Jump to content
Dogomania

III Śląski Zlot Dogomaniaków - Zapraszamy!


polciuaa

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='zootechniczka']Rozumiem cię dogomanko ze się wkurzyłaś. Bo ja też byłam nieźle wkurwiona jak się dowiedziałam ze miał w sobotę wpłacić a w poniedziałek mi pisze ze nie wpłacił i ze prawdopodobnie nie będzie mógł jechać. Ja jeszcze do niego napisze i spróbuje go przekonać.

Dobra napisałam do niego po weekendzie ma wpłacic. Bede go jeszcze o to nekac. HE[/QUOTE]
no, tak jak mówie ewentualnie żeby nie był z pieniędzmi w dupe jeśli na pewno nie pojedzie niech znajdzie kogoś na swoje miejsce, bo ja na prawdę nie mam jak za 2 osoby dopłacić, a też nie będe podnosiła kosztów całego zlotu innym ludziom bo to jest jednak troche nie w porządku jak na moje oko. ;)


[quote name='dog193']Może jeszcze się ktoś zapisze ;)[/QUOTE]
miejmy nadzieje

[quote name='Rumi.']moja wpłata powinna dotrzeć w poniedziałek jeśli jeszcze nie dotarła, Pola proszę jeśli jest możliwość mogłabyś mnie wpisać na miejsce Klaudii w domku? ponieważ chciałabym być z Natalią ;)[/QUOTE]
zaraz Cię dopisze do tamtego domku, nie ma sprawy. ;)
konto sprawdzam codziennie więc jak dojdzie to od razu tutaj dam znać. :)


[quote name='ClaudiaAnna']Prawie się tu nie odzywam ale to muszę napisac:
bardzo podoba mi się skład domku nr 1 :evil_lol:[/QUOTE]
no nie? mnie też się podoba, jestem geniuszem po prostu. :evil_lol:

[quote name='Noelle']nie wiem, pieniądze przelała na 100% mama Anki... powinny już przecież dotrzeć, kurde...

sama się wkurzyłam i to samo powiedziałam jej, zwłaszcza, że pisała mi, że jedzie raczej na 100%...[/QUOTE]
spoko, pewnie też w poniedziałek wpłyną. ;)
proszę, załatwcie na jej miejsce kogoś, tak samo jak Adrian, tak jak Komar mówi Karilka pisała na wątku o miejsce więc może do niej się odezwijcie? chyba, że sama tutaj jeszcze zagląda i sama się odezwie. :)

Link to comment
Share on other sites

Hm... chyba Shark nie zapałał :diabloti:
Szczerze mowiąc, jeśli jechałaby Karilka, to jechałyby na zlot trzy duże psy (samce) i najbardziej obawiam się reakcji Sharka na mojego kurdupla ;) Boczek Jupika zna, a Dolca jakoś się nie obawiam ;) Natomiast Jupi dziala jak płachta na byka na dominujące samce... Foksy mają charakterystyczną postawę - chodzą na wyprostowanych łapach, ogon noszą wysoko , glowa podniesiona - i psy odczytują to jako postawę dominującą, a foksy po prostu tak mają ;) Do tego mały teraz dojrzewa i na kilometr wali testosteronem, w sierpniu będzie podobnie, albo jeszcze gorzej... No, powiem szczerze, że obawiam się tej konfrontacji, poznając Sharka na poprzednim zlocie.
Zobaczymy, jak to będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Hm... chyba Shark nie zapałał :diabloti:
Szczerze mowiąc, jeśli jechałaby Karilka, to jechałyby na zlot trzy duże psy (samce) i najbardziej obawiam się reakcji Sharka na mojego kurdupla ;) Boczek Jupika zna, a Dolca jakoś się nie obawiam ;) Natomiast Jupi dziala jak płachta na byka na dominujące samce... Foksy mają charakterystyczną postawę - chodzą na wyprostowanych łapach, ogon noszą wysoko , glowa podniesiona - i psy odczytują to jako postawę dominującą, a foksy po prostu tak mają ;) Do tego mały teraz dojrzewa i na kilometr wali testosteronem, w sierpniu będzie podobnie, albo jeszcze gorzej... No, powiem szczerze, że obawiam się tej konfrontacji, poznając Sharka na poprzednim zlocie.
Zobaczymy, jak to będzie.[/QUOTE]

a ja ci powiem, że akurat o małego boje się najmniej, bo przed i po Dolcu Shark żadnego psa nie ugryzł (Maniek był amoku i nie było to celowe :) ) Jokera też ani razu nie ugryzł :) Dolec jest jaki jest, musi miec cały czas kontrole :) Shark na małe samce nie reaguje, ewentualnie na duże, jeśli zaczną :) z resztą ile razy nawet atakował go mały pies to miał to serdecznie w dupie :D teraz poprostu nie daje sobą pomiatac-takie sa olbrzymy. a Karilka sama mówiła, że do Dolca trzeba ostroznie, bo nie wiadomo kiedy mu coś odwali i bedzie myślał, że musi zadziałać :) z resztą daj mi swoje gg to ci powiem więcej jeśli będziesz chciała :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=#0000ff]świetnie tym bardziej, że Łukasz nie jedzie to Arek pewnie tez...
rychło wczas mu przyszło to powiedzieć....[/COLOR][/QUOTE]
zabije go chyba....

[quote name='Noelle']napisałam w tej sprawie pw do Karilki, ale niestety jak na razie mi nie odpisała... nie mam pomysłu, do kogo by jeszcze napisać, kto byłby zainteresowany... :/[/QUOTE]
cos trzeba wymyslic, moze na watkach innych porozsylac info o zlocie? ja to porobie, ale potem bo teraz jestem na telefonie i mi niewygodnie tutaj to ogarniac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Culineo'] Dolec jest jaki jest, musi miec cały czas kontrole :) Shark na małe samce nie reaguje, ewentualnie na duże, jeśli zaczną :) z resztą ile razy nawet atakował go mały pies to miał to serdecznie w dupie :D teraz poprostu nie daje sobą pomiatac-takie sa olbrzymy. a Karilka sama mówiła, że do Dolca trzeba ostroznie, bo nie wiadomo kiedy mu coś odwali i bedzie myślał, że musi zadziałać :)[/QUOTE]

Oj,chyba nie bardzo mnie zrozumiałaś.
To "jest jaki jest" też brzmi bardzo niejednoznacznie..

Duzy pies stanowi zagrożenie, jeżeli ktoś nad nim nie panuje. Sharki to pies o mocnym charakterze a do tego gówniarz - nie wiem w jakim stopniu go opanowałaś ale jeżeli jest tak jak było - radze kupić zabudowany kaganiec bo niestety ale nie chce kolejny raz szyć swojego psa a i innym też szycia wystarczy.

Mój pies jest dominujacy, jednak nie agresywny. Do tego jestem tym "szczęśliwcem", który może powiedzieć, że panuje nad psem...
Z resztą..Dolce ma już.. 10 lat i zajechany kręgosłup, testosteronu też brak (kastrat) czego nie mozna powiedzieć o Twoim psie, Klaudia.

Jeżeli chcesz bawić się w takie wytykanie i podtykanie, którego psa nie lubisz a który jest taki czy owaki - to przestaje mi sie to podobać.

Pozdrawiam serdecznie.
Karina Kwiatkowska

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...