Jump to content
Dogomania

ONkowe zakupy


Aga i Eto

Recommended Posts

[quote name='marmara_19']ahh tak ogromnych problemow nie mielismy.. i mam nadzieje,ze miec nie bedziemy.. a teraz pytam co kupic?:> chcialam mlodego przestawic na karme acane ta jakas wysokoenergetyczna.. ale nieprzestawie.. bo znowu zaczyna zmieniac te kudly;/ a tym samym drapac i "mamlac" wiec zostane przy ppp ale lososia chce wymienic na jagniecine.. i mysle zbey wymienic na ta wrsje dla duzych i aktywnych psow.. bo mala je acane narazie.. i kupilabym roboran h ale ile?> 2 opakwoania odrazu? jak zcesto podawac?:> no i co do tego?:>zeby mlodemu dac jakies "wpsomagacze" na ta siersc;/[/quote]
Roboran H - 2 razy w tygodniu po 2-3 lyzeczki z tego co sie orientuje, ja bym poza tym juz nic nie dawala na wlochy, przedobrzyc nie ma co

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 614
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok a z czym podawac?wystarczy z jakims serkiem czy jogurtem?bo moj osiolek etraz malpiego rozumu dostaje na widok jogurtow:D no a na malego 7 kg pieska ile dawac?:>jedna lyzeczka wystarczy?:> no i jak dlugo to podawac?tzn przez jaki czas? siersciuche ma fajna po ppp z lososiem.. ale znowu ten cholerny podszerstek ejst;/ ehh musze go wykapac.. tzn musze z nim pojechac nad ejziorko zeby poplywal.. :D wlasnie patrzy an mnie jak jakas sierota bo juz pudelko po serku jest puste bo wylizal;/

Link to comment
Share on other sites

jak na 7 kg to jedna 2 x w tygodniu. podawac hehe no z czym chcesz, moj dostaje z mlekiem bo to zazwyczaj mam pod reka. ale mozna i z jogurtem i z serkiem jak Ci sie zywnie podoba :)
jak dlugo - no az sie poprawi albo az pies odmowi przyjmowania :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nidhogg']jak dlugo - no az sie poprawi albo az pies odmowi przyjmowania :][/quote]

a jak pies ktory luuubil bardzo arthron nagle zaczal odmawiac przyjmowania??? tzn co drugi raz chce jesc..a co drugi sila.. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nidhogg']jak na 7 kg to jedna 2 x w tygodniu. podawac hehe no z czym chcesz, moj dostaje z mlekiem bo to zazwyczaj mam pod reka. ale mozna i z jogurtem i z serkiem jak Ci sie zywnie podoba :)
jak dlugo - no az sie poprawi albo az pies odmowi przyjmowania :][/quote]

ok,ok dzieki za odpowiedz:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zakupilam i wlasnie odebralam nowe, skorzane szeleczki do obrony dla Gnojka. Do poprzednich w sumie nic nie miala, oprocz tego, ze...nie byly skorzane. no i co? No i to, ze ide po jakiegos szpikulca w celu dorobienia dziurek, bo obecnie moglabym wlozyc w te szelki dwa takie moje Gnojki :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

BeataSabra - to sa ponoc super butki
[quote name='puli']Firma TOMMI z Czech. Butki rewelacja - spisały sie równiez swietnie gdy burki miały skaleczone łapy. Zakładałam dziecięca skarpetke i buty (na dwie łapy,bo w jednym bucie psu niewygodnie i woli trzymac łape w górze)Ja kupiłam w ub roku w Czechach, ale już sa w Polsce
[URL="http://www.bocian.bazarek.pl/kat.php/kid,25600/ap,0/"][B]http://www.bocian.bazarek.pl/kat.php/kid,25600/ap,0/[/B][/URL][/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: no chita tez utonela w nich.ale pewnego razu przegryzla je sobie i sie same tenteges....skrocily:diabloti:[/quote]

Kurczę, cały czas mam wyrzuty sumienia, że namówiłam cie na zamianę, a wyszłaś na niej jak pan Zabłocki...

Link to comment
Share on other sites

Cieszy mnie, że szelki mogą być. Ona w zasadzie chodzi przy nodze grzecznie, ale czasami jak nochala przytknie do ziemii to nie ważne, że oddychac nie ma czym, że obroża dusi ważny jest ten zapach, który właśnie czuje. Nim przywołam ja do porządku to sie nacharczy, dusi i w ogóle. Szelki chyba są bardziej humanitarne przy psie, który jeszcze ma problemy z chodzeniem przy nodze. Teraz tylko mam dylemat jakie mają być te szelki. Widziałam takie, które zakłada sie na łapy, ale widziałam też takie, które są i na barkach i na brzuchu. Nie wiem czy dobrze to tłumaczę. W każdym razie wszelkie sugestie mile widziane.

Link to comment
Share on other sites

Ja ze swojego mizernego doświadczenia mogę powiedzieć, że lepsze są te szelki na barkach i na brzuchu, niż te tylko na łapy. W wariancie tylko na łapy pies się poddusza, a to tak średnio humanitarne. Ale zaleta jest taka, że nie ciągnie. :D

Link to comment
Share on other sites

Ja polecam szelki ManMat Guard (z 2 kółkami do zapinania smyczy - bliżej głowy i bliżej tyłka). I od razu dodam, bo tam te rozmiary trochę dziwne są, że na mojego dorosłego belga (66 cm wzrostu, 27 kg wagi) pasuje rozmiar XL. Pierwotnie kupiłam mu XXL, ale były ciut za duże (zwłaszcza jak wylniał ;)), więc dostał je w spadku Emil, który jest trochę większy (69 cm i 33 kg), a przede wszystkim ma głębszą klatę (dla Wermuta za długi był pasek pod tułów, który nie ma regulacji) i na Emila są OK.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

eddiii-:evil_lol:.ciastka fish4dogs.sa zarabiste nie?nawet pan kasiaze z bajki czyli timon wybredniak malo mi paluchow nei pozjadal:loveu:.i ladnie wsadzal do reki gryzak.
[URL]http://www.fish4dogs.pl/sklep/[/URL]
:cool3:
jak bedizesz brala to ja chce paczke .wprawdzie aga od heki zamowila ale...nooooo....bym sie zalapala na paczuszke.
[URL]http://www.fish4dogs.pl/sklep/?p=productsMore&iProduct=23&sName=sea-jerky-tiddlers-sea-biscuits-tiddlers-200g[/URL]
jak bedziesz zamawiala to daj znac to ci kaske podrzuce.dzisiaj?:cool3:
ps. no sekta to my jestesmy juz daaaawno.a jak kto przyjdzie w wdepnie to juz pooo niiim:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...