Jump to content
Dogomania

ONkowe zakupy


Aga i Eto

Recommended Posts

  • Replies 614
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mimoza']Oj, siorki:oops: Nie zauważyłam, że nie jesteś z wiekszego miasta... A może w Łodzi ktoś Ci może kupić?[/quote]

Ja mogę kupić :cool3:
Ale też myślę, że z Ozorkowa do Castoramy w Łodzi jeździ tramwaj :cool3: i nie jest wcale tak daleko.

Link to comment
Share on other sites

wszystkie moje linki ,poza jedną do obrony pochodzą ze sklepu narzędziowometalowego, są na metry ,róznej grubosci i kolorów . tanie jak barszcz , a karabinczyki kupilam w zoosprzedazy . inna sprawa ze zwykły karabinczyk w sklepie zoo kosztuje 3 zł, a w hurt. 0,90 . to se kupilam zapas :lol:

Link to comment
Share on other sites

no moje maja kiltixy od wiosny.. jakos tak w grudniu sie konczy ich przydatnosc.. wiec na zime bym zaaplikowala spot-on one razem waza conajwyzej 43 kg... a xl fiprexu jest do 60kg;p nie powiem, z ena reke by mi bylo kupic jeden duzy(taniej) niz 2 rozne(drozej), mam ograniczony fundusz i chcialabym duuuzo rzezcy.. ehh pierwsza wyplate oczywiscie na psy i szczura wydam.. a sama zostane z jedna para spodni nadajacych sie na wysjcia z domu bez psow;p

Link to comment
Share on other sites

marmara.. spodnie ?! hehhe :diabloti: ja juz nowych spodni nie widziałam od dłuuugiego czasu ... ale powiem wam, że mimo i ju 4 dzien a ja stówke wydajen a lecznice za kazdym razem to usmiechniety pychol ( w końcu :loveu:) mojego potwora rekompensuje mi to na tyle, że nawet wiecej mogłaym zostawiać.. bo o wiele bardziej wole wydawac na niego niż na siebie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga i Eto']marmara.. spodnie ?! hehhe :diabloti: ja juz nowych spodni nie widziałam od dłuuugiego czasu ... ale powiem wam, że mimo i ju 4 dzien a ja stówke wydajen a lecznice za kazdym razem to usmiechniety pychol ( w końcu :loveu:) mojego potwora rekompensuje mi to na tyle, że nawet wiecej mogłaym zostawiać.. bo o wiele bardziej wole wydawac na niego niż na siebie..[/QUOTE]

Hihihi...jakbym widziała siebie...kasa na Idę nie boli, ale kupienie sobie czegoś w tej samej cenie powoduje kaca moralnego:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Aga, Lazy[/B] - Oj dziewczyny nie zachowujecie sie zbyt rozsądnie :shake::cool3:.
Chyba nie chcecie, aby Wasze psiury wstydziły się za Was na spacerach :mad:
Toż to one gotowe w depresje popaść, że ich pańcie w starych, i wciąż tych samych ubraniach chodzom :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Aga[/B], [B]Lazy[/B] to możemy sobie ręce podać:evil_lol: Spodnie? Kurtka? NOWE:-o A co to:crazyeye: Nowa skórzana szeroka obroża dla Neg? Czerwona? Czarna? Brązowa? A czemu nie ma zielonych? Kurde bele no dylemat, którą wybrać:evil_lol: O jakieś nowe smakołyki, połamiemy na mniejsze i na szkolonko:diabloti: Ostatnia rzecz jaką sobie kupiłam to książka... I nie jakaś powieść czy kryminał, nie, "Genetyka w praktyce. Poradnik dla hodowców psów":loveu:

Link to comment
Share on other sites

hehe no mnie korci zbey psom nower rogzy zafundowac albo nowa klatke Wiagrze... ale mam jedna pare spodni kupiona ponad rok temu taka hmm ladna, niezniszczona, a drugie by sie przydaly.. bo psie mam;p no a spodnie kupie a takie ze 140zl kosztuja;/mboszze a pozniej bede na rogzy odkladac;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19']hehe no mnie korci zbey psom nower rogzy zafundowac albo nowa klatke Wiagrze... ale mam jedna pare spodni kupiona ponad rok temu taka hmm ladna, niezniszczona, a drugie by sie przydaly.. bo psie mam;p no a spodnie kupie a takie ze 140zl kosztuja;/mboszze a pozniej bede na rogzy odkladac;p[/QUOTE]
ja tam mam dobra mamunie co mi zafundowała kurteczkie zimowa:)
I psiapsióle co mi podarowała ciepła kurtkie "psia".Po jej TZ,troche duza ale grunt,ze mozna ja faflac,brudzie...:)

Link to comment
Share on other sites

ja raczej nie na obrózki ,bo te mamy skórzane konkretne dobre ,ale to pileczki , to następny specyfik na okietek źabowy, gryzaki-śmierdziuchi, karma , jajeczka, paróweczki , zabawka pływająca , szkolenie, benzynka (bo poza lublinem) i kasaaaa płynie ode mnie ze hoho.
na dowód mego ubóstwa :kurtka i spodnie z ciuchlandu
[IMG]http://img206.imageshack.us/img206/5586/p1030017qt5.jpg[/IMG]
tu też
[IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1043/p1030115gj2.jpg[/IMG]
doszlam do wniosku ze jak mam kupic byle jakie mocno i mają sie rozpasc o 5 praniach , to kupie w szmateksie (a mamy wielki piekny z super ciuchami ) i mniejszy zal jak do wyrzucenia bedą .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...