Jump to content
Dogomania

GAJA- młoda suka ON'ka pojechała do hotelu dla zwierząt:) po rehabilitacji ma DS


zuzolina

Recommended Posts

[quote name='Alexa77']Ja nie moge zapomniec filmiku o Gai ktory ogladalam.Obojetnie co sie wydarzy ja chce Gai pomoc.Moge ja tez umiescic w hoteluku i przejac koszty utrzymania.[/QUOTE]

Czytałam na Fb ze dt sie wycofał. Alexa77 mozesz pomóc?

Edited by beka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Czytałam na Fb ze dt sie wycofał. Alexa77 mozesz pomóc?[/QUOTE]

tak....za długo się nie pocieszyliśmy:-( ale sytuacja niestety niezależna od DT. Wypadek losowy, a raczej złośliwość losu:mad:
Alexa czy o ten hotelik Ci chodziło?[url]http://www.psy.kamiron.com/hotel/kontakt.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

jestem już i ja na wątku :)

Sunia ma zaklepane miejsce od zaraz w hoteliku Terier w Lipce Wielkiej pod Nowym Tomyślem. Kto hoteliku nie zna napisze, że boksy są w ocieplanym i ogrzewanym budynku, opieka super, sama mam tam 3 sunie, w tym jedna po amputacji łapy. Hotelik jest ode mnie 11 km, więc często tam wpadamy w odwiedziny całą ekipą, więc i psiaki ciągle doglądamy :)
Opieka jest super :)

Teraz trzeba poszukać transportu, z Radlina do Nowego Tomyśla jest 130 km, więc 1,5 godziny jazdy - nie jest daleko :)
Czy jest ktoś chętny, by podjąć się transportu??

Sunia musi być odrobaczona i zaszczepiona p-ko wściekliźnie i na wirusówki.
Potrzebna będzie ksiażeczka i wszelki badania, rtg itd. wszystko co miała robione, podawane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alexa77']Za badania, szczepienia i transport a takze hotelik rachunek pokrywam ja.Tak jak pisala Akrum hotelik zapewnia bardzo dobre warunki i Gaja ma tam zarezerwowane miejsce.Ona potrzebuje troskliwej opieki po tym co przeszla.[/QUOTE]


Alexa77 jesteś wielka :). Cudowna wiadomość, mysle ze w hoteliku otworzy sie i mimo kalectwa wkrótce znajdzie kochający dom.

Link to comment
Share on other sites

witaj Maciek :)

fajnie, że już "wyniuchałeś" wątek Gai :)

Już się nie mogę doczekać, aż poznam Gaję, zrobi się z niej cudowna sunia :)

szkoda tylko, że wet się po mądrzył i ściągnął jej już gips...
mam nadzieję, że nie stanie się nic złego, że kości już zdążyły się zrosnąć.

W razie co - nasz wet już wie, że Gaja przechodzi pod naszą opiekę i przyjeżdża i że się u niego pojawi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Akrum']witaj Maciek :)

fajnie, że już "wyniuchałeś" wątek Gai :)

Już się nie mogę doczekać, aż poznam Gaję, zrobi się z niej cudowna sunia :)

szkoda tylko, że wet się po mądrzył i ściągnął jej już gips...
mam nadzieję, że nie stanie się nic złego, że kości już zdążyły się zrosnąć.

W razie co - nasz wet już wie, że Gaja przechodzi pod naszą opiekę i przyjeżdża i że się u niego pojawi :)[/QUOTE]

Sam bym nie wyniuchał tak szybko. Pyrdka podała pod nos:-)
Nie chcę nawet myśleć o tym, że ta kość jeszcze nie jest wystarczająco zrośnięta:shake:
Dajmy jej trochę czasu a będzie hopsać za kijami jak Dianka:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...