Jump to content
Dogomania

Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu


mysza 1

Recommended Posts

Fortuna...

[IMG]http://img46.imageshack.us/img46/3884/wvl7.jpg[/IMG]

Gorszy profil z obgryzionym uchem...

[IMG]http://img854.imageshack.us/img854/1723/qe00.jpg[/IMG]

Z jabłuszkiem...

[IMG]http://img441.imageshack.us/img441/9788/jdp0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img819.imageshack.us/img819/407/p7p5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img198.imageshack.us/img198/3742/w2x4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 988
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

[quote name='bric-a-brac']Co u Fortuny? Tak mi się przypomniało, jak Lola trafiła do Hop. Fryzura już pewnie dawno odrośnięta ;)[/QUOTE]

Wszystko dobrze, ale DS wciąż brak. Sierść odrosła i Fortuna wygląda jak Fortuna. ;) Założyłam wątek psów do adopcji, które są u mnie ([URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245872-Psy-do-adopcji-przebywające-w-domowym-hotelu-w-Łodzi[/URL]) i teraz tam zamieszczam informacje o Fortunie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='joteska']mam pytanie czy zmienił się nr konta? bo bank odsyła moje deklaracje
buziaki dla Fortunki[/QUOTE]
Tak, zmienił się, nowy jest poniżej:
FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42a, 03-772 Warszawa
nr konta: 20 2030 0045 1110 0000 0255 8120 Z DOPISKIEM Fortuna
dziekuję bardzo, ze jako jedyna pamiętasz o deklaracji.

Ogłoszenie Fortuny było w piątkowej Wyborczej na mazowieckie ale ani jednego telefonu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

[quote name='bric-a-brac']Co u Fortuny? Podobno się przeprowadziła?[/QUOTE]
Tak, pod koniec roku otrzymała wypowiedzenie z hotelu u hop! w związku z tym, że zabrałam 2 inne psy.
Na szczęście Ajlii zgodziła się przyjąć Fortunę do siebie, miałam tydzień aby jej coś znaleźć więc bardzo jestem wdzięczna Mai za przyjęcie Fortunki. No i nie musiała daleko jechać :)
Fortuna mieszka w domu, na początku była przestraszona nową sytuacją ale szybko doszła do siebie. Nawet Sylwestra przeżyła bez większych kłopotów. Dobrze dogaduje się z psami, nie reaguje na koty. Wszystko u niej w porządku.
Wybieram się do niej w tym tygodniu, muszę jeszcze dogadać termin z opiekunami z hotelu.
Tytuł wątku muszę zmienić, rzadko na dogo bywam i jakoś nie mam do tego głowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Tak, pod koniec roku otrzymała wypowiedzenie z hotelu u hop! w związku z tym, że zabrałam 2 inne psy.[/QUOTE]

Powód był zupełnie inny i doskonale o tym wiesz. Ta decyzja nie zaszkodziła Fortunie. Nie manipuluj faktami i nie wracaj do przeszłości. Fortuna wciąż nie ma DS i znalezienie go powinno być priorytetem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Powód był zupełnie inny i doskonale o tym wiesz. Ta decyzja nie zaszkodziła Fortunie. Nie manipuluj faktami i nie wracaj do przeszłości. Fortuna wciąż nie ma DS i znalezienie go powinno być priorytetem.[/QUOTE]
Pozbyłaś się psa, który był u Ciebie ponad 2 lata i takie są fakty. Dostałam informację, że mam zabrać Fortunę do 21 grudnia. Email przyszedł 13 grudnia o 18:35.
Ja nie miałam sumienia przenosić psa z problemami, który mieszka w hotelu tak długo, pomimo tego, że "współpraca" z Tobą jest bardzo trudna a dobro psa nie jest Twoim priorytetem. Na wątkach bardzo dbasz o swój wizerunek i wszystko wygląda pięknie ale każdy, kto współpracuje z Tobą wcześniej czy później dochodzi do tego wniosku.
Nie będę ciągnąć tego tematu i proszę abyś zniknęła z tego wątku tak jak zniknęłaś z życia Fortuny. Sensacje i kłótnie wywołuj na swoich wąteczkach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Pozbyłaś się psa, który był u Ciebie ponad 2 lata i takie są fakty. Dostałam informację, że mam zabrać Fortunę do 21 grudnia. Email przyszedł 13 grudnia o 18:35.
Ja nie miałam sumienia przenosić psa z problemami, który mieszka w hotelu tak długo, pomimo tego, że "współpraca" z Tobą jest bardzo trudna a dobro psa nie jest Twoim priorytetem. Na wątkach bardzo dbasz o swój wizerunek i wszystko wygląda pięknie ale każdy, kto współpracuje z Tobą wcześniej czy później dochodzi do tego wniosku.
Nie będę ciągnąć tego tematu i proszę abyś zniknęła z tego wątku tak jak zniknęłaś z życia Fortuny. Sensacje i kłótnie wywołuj na swoich wąteczkach.[/QUOTE]

Fakty są takie, że współpraca z Tobą była niemożliwa. Za długo Ci wierzyłam i byłam wobec Ciebie lojalna. Ty działasz w białych rękawiczkach. Pozornie jesteś miła, a poza plecami obgadujesz. Nie byłaś zadowolona z hoteli, koleżanek, wielu spraw… Nawet z psów, które zbyt długo siedziały w hotelach. To Ty dbasz o swój wizerunek – zwłaszcza na fejsie, gdzie możesz usuwać niewygodne pytania i wypowiedzi, blokować, manipulować ludźmi i wykorzystywać sztuczki do zbierania kasy i lajków. Gdy ktoś pytał na moim „wąteczku” o Fortunę, Tediego, czy Tosię, odpowiadałam ogólnie bez wspominania o Tobie i Twoich potknięciach. Na swoich „wąteczkach” piszę o psach i wstawiam ich zdjęcia. Od kiedy nie „współpracuję” z Tobą jest spokój i o to chodziło – Tobie i mnie. Jak dotąd nikt oprócz Ciebie nie krytykował współpracy ze mną, ale kto wie może jest ktoś niezadowolony. Dobro psów było i jest dla mnie zawsze najważniejsze. Z perspektywy czasu uważam, że zmiana miejsca i otoczenia była potrzebna Fortunie. U nas nic już nie zyskiwała, zapuszczała korzenie. Gdyby np. po 3 latach znalazła DS, też musiałaby zmienić miejsce. Fortuna nie jest mi obojętna. W końcu przez długi okres czasu była u mnie, dochodziła do dobrej formy fizycznej i psychicznej. Nie wyrzuciłam jej wątku z subskrypcji, bo chciałabym wiedzieć, co u niej słychać. Tylko tyle.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...