Jump to content
Dogomania

ONkowe zakupy


Aga i Eto

Recommended Posts

  • Replies 614
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tisia żyje :multi: Jest mocno osowiała. nawet ogonkiem nie pomachała jak po nią przyszłam. Teraz sobie wypoczywa na posłanku Pyroska- on jest mocno zainteresowany co się z jego sunieczką stało. Pan wet był zachwycony pacjentką- dostała śliczne freesbee :loveu: i cały czas ją głaskał- fajny facet.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ludzie moze wam sie obilo o uszy...czy ktos w polsce sprowadza rzeczy tej firmy ?o takie szelki mi idzie:roll:
[IMG]http://img249.imageshack.us/img249/4849/szelkial7.jpg[/IMG][/quote]
ayshe: Co te szelki mają w sobie takiego wyjątkowego?:cool3: Czym się różnia od tych gappay'owskich oprócz wyglądu?

Link to comment
Share on other sites

boidae-po prostu jak podkrecasz popedy i pies wchodzi na obronczy przy osaczeniu to mooocno daje czadu na gluchej uwiezi.i im bardziej dynamicznie pracuje tym wiecej potrzebuje oddychac.a jak niem oze oddychac to nie moze zrobic oszczekania.wolalabym zeby psy oddychaly na zajeciach:evil_lol: .przy lajtowej pracy nei ma problemmu z szelkami gappaya.przy dynamicznej pracy-sa.

Link to comment
Share on other sites

no ba ! w koncu to border nie ? ;) :diabloti:

w kazdym razie mam rozumiec ze mnie pocieszasz ze sladowe szelki gappaya wytrzymaja i nie musze sie bac?:cool3:


a te co byl link wyzej to mimo ze podonej budowy nie beda na tych wywijancach zachowywaly sie jak te gappaya? :roll:

bo generalnie to malo jest roznych szelek do IPO...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']te szelki ktore masz wytrzymaja spokojnie twoje chude chuchro:razz: :evil_lol:[/quote]

trzymam cie za slowo !! :cool3: choc musze przynac ze sie rozciagnely i calkiem wyrobily na zapieciach :diabloti:


a te materialowe? no nie pytam o whoo tylko wogole mnie ciekawi jaka jest roznica meidzy tymi materialowymi gappaya a tymi kolorywmi... bo sa przeciez podobnie zbudowane...

Link to comment
Share on other sites

w piątek zamówiłam karmę dla dwóch szczeniaków (ehem) i kotów. razem 4 worki. zamówiłam w innym niż dotychczas sklepie internetowym, bo cena była niższa. no i bokiem mi to wychodzi.

karma miała być w środę. w środę dostałam maila że karma została właśnie wysłana. będzie w czwartek. w czwartek stan pogotowia w domu, aby ktoś cały czas był na miejscu, bo karma przyjdzie. nie przyszła. dziś dzwonię do kuriera, a on mówi że nie podjął paczki - bo przyszła tylko jedna, a mają być dwie. jak się pytam dlaczego do mnie nie zadzwonił wobec tego, abym mogła złożyć reklamację, albo coś, to powiedział że w poniedziałek przywiezie mi tą paczkę która jest w magazynie, a ja złożę reklamację. (a w czwartej to nie mógł??? :mad::mad::mad:)

:angryy::angryy::angryy: i tak oto zostałam zrobiona na szaro, pieniądze poszły się bujać, a zwierzęta mnie zjedzą. sklep oczywiście umywa ręce - oni nadali, kurierzy mi nie zwrócą pieniędzy, a ja nie wiem za co i czym mam karmić zwierzyniec do poniedziałku. albo i dłużej.

Link to comment
Share on other sites

przedtem płaciłam przy odbiorze, ale w tym sklepie internetowym musiałabym dopłacić 30 zł za przesyłkę (15 ta od paczki), więc rozochocona wysłałam im te pieniądze. a teraz oczywiście się gryzę...

firmy kurierskie to dzieło szatana. nic tylko gubią przesyłki, rozdzielają je, spóźniają się. ekskomunikować ich...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muminka']przedtem płaciłam przy odbiorze, ale w tym sklepie internetowym musiałabym dopłacić 30 zł za przesyłkę (15 ta od paczki), więc rozochocona wysłałam im te pieniądze. a teraz oczywiście się gryzę...

firmy kurierskie to dzieło szatana. nic tylko gubią przesyłki, rozdzielają je, spóźniają się. ekskomunikować ich...[/quote]

Dokładnie tak mam o nich b. złe zdanie.
Ponad trzy tygodnie temu wet wysłał kurierem krew mojej Sabry do Niemiec
Najpierw był problem z wysyłką bo pojedynczej próbówki im się nie opłaca posyłać wiec krew zamrozili potem kurier próbówkę rozbił.
Szkoda że dali znać po 3 tygodniach nie od razu.
Kurierzy to ........

Link to comment
Share on other sites

No niestety ja tez ma takie jazdy z kurierami. U mnie jest święta zasada że jak mnie kurier nie zastanie w domu (a rozwozi na moim osiedlu tylko około południa, gdzie zawsze o tej godzinie jestem w pracy) to juz drugi raz się nie pofatyguje, mam czekać na drugi dzień, kiedy pojawi sie znów o tej samej godzinie ...:question: i mówią mi żebym odebrała sama paczkę z magazynu ...15 kg na plecach ...bo nie mam auta... albo niech sąsia odbierze, tylko ciekawe co będzie jak po raz kolejny przyśła nie to co trzeba ...:lmaa:

...no całe szczęście że mam wakacje teraz ....

Link to comment
Share on other sites

wiecie a ja na codzien w spr.zawodowych wsółpracuje z dhl najwiecej i innymi firmami przesyłkowimi . wlasciwie codzinnie cos przychodzi cos wysyłamy i na prawde nie ma żadnych problemów . w skali roku to mysle setki paczek jaqkies zagnięcie zdarzylo sie ze dwa lata temu ,tzn paczka odnalazla sie gdzies w szczecinie . wszelkie prywatne zakupy psie zamawiam z dostawa do pracy , czasem są juz dnia nastepnego u mnie. jesli cos sie skonczylo jest tel czy cos w zmian, czy zaczekam dzien dwa . na wszystkich zamowieniach wpisuje zawsze w polach uwagi ,godziny w jakich mozna mi dostarczyc przesyłke .
pech jakis was przesladuje :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mch']wiecie a ja na codzien w spr.zawodowych wsółpracuje z dhl najwiecej i innymi firmami przesyłkowimi . wlasciwie codzinnie cos przychodzi cos wysyłamy i na prawde nie ma żadnych problemów . w skali roku to mysle setki paczek jaqkies zagnięcie zdarzylo sie ze dwa lata temu ,tzn paczka odnalazla sie gdzies w szczecinie . wszelkie prywatne zakupy psie zamawiam z dostawa do pracy , czasem są juz dnia nastepnego u mnie. jesli cos sie skonczylo jest tel czy cos w zmian, czy zaczekam dzien dwa . na wszystkich zamowieniach wpisuje zawsze w polach uwagi ,godziny w jakich mozna mi dostarczyc przesyłke .
pech jakis was przesladuje :crazyeye:[/quote]

no pech. przed weekendem majowym moja przesyłka zaginęła, teraz połowa przesyłki zaginęła... też piszę w uwagach mój numer telefonu, godziny a nawet że można zostawić u sąsiadów. i kupa.

a dhl przed bożym narodzeniem też dał ciała - o mało prezentu nie dostałam...

Link to comment
Share on other sites

ahh tak ogromnych problemow nie mielismy.. i mam nadzieje,ze miec nie bedziemy.. a teraz pytam co kupic?:> chcialam mlodego przestawic na karme acane ta jakas wysokoenergetyczna.. ale nieprzestawie.. bo znowu zaczyna zmieniac te kudly;/ a tym samym drapac i "mamlac" wiec zostane przy ppp ale lososia chce wymienic na jagniecine.. i mysle zbey wymienic na ta wrsje dla duzych i aktywnych psow.. bo mala je acane narazie.. i kupilabym roboran h ale ile?> 2 opakwoania odrazu? jak zcesto podawac?:> no i co do tego?:>zeby mlodemu dac jakies "wpsomagacze" na ta siersc;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...