONT=Verdana][B]604 430 023[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://supergify.pl/images/stories/yrafy/jee/1110.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/yrafy/jee/1110.gif[/IMG]Zagladam do Maniusia[IMG]http://supergify.pl/images/stories/yrafy/jee/1110.gif[/IMG]sliczny , cudny kochany jest , sciskam mocno , aby sie wszystko udalo:modla:jak sie cudnie smieje Maniusiateczko , na spacerkach :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Bazarek dla ślicznoty:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227262-Wszystko-DLA-PSIAKÓW-i-O-PSIAKACH-na-połamanego-Mańka-do-30-maja[/URL][/QUOTE]


Dziękujemy :loveu:
Ja się kurde nie mogę wziąć za te bazarki, bo cały czas coś trzeba zrobić,a i tak ta nauka to idzie nie powiem jak...ekhm...bo to forum strasznie uzależnia, non stop sprawdzam co u Maniusia albo na innych związanych z nim wątkach :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Dziękujemy :loveu:
Ja się kurde nie mogę wziąć za te bazarki, bo cały czas coś trzeba zrobić,a i tak ta nauka to idzie nie powiem jak...ekhm...bo to forum strasznie uzależnia, non stop sprawdzam co u Maniusia albo na innych związanych z nim wątkach :/[/QUOTE]

Ty się leć uczyć, bo Mańczysławem poszczuje :mad:

Edited by Gosiapk
spelling
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']a co? Nie wierzysz w Mańczysława umiejętności? :diabloti:[/QUOTE]

Wróciłam :D Żartuję, tylko podglądałam dwie minutki;)
No Maniuś to bardziej taki przytulaśny i buziaczkowaty psiaczek niż groźna bestia:mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Zamiast paypal podaj swój IBAN (nr konta) i SWIFT banku :) Przelew z zagranicy przyjdzie bez problemu.[/QUOTE]

Wysłane :) Jezu, ja to jestem czasem jak z epoki kamienia łupanego :P

[quote name='MTD']Paula, na fb jest 108 osób na chwilę obecną, które kibicują psiakowi :)[/QUOTE]

Super! Patrz Maniuś ile ludzi się o Ciebie martwi i Tobą przejmuje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...