Jump to content
Dogomania

Wyżeł ?Sznaucer?Karma , albo schron ! POMOCY !!!


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja się boję takich ogłoszeń , kiedyś dałam takie ogłoszenie , właściciel przyjechał , okazało się ,że pies od lat żyje właściwie na ulicy , do domu wraca tylko na noc , ile się nakombinowałam żeby psa nie oddać to moje , więc wychodzę z założenia , że jeśli właściciel sam nie szuka to raczej kiepski z niego właściciel .

Na konto Pieszczocha wpłynęło 50 zł od Managua , dziękujemy bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Ja się boję takich ogłoszeń , kiedyś dałam takie ogłoszenie , właściciel przyjechał , okazało się ,że pies od lat żyje właściwie na ulicy , do domu wraca tylko na noc , ile się nakombinowałam żeby psa nie oddać to moje[/QUOTE]

:lol:

przelałam 50 zł

Link to comment
Share on other sites

Totalnie spłukana jestem :(
Jak będzie wypłata to mogę zamówić karmę na allegro, taką jak dla mojego podopiecznego kupuję, ale teraz nie dam po prostu rady.
Aniu, tylko daj mi już dzisiaj dane adresowe na pw, bo jak znam zycie to po prostu zapomnę.
A psiak jest śliczny, dobrze, że go nie oddałaś do schronu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Totalnie spłukana jestem :(
Jak będzie wypłata to mogę zamówić karmę na allegro, taką jak dla mojego podopiecznego kupuję, ale teraz nie dam po prostu rady.
Aniu, tylko daj mi już dzisiaj dane adresowe na pw, bo jak znam zycie to po prostu zapomnę.
A psiak jest śliczny, dobrze, że go nie oddałaś do schronu.[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy :)


Pieszczoch ma problemy ze wstawaniem , łapy są jak by sztywne i nie może ich zgiąć , wczoraj przy badaniu bolesności nie było , chyba na wszelki wypadek pojadę z nim do dr Masztaka na RTG i konsultacje . Teraz dałam mu carprodyl F. przeciwbólowo .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']kurcze tak myślę - czy nie trzeba by sprawdzić czy to nie babeszioza? też psiaki mają problemy z poruszaniem się, mocz ma normalny? jest w ogóle w Waszym rejonie babeszia?[/QUOTE]

Ja się jeszcze u nas z babeszją nie spotkałam , tzn. raz miałam sunię z tym ale ona przyjechałą już chora z pod Warszawy .Poza tym były by też inne objawy , a on jest pogodny i zupełnie normalny .

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Dziękuję za zaproszenie.

Strasznie biedny psiak, a taki ładny, i przymilaśny. Szkoda go.

Ania, nie mogę teraz wiele, ale 10 zł dołożę do karmy. Stasznie się wyprztykałam na bazarkach cegiełkowych i innych.

Poproszę o konto.

Link to comment
Share on other sites

Ojej, jeszcze jeden czarny nochal!

[quote name='terra']Może skądś przywędrował za suczką.
Albo jest łazikijem i domek czeka aż się wyszumi i wróci :roll:
Gdybam sobie, może warto dać ogłoszenia o znalezieniu pieska.[/QUOTE]

Nie łudźmy się...

Poproszę o nr konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Może skądś przywędrował za suczką.
[B]Albo jest łazikijem[/B] i domek czeka aż się wyszumi i wróci :roll:
Gdybam sobie, może warto dać ogłoszenia o znalezieniu pieska.[/QUOTE]

tja
o mojego tymczasa zgłosił się "włąsciciel" i tez było że to włóczykij
ale tłumczenie było tak metne
że ktoś zdjął jej obroże
ktoś otworzył brame
ktos wyjeżdzał
ktos jej nie zdążył złapać
ale zawsze wracała
tjaaaaa

kazałam sie panu zastanowić czy na pewno to jego pies i czy chce żeby wrócił
jak się można domyśleć skoro Zora jest cały czas u mnie - juz "właściciel" nie zadzwonił

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg843/scaled.php?server=843&filename=p1290850.jpg&res=medium[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg217/scaled.php?server=217&filename=p1290849.jpg&res=medium[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg528/scaled.php?server=528&filename=p1290844.jpg&res=medium[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg217/scaled.php?server=217&filename=p1290841.jpg&res=medium[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...