Jump to content
Dogomania

muminka

Members
 • Content Count

  253
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About muminka

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 02/05/1979

Converted

 • Location
  Gdańsk
 1. [url]http://images23.fotosik.pl/232/09c8497ba5967252.jpg[/url] piękne zdjęcie, oj piękne :eviltong: :loveu:
 2. dorplant- nie jestem fachowcem, ale z doświadczenia na psie i człowieku - tak, pies może dostać grzybicę w miejscu otarcia, ranki.
 3. ślub jakoś tak przemknął mi obok :) a z szelek strasznie się cieszę.
 4. ruda - niestety ale obroże do wody należy o ile się nie mylę ściągać. ale to nie powinnien być większy problem - ja frodowi ściągam i jak kończy zabawę nakładam z powrotem i już może śmigać.
 5. a my już wróciliśmy! oczywiście że frodo całą drogę spokojny był, bezproblemowo przeżył. (ja się znacznie bardziej denerwowałam). na miejscu myślałam że dzieciaki go na 3 części rozszarpią, ale przynajmniej całe towarzystwo miało ubaw. do tego znajomy u którego nocowaliśmy obiecał zrobić dla froda szelki ze skóry, wziął jego wymiary. a znajomy zawodowo robi siodła, więc chyba się zna :razz: . zresztą jego pies miał piękne szelki, też własnej roboty. nawet poszliśmy z nim na trening, frodo ćwiczył niemieckie komendy. a ślub też był udany jakby ktoś się pytał :diabloti::diabloti::diabloti:
 6. właśnie wyczesałam kundla i zamierzam go spakować na 1200 km podróż. jedziemy na ślub, na szczęście bez fanfar, za to 3 dni bliskiej styczności z 3 (!!!) dwulatkami i jednym 1-miesięcznym bobo. będzie ciekawie, szczególnie że w mieszkaniu gdzie nocujemy (bez kindergarten) jest jeden on. ciekawe jak frodo przetrzyma 1200 km (do tej pory robiliśmy max 500 km), oczywiście są zaplanowane postoje. większość bagażnika zajęły- posłanie froda, karma froda, miski froda, plecak froda, zabawki froda, szczotki froda. jest też frodo :razz:. dzięki bogu można składać tylne siedzenia :p, a my mało rzeczy
 7. oki-toki. obroża zamówiona, jestem ciekawa efektów :)
 8. ok, to zamówię - i tak na czas moczenia się obroże ściągam, więc no problemos.
 9. muszę przyznać że u mnie fiprex kropelki się nie sprawdziły. obecnie testuje exspota - 3 tygodnie i odpukać, nic. a po fiprexie (xxl) 3 kleszcze. lisica- obroża się sprawdza u hamratego? chcę coś sprawić frodowi, bo się boję że krople przez pływanie się krócej będą utrzymywać, ale słyszałam że na długo włosych obroże tak nie teges...
 10. e tam . ja się kocham znęcać nad psami :eviltong: kocham ten moment jak wracam do domu, ściągam brudne, przepocone rzeczy, mokre buty, doczłapuję się do kanapy a tam pies z piłką w zębach już czatuje :mad:. choć czasem, po rowerze, pływaniu, bieganiu, szkoleniu itp, czasem, frodo pada i tylko chrapie. nie wiem czemu ale tak wtedy jestem szczęśliwa jak wtedy kiedy w lotto 4 trafiłam ;)
 11. hmmm... jakiś tydzien temu nad stawem kobieta mnie zaczepiła że mój pies jest wychudzony (frodo jak wychodzi z wody to trochę jak szczurek wygląda). mówi, że pewnie chory bo taki chudziutki - ja mówię że nie, nie chory, zdrowy, a szczupły ma być. ale on jest wychudzony, żebra mu widać, pewnie jeść biedactwo nie dostaje. - dostaje, ale dużo się rusza, a nie jest podkarmiany, przekarmiany, ani nadkarmiany. ale tak nie można, i jeszcze tak długo pływa - to zdrowe i on lubi. ale on jest taki chudy!!! łapki mi opadły. już nie powiedziałam że pływanie to relaks bo przedtem 2 godziny za rowerem bi
 12. to nie polowanie na wiewiórkę, tylko próba powalenia drzewa :). 72 cm w kłębie? to ludzie muszą wam schodzić z drogi jak was widzą :evil_lol::evil_lol::evil_lol: . muszę frodka zmierzyć...
 13. ty się przyznaj że młotkowskiego w paintshopie powiększyłaś ;) nawiasem, nie myślałaś o tym aby mu siodło zrobić? taka atrakcja turystyczna. i zarobić byś mogła :)
 14. nie ma to jak własne piekiełko :evil_lol::evil_lol: sajo może ściągniesz moje posty aby krwi nie psuły. żeby nie było ot'u - coraz lepiej idzie nam bieganie. frodo biegnie po mojej prawej stronie, jak słyszy "biegamy" to się sam ustawia po prawej i nie zatrzymuje się po drodze na "węchowe" sprawy. jak zbacza ze "szlaku" daję komendę "biegamy" i pies wraca na swoje miejsce. wczoraj i w sobotę razem z przerwą na szybki marsz dociągnęłam do 1h. czyli - 25 min bieg, 15 min marsz, 20 min bieg.
×
×
 • Create New...