Jump to content
Dogomania

ONkowe zakupy


Aga i Eto

Recommended Posts

  • Replies 614
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam więc pierwsze pytanie:
w sobotę przyszła do mnie przesyłka z gappaya i mój ojciec nic nei wiedział i jej nie odebrał (była za pobraniem). Nikt nie zostawił awizo. Co się stało z tą paczką ? byłam na poczcie ale tam nie dotała... a na moim zamówieniu jest wyraxnie napisane : [B]Sposób wysyłki[/B] Poczta Polska - paczka ekonomiczna (Koszt wysyłki: (1 x 0.33 kg)), [B]Sposób zapłaty[/B] Pobranie (Poczta Polska)

Link to comment
Share on other sites

Aga:razz:
nie wiem jak u Was tam poczta działa ale u nas część paczek zostaje na poczcie głównej i z niej są rozwożone więc może....:cool3:
rzeczywiście jakieś jajo:-o
kaganiec:evil_lol: Mysz dwa dni temu zeżarła kawałek swojego:evil_lol: pasek od zapinania,skunks jeden,wszystko co skórzane jest mniam:evil_lol:
chyba będzie trza zakupić z tworzywa:pno tak ale tam też skóra

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']A propos Poczty Polskiej - właśnie listonosz mi przyniósł rękawiczki zamówione w sklepie internetowym. Wysłane listem poleconym - [B]priorytetem 2 grudnia 2006 r.[/B] :angryy:[/quote]no i to to juz jest czeski film normalnie.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja ostatnio zamówiłam gryzaki dla psów (z gryzaki.pl) i oczywiście listonosz mi paczki nie przyniósł, awiza nie było. Okazało się, że paczka wróciła do nadawcy, który do mnie zadzwonił z pretesjami, że jej nie odebrałam. Jak znam naszego listonosza to pewnie awizo zostawił komuś innemu bo często zdarzają mu się pomyłki. Kiedyś moja poczta wylądowała u sąsiada w innym bloku. No nic tylko...:angryy: :mad: :mad: :mad: Na szczęście, wysłana drugi raz paczka dotarła do mnie i kundle są przeszczęśliwe :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Na szczescie pan z gryzaki.pl jest bardzo mily. [/quote]

Tak, jest miły. Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Co prawda w mieszkaniu śmierdzi mi jak w smietniku jak jedzą suszone świńskie jelita ale co tam... Czego się nie robi dla piesków :cool3:

Link to comment
Share on other sites

my też lubimy pana z gryzaki.pl :lol: ,dzis dostalismy nawet paczke ,ale juz sie pilnuje i trzeci raz nie zostawie psów z tym wszystkim w zasiegu (tzn w tym samym pomieszczeniu) . jak sobie przypomne mój szok, wchodze a tu leżą dwa grube psy ,zmęczone , dookola walają sie opakowania , ponadśliniane kawałki czegos tam :crazyeye: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...