Jump to content
Dogomania

Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)


Linssi

Recommended Posts

  • Replies 387
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No właśnie, Taszy od początku łzawiło lewe oko, okazało się, że ma pękniętą powiekę w zewnętrznym kąciku.
Na pierwszej wizycie wet nic nie zalecił, bo to chyba stary uraz i tak by zostało, gdyby nie to, że te końcówki pęknięcia się podwijają, sierść wchodzi do wewnątrz i drażni oko, Tasza trze je łapą i zanieczyszcza :shake:

Link to comment
Share on other sites

W końcu powstał :) Zapraszam :)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/223480-Dla-Albinki-i-Tasze%C5%84ki-filmy-na-d%C5%82ugie-wieczory-przewodniki-na-d%C5%82u%C5%BCsze-dni-do-29.02?p=18686823#post18686823"][COLOR=green][B]FILMY NA DŁUGIE WIECZORY - PRZEWODNIKI NA DŁUŻSZE DNI DLA ALBINKI I TASZY ZAPRASZAM [/B][/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wegielkowa']Ewelinka, powiedz Jej coś:placz:, bo jak Jej nie powiesz to Cię nie zabiorę na spotkanie drużyny amerykańskich rugbystów do Siewierza:shake:.[/QUOTE]
Linssi ma rację :diabloti: a i tak mnie zabierzesz.... bo niby kto Cię wtaszczy na łóżko moja droga jak sama nie będziesz wstanie dotrzeć? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']Linssi ma rację :diabloti: [/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Wplynelo 37,50 zl od Ovatheny z bazarku. Serdecznie dziekujemy! :loveu:

mag.do, wegielkowa, czy wet mowil ile bedzie kosztowala plastyka powieki? jak sie czuje sunia?

Edited by Linssi
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nic konkretnie nie było ustalane, co do terminu i ceny, bo wet, który operował Taszę jest teraz na urlopie - jeszcze przyszły tydzień chyba.

Tasza czuje się dobrze :)
Trochę udaje jej się lizać końcowy odcinek rany, bo najpierw wsadzała nochal w wycięcie na sikanie, a jak zaszyłam wycięcie, to próbuje przez nogawki fartuszka :mad:
Niestety rana jest tak długa, że dostęp do niej ma ułatwiony.
Ale odkażamy Rivanolem i Betadine, szwów nie wyjęła więcej, jedynie skóra trochę się zaczerwieniła od lizania na tym końcowym odcinku.

tak wygląda ta rozerwana powieka:

[URL="http://img51.imageshack.us/i/78954734.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/5359/78954734.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Zdrowiej Taszeńko, a o resztę już cioteczki zadbają :loveu:
Z mojego bazarku na Taszkę przypadnie połowa dochodu
Jeśli wszystkie cioteczki wpłacą pieniążki to powinno się dla Niej uzbierać około 250 zł :multi:[/QUOTE]

Wow! to fantastycznie! :)

[quote name='ang']to może dla niej będzie przeznaczony mój kolejny bazarek? co myślicie? mam jeszcze bransoletki :diabloti: tym razem całkiem inne:)[/QUOTE]

jesli ciotka masz takie zyczenie, to nie bedziemy sie sprzeciwiac przeciez ;) Dziekujemy, ze o niej pomyslalas :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...