Jump to content
Dogomania

ONkowe zakupy


Aga i Eto

Recommended Posts

[quote name='14ruda']Jak to milo wydaje sie kase na psa,nie?Ja w tym miesiacu nie szaleje.zamówiłam tylko kieszen na smakole w gappayu,bo mi Aicha zeżarła poprzednią.Jutro na giełdzie kupie nowa smycz,bo ta troche nie żyje,a mam ją od samego początku czyli prawie od roku.Musze kupic cos porzadnego. Obróżek Aicha ma 3.Łańcuszek do miasta i w miejsca uczeszczane coby sie szybciej słuchała,bo to zadymiara jest troche do kotów i psów),skórzaną punkrockowa na rozne spacery i parcianą czerwoną dziewczyńską do lasu,kiedy ma się kąpać,czyli "kąpielowa"(skórzana farbuje a lancuszek sie plącze w mokrej sierści.)Szelki ma ,ale samochodowe jak jedziemy gdzies dalej.[/quote]

My mamy jedną smycz od 6 lat skórzaną, obroża się zgubiła na spacerze w zeszłe wakacje:evil_lol: Kiedyś to robili sprzęt

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 614
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A nam dziwnym trafem "zagineła" dzis skorzana obroza :mad: Boorek wychodzi na spacer w odwroconych kolcach bo wsio juz zamkniete :mad: (czyt.->córa gdzies zachomikowała i nie chce sie przyznac gdzie :diabloti: )
Łosz, juz nie pamietałam ile toto wazyło :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lizka']Kurcze, zarejestrowałam sie na str.gappaya i za nic nie moge aktywowac konta (tj.kliknac na link jaki mi w mailu przysłali :mad: :roll: ) nie mam pojecia o co chodzi :oops:[/quote]
Tyz tak miałam.I jesszcze milion innych problemów.Jak sie nie uda napisz do nich.Mi odpisali i uruchomili konto "ręcznie":p

Link to comment
Share on other sites

Ksieciunio z okazji dnia dziecka dostal swoj wlasny kennelik :multi: i od trzech godzi uchachany w nim spi i tylko sie przewraca z boku na bok, szczesliwy, ze nie musi sie zginac na pol, jak to mialo miejsce w kennelu Gnojka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Ksieciunio z okazji dnia dziecka dostal swoj wlasny kennelik :multi: i od trzech godzi uchachany w nim spi i tylko sie przewraca z boku na bok, szczesliwy, ze nie musi sie zginac na pol, jak to mialo miejsce w kennelu Gnojka :evil_lol:[/quote]


To gratuluję Księciuniowi nowego własnego "pokoju" :cool3:

Link to comment
Share on other sites

chyba zmienię sklep...

telekarma przysłała mi jedzenie dla psowatych o kotowatyc- ale karma dla kotów jest inna :angryy:(taka którą nie jadają), nie przysłali przysmaków:placz:, i nie przesłali frontline który miał być zadarmo:mad:. dopiero dziś rano dostałam od nich maila że frontline mi się nie należy, bo ja kupuję ppp promocyjnego (znaczy się 2x15kg).

:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muminka']dopiero dziś rano dostałam od nich maila że frontline mi się nie należy, bo ja kupuję ppp promocyjnego (znaczy się 2x15kg).

:mad::mad::mad::mad::mad::mad:[/quote]
To akurat maja napisane na stronie, ze promocje sie nie lacza.

Tez zrezygnowalam ostatnio z telekarmy...przez rok wspolpracowalo mi sie z nimi super, ale ostatniego zamowienia nie przyslali i na moje pytania, kiedy dotrze paczka nie odpowiadali, a ja dzwonic do nich nie bede.

Link to comment
Share on other sites

sajo - wszystko jasne, tez w końcu się tego doczytałam. ale najpierw przeczyatłam że do każdego opakowania 15 kg dają frontline. dopiero dalej jest że nie do 15+3, 2*15, 2*15+3. a potwierdzenie zamówienie mi przysłali to było - 2 frontline 0zł.

nieważne.

przed świętami majowymi wycieli mi numer. zamówiłam karmę i miała być w środę. w środę nie ma. w czwrtek dzwonię do nich- kazali dzwonic do kuriera. dzwonię do kuriera - najpierw lokalnego oddziału, później do warszawy - i okazuje się że przesyłka nie została nadana... :mad::mad::mad: a telekarma się tłumaczy że została nadana, ale kurierzy ją zgubili (45 kg karmy dla psów i ok 5 dla kotów...) :angryy::angryy::angryy:. więc wymogłam aby mi ponownie przysłali moje zamówienie- miało być w poniedziałek. było 2 maja - w środę, dokładnie tydzień po tym jak miało być....:shake::shake::shake: i ani telefonu, ani przeprosin, ani pocałuj mnie w nos. a ty koczuj człowieku w domu, bo a nóż widelec przywiozą ci karmę....

nawiasem mówiąć włąśnie przyszedł zamówiony przez internet akumulator - i przysłali nie ten...:placz::placz: ja sie załamię...

Link to comment
Share on other sites

Ksieciunio w nowy kenneliku odpoczywa po tropieniu :cool1:

[img]http://www.belgi.com.pl/files/imag0013min_198.jpg[/img]

[img]http://www.belgi.com.pl/files/imag0011min_891.jpg[/img]

[img]http://www.belgi.com.pl/files/imag0010min_179.jpg[/img]

[img]http://www.belgi.com.pl/files/imag0008min_133.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Ksieciunio w nowy kenneliku odpoczywa po tropieniu :cool1:

[IMG]http://www.belgi.com.pl/files/imag0013min_198.jpg[/IMG]



[/quote]

Czy mogę prosić o namiary na sklep z kenelikami i fotke kenelika w całości może być bez zawartosci.
Kenelik wytrzymały ??

Link to comment
Share on other sites

Ja kupilam tutaj [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=198217013[/url]
Jesli masz psa, ktory bedzie probowal sie wydostac, drapac pazurami itepe to z pewnoscia wydostanie sie z tego kennelu. Ksieciunio jest raczej nauczony pozostawania w kennelu, poza tym ona ma sluzyc drugiemu psu na zawody (a on od malego nauczony pozostawania w kennelu) a Bolsowi jako buda w mieszkaniu (bo notorycznie zajmowal metalowy kennel Gnojka i biedak nie mial gdzie spac...w zwiazku z czym przetransportowal sie na moje luzko :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Ja kupilam tutaj [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=198217013[/URL]
Jesli masz psa, ktory bedzie probowal sie wydostac, drapac pazurami itepe to z pewnoscia wydostanie sie z tego kennelu. Ksieciunio jest raczej nauczony pozostawania w kennelu, poza tym ona ma sluzyc drugiemu psu na zawody (a on od malego nauczony pozostawania w kennelu) a Bolsowi jako buda w mieszkaniu (bo notorycznie zajmowal metalowy kennel Gnojka i biedak nie mial gdzie spac...w zwiazku z czym przetransportowal sie na moje luzko :D[/quote]

Sabra ma kenelik metalowy ale on nie nadaje się na wyjazdy bo waży 10 kilo.
Jest przyzwyczajona do zostawania w kenelu nie protestuje nie drapie ie skacze.
Czy ten kenelik za 140 zeta będzie odpowiedni dla psicy wielkości husky??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dostałem rozkaz zakupy nowej obrozy dla tego mojego potwora z podowu.... uwaga, uwaga, jak dużo biega to to co przytrzymuje aby reszta zapiecia nie latało lekko dzwioni :cool3:
I mysle sobie co będzie lepsze obroza skórzana czy moze łancuszkowa (qndel dużo pływa), a moze szelki?:evil_lol: Przy okazji prosze o dokładne firmy cena nie gra roli(ja nie płace:diabloti:)

Kacper

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...