Jump to content
Dogomania

Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu


mysza 1

Recommended Posts

  • Replies 988
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mysza 1']Dobrze, że ma małe ubytki ;) i daje radę. Gorzej gdyby połowy ząbków nie było ;)[/QUOTE]

Nie takie małe. Czasami się zapluwa. ;)

[IMG]http://img337.imageshack.us/img337/8928/uf1e.jpg[/IMG]

[IMG]http://img31.imageshack.us/img31/7222/uf2v.jpg[/IMG]

Szczątki zębów mogą się psuć i wtedy trzeba będzie je usunąć. Z tyłu zęby są mocno starte, ale w najgorszym stanie jest przód.

[quote name='mysza 1']Medialność Fortuny spadła ;-)[/QUOTE]

Tylko dlaczego? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']I nie wiem dlaczego przestała być medialna ;)
Ja po prostu jakoś ludzi nie przyciągam.[/QUOTE]

Tak naprawdę nigdy nie była medialna. Tylko wątki sensacyjne są popularne. Jest też ruch na wątkach skupiających towarzystwo wzajemnej adoracji. W wielu wypadkach chodzi o sposób na spędzanie czasu, a nie o pomoc psom. ;)

To pies w potrzebie powinien przyciągać ludzi, a nie Ty.

Link to comment
Share on other sites

Odrobina sensacji chociaż pewnie niewiele osób to wzruszy.

Zapłaciłam hotele, tymczasy za luty i skończyły mi się pieniądze.

Nie mam już kasy na marzec. Proszę o wpłaty na FB, robię wydarzenia, bazarki, wystawiam kalendarze na allegro ale pomimo moich starań wpłaty są minimalne.

Nie wiem co zrobię z psami, co będzie z Fortuną :( Naprawdę.
Bardzo, bardzo proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nicolaczek']Dobra przelałam stówę na Fortunę. A na przyszłość deklaruję 50 zł miesięcznie plus, tak jak pisałam, jakieś bonusy jakby było tragicznie. Mam nadzieję, że konto VIVY w pierwszym poście jest aktualne ;)[/QUOTE]
Bardzo Ci dziękuję :loveu::loveu::loveu:

Tak, to nasze subkonto, które Viva nam udostępniła. Szkoda, ze nie było na nim żadnego wkładu ;) w ramach pomocy ;)

Link to comment
Share on other sites

Śniła mi się Fortuna. Leżała na kanapie i nagle uśmiechnęła się - bardzo szeroko. Miała złote zęby...

I koniec snu.

Gdyby miała złote zęby, to pewnie byłaby kolejka osób zainteresowanych jej adopcją. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Śniła mi się Fortuna. Leżała na kanapie i nagle uśmiechnęła się - bardzo szeroko. Miała złote zęby...

I koniec snu.

Gdyby miała złote zęby, to pewnie byłaby kolejka osób zainteresowanych jej adopcją. ;)[/QUOTE]
Ale masz śmieszne sny ;)

Wątek pomocowy jest [url]http://www.dogomania.pl/threads/211596-Pomocowy.PILNIE-potrzeba-og%C5%82osze%C5%84-transportu-jedzenia-pieni%C4%99dzy-nowe-zdj-str1[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...