Jump to content
Dogomania

jfn

Members
 • Content Count

  325
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jfn

 1. :placz::placz::placz:
 2. Bezustannie sie wiercacy gronek z obłędem w oczach. Obecnie jedyny przedstawiciel tego typu czarnego szalenca, ktory startuje w obi. Na pewno nie przegapisz. :evil_lol:
 3. [quote name='ayshe']jagna-to by byl film sensacyjny wart obejrzenia:kelt kontra zolte cusie:loveu::evil_lol:[/quote] Raczej: 'bosz co za szczescie tyle zabawek rozlozyli i to na zawodach' :crazyeye: surprajs :lol::multi:
 4. mch - a oszalalego gronka z faza na oznaczniki nie zfilmowalas przypadkiem? ;)
 5. jfn

  Hammer &Lucyna Wolf-Gang-Szkolenie

  A propos doskoku - to wyglada super, ale jak pies na zawodach robi to po raz 20, to bardziej widac, ze jest zmeczony niz przy obiegnieciu. :)
 6. Ja tez chetnie pocwiczylabym na obcych patyczkach :)
 7. jfn

  Nieprzynoszenie aportu.

  Nie przynosi tylko aportu czy też innych rzeczy?
 8. jfn

  Plamki na języku...

  Moj tez nie ma plam...:ekmm:
 9. jfn

  trening kondycyjny ONa

  Schrekl mówił o godzinie pływania, godzinie biegania w piasku i półgodzinie zasuwania przy rozpędzonym rowerze.
 10. Laveta w trakcie. Ja uzywalam lavety super, efekty bardzo fajne. :)
 11. jfn

  Tresura (prosimy zakladac oddzielne tematy!)

  Aaale fajna dziewucha :loveu::loveu::loveu:
 12. No coz, to wszystko kwestia gustu i oczekiwan. :roll:;)
 13. jfn

  Sędziowie

  [quote name='zakla']I jeszcze jedno zapytanie- [COLOR=Red][B]Marek Czerniakowski[/B][/COLOR] ? Sędziował kogoś? Ja go jakoś kojarze z ONkami, ale może jakieś inne psy z I grupy?[/quote] Podnosze. :razz:
 14. jfn

  Sunia robi siusiu i kupę na łóżko

  To spraw jej ubranko, jak jej zimno. Pies robiacy do kuwety... o rrrany... :shake:
 15. :painting::new-bday::cunao::knajpa::beerchug::drinka: :popcorn:
 16. jfn

  Licencja dla ON

  [quote name='ayshe']e tam...zazdroscimy mu bohaterskiego psa i tyle:cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] No i sie wydalo... :morning::eviltong: Sledze jeszcze inne watki tego pana, nie ma jak poprawic sobie humor w poniedzialek rano. :lol::lol::lol:
 17. [quote name='sssmok'] Poszlam na OB i nagle okazalo sie, ze pies sie skupia i pieknie pracuje.[/quote] OB to znaczy obedience? Nudne może być, jak się za dużo i nudno uczy... :cool3: Moim zdaniem. :razz::razz::razz:
 18. jfn

  Warszawa, zawody Ob.25.11.07

  Ja nic nie wiem, nie byłam... :razz:
 19. Mimoza- może ekologiczne gryzaki dla psów, dietetyczne żeberka albo ogonki dla odchudzających się...:cool3::multi:
 20. [quote name='Żmija']Wpadłam na chwilę. :lol:Pozdrowienia dla ayshe :loveu:i calej szkoleniowej gromadki. Bardzo miło było mi poznać w niedzielę Balto i Edoxa. Ale fajowe oszołomy, popierdzieleńce i wszystko dobre, co o On-kach można powiedzieć.:evil_lol:[/quote] Hejka. :multi: Julasza nam lepiej przyslij, miala tropic czy cus... :razz::razz::razz:
 21. [quote name='dorplant'] yorka sie opamietala i skonczyla na 5 szczeniakach :diabloti:,[/quote] Zaszalała dziewucha. :evil_lol: Gratulacje! :loveu:
 22. jfn

  doping na zawodach

  [quote name='Kiara']Mnie sie zdarzylo do tej pory DWA RAZY na mistrzostwach :D[/quote] Dwa razy książeczka zdrowia czy tatuaż? :razz:
 23. Ayshe, przeczytałaś sama-wiesz-co? :cool3::razz:
 24. jfn

  Suczka ucieka na spacerach, 7 tygodni

  [quote name='Bakura']Moja Figa się wydaje lekko głucha i na swoje imię nie reaguje :) Co nie oznacza, że głucha jest...ona chce być po prostu...wredzioch jeden :<[/quote] Jaki wredzioch????? :-o Nie jesteście dla niej atrakcyjni, zabieraj na spacer zabawki jakieś fajne (tylko spacerowe), smaczki, uciekaj jej, wołaj piszczącym głosem... Zainteresuj ją swoją osobą, a nie dawaj jej kicać, jak jej się podoba. :shake: A co do szelek/smyczy, zakładać na chwilkę, jak się uspokoi, nagroda i zdjąć. Wydłużaj czas ich noszenia.
×