Jump to content
Dogomania

Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!


Paula95

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dexterka']szukają:( ale czy znajdą?? znowu dt okazał się być nieodpowiedzialny....[/QUOTE]
Może nie będzie tak źle? Ciemno-szkoda,że śniegu nie ma-lepiej widać,no i po śladach można iść...może sam zawróci,albo chociaż się zatrzyma? wyrwał się? echhhhh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abra43']Kto znał Igę niech spojrzy na facebook Halina Matyja umieściła zdjęcie podobnego pieska.[/QUOTE]

Wstawię dla tych co fb nie mają ;)

[IMG]http://i47.tinypic.com/30mvm6c.png[/IMG]

więcej info: [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=454236714632471&set=o.168564443261210&type=1&theater[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']bardzo podopbny , a co to za piesek ?[/QUOTE]

Tak jest opisane na FB:

Pilnie poszukiwany dom tymczasowy. Były 3 psiaki - 1 powieszono na bramie osiedla, 2 zniknął - ostatni zamarza :( pomóżmy. Kto da mu chociaż tymczasowe schronienie ..?

Koszmar jakiś:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']bardzo podopbny , a co to za piesek ?[/QUOTE]

Dzikusek, info pod zdjęciem jest takie

[QUOTE]"Pilnie poszukiwany dom tymczasowy.
Były 3 psiaki - 1 powieszono na bramie osiedla, 2 zniknął - ostatni zamarza :(
pomóżmy. Kto da mu chociaż tymczasowe schronienie ..?"[/QUOTE]

psiak jest w miejscowości Zabki (nie wiem Żabki czy Ząbki, a może Zabki to poprawna forma) na ul. Kościuszki
Ogłoszenie wystawił "Warszawa dla Zwierząt"

Link to comment
Share on other sites

Może Igunia nie żyje.WG.Karmelci wystraszyła się przejeżdżającego pociągu a więc dopadła mnie myśl,że mogła również dobrze wpaść pod pociąg i zginąć pod kołami pociągu.Nie wiem już co o tym myśleć.Tylko w tym przypadku Karmelcia powinna napisać,że stał się nieszczęśliwy wypadek.Takie coś każdemu może się przytrafić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='juli88']Wstawię dla tych co fb nie mają ;)

[IMG]http://i47.tinypic.com/30mvm6c.png[/IMG]

więcej info: [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=454236714632471&set=o.168564443261210&type=1&theater[/URL][/QUOTE]

Nie wygląda ten chyba identycznie jak Iga ,ale jest bardzo podobny rzeczywiscie .Iga miala takie boczki czarne od szyi a ten pies drugi nie ma .No i tej gwiazdki na glowie jak u Igi nie ma. Te boczki czarne na brzuchu są b.podobne ,ale nie ma tych czarnych pasemek poniżej szyi jednak.
[IMG]http://www.chrzastowice.vipower.pl/1.7/images/Zlobek/Iga.jpg[/IMG] [B]W [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Może Igunia nie żyje.WG.Karmelci wystraszyła się przejeżdżającego pociągu a więc dopadła mnie myśl,że mogła również dobrze wpaść pod pociąg i zginąć pod kołami pociągu.Nie wiem już co o tym myśleć.Tylko w tym przypadku Karmelcia powinna napisać,że stał się nieszczęśliwy wypadek.Takie coś każdemu może się przytrafić.[/QUOTE]

Nie wydaje mi się,żeby Iga wbiegła pod pociąg-jeśli się wystraszyła,to pobiegła raczej w przeciwną stronę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']zależy jak blisko była pociągu i jak bardzo się wystraszyła,w panicznym strachu działa się iracjonalnie[/QUOTE]

To straszne-ale jeśli karmelcia tam mieszka,to przecież powinna orientować się,o której jeżdżą pociagi???
Mam ciągłą nadzieję,że Iga żyje,może boi się ludzi i podchodzi do domów nocami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']To straszne-ale jeśli karmelcia tam mieszka,to przecież powinna orientować się,o której jeżdżą pociagi???
[/QUOTE]

Co za bzdury wypisujesz!!!! Ja mieszkam koło stacji Opole Zachodnie...mam ją dosłownie 200 metrów od domu i nie mam pojęcia o której jeżdżą pociągi. Są ekrany dźwiękochłonne i nawet ich nie słyszę.

I żeby nie było,że bronie karmelci,bo co do tej kwestii,to już się wypowiedziałam wyżej,ale nie popadajmy w paranoję i nie piszmy głupot!!!

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co,mam pewien pomysl w sprawie Igi .Jesli uda się ,to powiemy o tym pózniej.
A pies dziki i spanikowany ,uciekający przed siebie w szoku nawet ,na pewno by nie pchal się pod auto czy pociąg a wręcz uciekał od odglosu i zródla ogromnego .przerażajacego halasu silnika czy pędzącego pociągu.
Pod auto moglby wpaść przy dużym ruchu ,na ruchliwej jezdni ale tam nie ma aż takiego natężęnia ruchu i b.wielu aut.To nieduża podopolska miejscowość i mieszka tam ok.kilkuset ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...