Jump to content
Dogomania

ONkowe zakupy


Aga i Eto

Recommended Posts

[quote name='muminka']ja sie pogubiałam - mieszaksz w szwecji, warszawie i berlinie?

w berlinowie pomieszkowuję blisko centrum - wedding. mam niedalego do humboltsheinu. na razie młodego jeszcze nie brałam z sobą (czekam na fundusze aby klatkę kupić) ale napewno w niedługim czasie tam będę z bąblem.

czy mi się wydaje czy dużo nas wyszło na eksport :cool3::cool3::cool3:?[/QUOTE]

Mieszkamy w Warszawie, ale 2 razy do roku na miesiąc jedziemy do Szwecji (dosłownie na drugą stronę Bałtyku) w odwiedziny do rodziny (rymło mię się). A jedziemy zawsze samochodem przez Berlin (bo za daleko, żeby jechać jednym ciągiem). W Berlinie mamy mieszkanko, bo mój luby mieszkał tam przez 15 lat, albo i dłużej. Nasz pies był już w Berlinie i podobało mu się, nam też. Mieszkamy przy KaDeWe, więc w samym centrum zachodniego. Obok mamy Zoo, a za zoo jest duży park i tam można chodzić ze szczylem. Czasem jedziemy do grunewald do parku z jeziorkiem, gdzie psy mogą pływać.

Ayshe, jeszcze nie jedziemy... Nie odważyłabym się bez twojego zezwolenia...:oops: :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 614
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mimoza']

Ayshe, jeszcze nie jedziemy... Nie odważyłabym się bez twojego zezwolenia...:oops: :oops: :oops:[/quote]
:roll: :lol: no co ty..dostaniesz praaaace domowa:diabloti: tylko zebys ja zrobila an ie tak jak coponiektorzy np.eddiii:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']rrrrrrany ja no normalnie kiedys przez was padne na raptowny atak smiechu:evil_lol: ...
no fakt eddiii popracowala z timonkiem nad koziolkiem-obwiazala koziolek nowym sznurkiem:cool1: :roll: .[/quote]

noooo wlasnie. sznureczek nowy bardzo ladny - zielony i mocny taki gumowany. i nawet zrobilam petelke z boku coby zaczepic do linki :p a aportowanie :roll: no probowalismy :lol: ale sie topił :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

woooolnieeeej to juz dooogooo nieee moooozeee choooodzic:mad: .
no patrz eddiii no ty to masz nad soba jakies fatum ...nikomu nie tonie a tobie tonie...:evil_lol: ...moze to przez te petelki albo sznurek jakis genetycznie zmodyfikowany he?:cool3: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ludzie moze wam sie obilo o uszy...czy ktos w polsce sprowadza rzeczy tej firmy ?o takie szelki mi idzie:roll:
[IMG]http://img249.imageshack.us/img249/4849/szelkial7.jpg[/IMG][/quote]


moze te sa podobne ?
[URL]http://ipo-sklep.pl/product_info.php?cPath=1_26&products_id=260[/URL]

Link to comment
Share on other sites

a tak aporopos onkowych zakupów to musze powiedziec-napisac ze skladalam reklamacje na pileczke (pękla wziela po 3 tyg) w gappay.pl i strasznie milo i szybko po odesłaniu uszkodzonej dostalam nówke sztuke . :lol:

Link to comment
Share on other sites

A mój dzisiaj dostał nowiutką piłeczkę gappaya i szurecze przegryzł w niecałe 3 minuty... :angryy:
Nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać. Baltowski wczoraj rozwalił na strzępy "niezniszczalną" zabawkę z lateksu. Chyba z powrotem dostanie moje stare kapcie z grubego filcu do polerowania podłogi po pastowaniu. Gnój :angryy: :angryy: :mad:

Link to comment
Share on other sites

nooo patrz...to jakies chyba geny uzytkow....dla chity to tez moment.dlatego ma pilki bez sznurka-gryzaka tez jej nie zostawiam nawet na sekunde bo potem se moge strzepy zbierac.witaj w klubie.obawiam sie ze musisz sie zaopatrzyc w duuuzo sznureczkow i nie spuszczac pilki z oka.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']Aga - jak Tisia ?[/quote]

Nie wiem :shake:. Zawiozłam ją na zabieg i musiałam wracać do pracy. Ale za godzinkę ją odbieram. Mam nadzieję że wszystko dobrze. Jaka ona jest leciutka- nie mogła iść, jak wyszłyśmy na chwilkę po zastrzyku i musiałam ją nieść :-( Moje maleństwo :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...