Jump to content
Dogomania

GAJA- młoda suka ON'ka pojechała do hotelu dla zwierząt:) po rehabilitacji ma DS


zuzolina

Recommended Posts

Całkiem nieźle sobie radzi z chodzeniem, mam nadzieję, że po operacji będzie już mogła z radością wychodzić na długie spacerki :) Nie znam Gajusi osobiście, ale na prawdę nawet za pomocą zdjęć potrafi chwycić za serce :) Jest prze słodziutka :)

Link to comment
Share on other sites

terier - musialabyś ją widzieć na żywo, serce pęka jak się patrzy na to jej chodzenie...
dzisiaj jak widziałam jak jej się ta lapa wykrzywiala, to aż mnie nogi zaczęły boleć :shake::shake::shake:

mam nadzieję, że ta płytkę producent szybko zrobi.

Link to comment
Share on other sites

Żal serce ściska widząc takie okaleczenie ale sunia ma całe życie przed sobą i dzięki Wam jej przyszłośc może być lepsza.Tylko musi mieć najkochańszy domek,by przynajmniej w części skompensował to cierpienie i kalectwo.Trzymam mocno kciuki.

Link to comment
Share on other sites

ale muszę Wam powiedzieć moi drodzy że Gaja wypiękniała pod waszą opieką:):loveu:
sierść całkiem inna i trochę jakby na wadze przybrała. Ładnieje dziewczyna w oczach:)
A jeśli chodzi o jej chodzenie to rewelacji nie ma:shake: nie wygląda to dobrze...

Link to comment
Share on other sites

W końcu widziałam Gaję. Te kilka dni przerwy strasznie się ciągnęły.

Gaja znów została przeniesiona do innego kojca i sądzę, że ten jest dla niej idealny. Do swojej dyspozycji ma duży wybieg, na który lubi wychodzić.
Czasami wychodziła dlatego, że była ciekawa jaki pies jest teraz na dworze :)
Przez siatkę miała spotkanie z Nerem ([URL="http://www.dogomania.pl/threads/205459-Nero-pirenejski-pies-g%C3%B3rski-Wspania%C5%82y-Przyjaciel-Dzielny-Str%C3%B3%C5%BC-SZUKAMY-DOMU!!!"]link[/URL]). Nero raczej nie jest przyjaźnie nastawiony do psów, jednak Gaję potraktował jak ciekawą istotkę - z zaciekawieniem przyglądał jej się i o dziwo nie szczekał. Gaja również spoglądała na niego, a potem uciekła do boksu. Jeszcze jest nieśmiała, ale widać zmianę w jej zachowaniu. Powolutku otwiera się.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj pokazalam zdjecia RTG polamanej lapki Gai moim dwom chirurgom weterynarzom.Jednoglosnie stwierdzili ze to wyglada bardzo zle,poniewaz jest to jedyna tylna lapka jaka ma Gaja do dyspozycji nalezy zrobic wszystko mozliwe zeby wykluczyc jakiekolwiek ryzyko.Zanim ta lapka bedzie operowana postaramy sie skonsultowac te zdjecia u fachowcow w tej dziedzinie i znalezc rozwiazanie ktore dla Gai bedzie najlepsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alexa77']Dzisiaj pokazalam zdjecia RTG polamanej lapki Gai moim dwom chirurgom weterynarzom.Jednoglosnie stwierdzili ze to wyglada bardzo zle,poniewaz jest to jedyna tylna lapka jaka ma Gaja do dyspozycji nalezy zrobic wszystko mozliwe zeby wykluczyc jakiekolwiek ryzyko.Zanim ta lapka bedzie operowana postaramy sie skonsultowac te zdjecia u fachowcow w tej dziedzinie i znalezc rozwiazanie ktore dla Gai bedzie najlepsze.[/QUOTE]



Mam nadzieję, że weterynarzom uda się tak zoperować Łapkę Gai, że wystarczy jej ona do sprawnego kicania!!! Bardzo trzymam za to kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz dziekuje za tak szybkie przeslanie zdjec RTG Gai, dzieki temu moglam sie dzisiaj skontaktowac z bardzo dobrym chirurgiem w Zürichu i otrzymalam nastepujaca odpowiedz:To zlamanie powinno byc operowane przez chirurga ktory ma w takich przypadkach praktyke, bardzo duzo zalezy od dokladnego umiejscowienia plytki nie moze byc ona za blisko ani jednego ani drugiego stawu, u Gai trzeba bedzie prawdopodobnie reperowac wiazadla i przyczepy jezeli chodzi o sprawe wyjecia tej plytki po dwoch latach to zalezy od tego w jakim stanie bedzie kosc i w niektorych przypadkach zostawia sie tez implantat dluzej albo na zawsze.To zlamanie jest juz nie nowe i dlatego ta operacje nie jest taka prosta.Czekamy jeszcze na odpowiedz chirurga operatora z Wroclawia tam tez poszly zdjecia RTG Gai.Ta odpowiedz otrzymamay prawdopodobnie wieczorem.Konsultowanie paru chirurgow uwazam w przypadku Gai za bardzo potrzebne.Czasem nie wystarczy jedna opinia i zeby podjac wlasciwa decyzje dobrze jest miec dobre rozeznanie.

Link to comment
Share on other sites

Super,że sunieczka jest tak szczegółowo i u takich fachowców konsultowana.Ale bidulka ma jedną,jedyną szansę,by funkcjonować i ta łapka musi być na 100% fachowo wyleczona.Nie daj coś fuszerka i wyrok zapadnie.Wielki szacunek dla WAS za to,że tak trzymacie rękę na pulsie i tak profesjonalnie zabiegacie o jej zdrówko.

Link to comment
Share on other sites

W niedzielę napisalam maila do firmy, w której szelki zamówiłam, że już dawno przelałam im pieniążki i proszę o pilną przesyłkę.
Wczoraj dostałam odpowiedź, że szelki zostały wysłane priorytetem.
Więc mam nadzieję, że jutro je otrzymam, bo trochę już to trwa :shake:

Link to comment
Share on other sites

doszły dzisiaj do mnie Szelki :)
więc jutro zawiozę do hoteliku.

W poniedziałek Gaja o 8 rano musi być we Wrocławiu.
Jesteśmy w trakcie załatwiania transportu, bo niestety ani ja ani Pyrdka osobiście zawieść nie możemy, bo w pracy niestety jesteśmy.
Ale na pewno Gaja o 8 na Akademii się pojawi, gdzie bedzie miala robione jeszcze dodatkowe RTG, a potem pojedzie do lecznicy na operację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']doszły dzisiaj do mnie Szelki :)
więc jutro zawiozę do hoteliku.

W poniedziałek Gaja o 8 rano musi być we Wrocławiu.
Jesteśmy w trakcie załatwiania transportu, bo niestety ani ja ani Pyrdka osobiście zawieść nie możemy, bo w pracy niestety jesteśmy.
Ale na pewno Gaja o 8 na Akademii się pojawi, gdzie bedzie miala robione jeszcze dodatkowe RTG, a potem pojedzie do lecznicy na operację.[/QUOTE]


No, to w poniedziałek obowiązuje nas zbiorowe trzymanie kciuków za powodzenie operacji Gai! Pamiętać o tym ciotki!!!

Link to comment
Share on other sites

Tyle zyczliwych ludzi stara sie pomoc Gai dlatego miejmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.W poniedzialek rano Gaja bedzie miala najpierw specjalnym aparatem robione zdjecia polamanej lapki , obu stawow biodrowych i tej urwanej lapy zeby chirurdzy mogli wszystko dokladnie zdiagnozowac przed rozpoczeciem operacji.Bedzie tez przedyskutowana sprawa protezy na ta urwana lape byloby lepiej gdyby mogla jej uzywac przy chodzeniu wtedy odciazyloby ta ktora jest w nie najlepszym stanie. Teraz trzeba tylko czekac i miec nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...