Jump to content
Dogomania

Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!


Paula95

Recommended Posts

tak sobie diagonalnie rozne posty czytam i zaabsrwowalam ,ze dosc duzo DT ,zawsze ma wymowki zeby nie dawac informacji o swoich podopiecznych ,a to
-brak dostepu do internetu(ale zeby uzyskac kase to zawsze internet maja pod reka)
-a to wyjazd(jak mozna wyjechac jak sie ma iles psow i dzieciaki w zandarzu)
-a to remont i takie blabla
Dlatego (obym sie mylila)sadze ,ze Iga nie zyje ,gdyz nie zaczeto jej szukac natychmiast ,tylko myslano,kombinowano jak zataic i wymyslec, aby psy znowu splywaly z kasa do tej osoby.
Poza tym jest bardzo podejrzane ,ze DT szukal odrazu po zaginieciu Igi nowego psa ,zeby bilans byl rowny 0.Tzn Dt wiedzial ,ze pies nie zyje ,bo gdyby zyl nie szukali by nowego na miejsce IGI ,bo dogomanianki nadal placilyby pieniadze na pieska.
Tak wiec DT karmelci to mala manfaktura zarobkowa nie majaca nic wspolnego z pomocom dla biednych nikomu niechcianych zwierzat.
To jest jej zrodlo utrzymania nic wiecej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szczęśliwego Nowego Roku, z marzeniami o które warto walczyć,
z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być
i z nadzieją bez której nie da się żyć...
Aby nadchodzący rok 2013 był lepszy pod każdym względem od roku mijającego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Danavas zabrala psiaka od karmelci mam nadzieje,ze z dogo psa juz nie bedzie miala.....[/QUOTE]

tak ciocia zabrała, ale nie dlatego że się przestraszyła że pies zostanie zjedzony znalazła tymczas tylko za karmę. z Kasą kicha jak u wszystkich psiaków, gdybym miała taką możliwość sama bym przeniosła psa w "tańsze" miejsce o tych samych warunkach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']tak ciocia zabrała, ale nie dlatego że się przestraszyła że pies zostanie zjedzony znalazła tymczas tylko za karmę. z Kasą kicha jak u wszystkich psiaków, gdybym miała taką możliwość sama bym przeniosła psa w "tańsze" miejsce o tych samych warunkach :)[/QUOTE]Teraz to ty cos insynuujesz czy ktos napisal,ze zabrala go wlasnie z tego powodu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Danavas zabrala psiaka od karmelci mam nadzieje,ze z dogo psa juz nie bedzie miala.....[/QUOTE]

jednego zabrałam ,drugiego może zabieram dziś, ale jeden nadal tam pozostanie bo ma dobrą opiekę... przenoszę psiaki tam gdzie taniej i tam gdzie jest internet, bo jak jest regularne info o psie to są ludzie na wątku...
ale cioteczko jeśli będę mieć następnego psiaka to dam go do Karmelci bo wiem że nie będzie mu tam źle... więc będzie miała psiaki z dogo...
wbito ją tu w ziemię zbyt mocno... no ale cóż, częściowo na jej własne życzenie... opinie ma zjechaną, jednak opinia to jedno, a stan faktyczny drugie, ja znam realia i mam do niej zaufanie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']jednego zabrałam ,drugiego może zabieram dziś, ale jeden nadal tam pozostanie bo ma dobrą opiekę... przenoszę psiaki tam gdzie taniej i tam gdzie jest internet, bo jak jest regularne info o psie to są ludzie na wątku...ale cioteczko jeśli będę mieć następnego psiaka to dam go do Karmelci bo wiem że nie będzie mu tam źle... więc będzie miała psiaki z dogo... wbito ją tu w ziemię zbyt mocno... no ale cóż, częściowo na jej własne życzenie... opinie ma zjechaną, jednak opinia to jedno, a stan faktyczny drugie, ja znam realia i mam do niej zaufanie...[/QUOTE]No jezeli odpowiadaja Ci takie warunki i ostatnie zdarzenie nie zachwialo Twojego zaufania to ok.Przeciez nikt Ci nie zabroni...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']To jeszcze tylko Koralik został do nagrania. :) Nie pamiętam, czy wstawiałam tutaj Igę i z mojego lenistwa nie chce mi się szukać, więc obejrzyjcie Igę jeszcze raz lub po raz pierwszy.



[quote name='Paula95'][video=youtube;qDyuc6I1-Jo]http://www.youtube.com/watch?v=qDyuc6I1-Jo&feature=plcp[/video][/QUOTE]
Niestety,na pewno nie odnajdzie się już Iga. Zginęla /zaginęla w PDT w Suchym Borze. Tak dla przypomnienia /pożegnania jakby- Iga,bo cieszyć się na tym wątku Igi nie ma z czego. Pies pojechal po lepszą przyszlość a spotkal koniec swego 5-letniego życia.
To psy zawsze płacą wysoką i najwyższą cenę za nasze błędy-swoim cierpieniem i życiem często. A wątek Igi nie będzie miejscem na agresywne,chamskie popisy oraz obrażanie tych wszystkich,ktorzy chcą uchronić kolejne inne psy przed trafieniem w takie miejsca i do niedoświadczonych,nieodpowiednich ludzi nie mogących zapewnić bezpieczeństwa wszystkim psom przyjmowanym do Płatnego DT,jesli nie mają do tego warunków bytowych a kierują się zawsze głównie chęcią zysków a nie rzetelnościa,sumieniem. Niech los Igi będzie przestrogą dla tych ,którzy mniej i bardziej świadomie przyczynili się do zginięcia IGI. Jesli chcecie pomogać i ratować zwierzęta-zastanówcie się wpierw bardzo dobrze ,czy robicie to z głową,rozsądkiem a wasza pomoc nie okaże się większą tragedią i zgubą dla tego psa,niż dalsze życie w warunkach,w jakich jest dotąd.Inaczej taka "pomoc" jest tylko pogorszeniem jego losu a nawet przedwczesnym bardzo końcem życia danego psa.Niech za taką pomoc będą zawsze odpowiedzialni ludzie dorośli i dojrzali a nie b.mlode wolontariuszki,zbyt spontanicznie nieraz dzialające w dobrej wierze.W przypadku Igi zabrakło też rozsądku i kontroli swego dzialania oraz decyzji ze strony schroniska-niech to będzie także nauczką i przestrogą,by bardziej kontrolowali także i swoje dzialania i nie ufali żadnym zapewnieniom z daleka czy nawet na miejscu,że wszystko jest jak trzeba i psa można zostawić.Sprawdzajcie ,kontrolujcie by nie wysylać psów na zasadzie zaufania do niesprawdzonych ludzi obiecujących wiele a nie mających ani warunków ,ani kwalifikacji ani doświadczenia by podjąć się i wywiązać z koniecznych uwarunkowań oraz opieki a bazujących głownie na wlasnym wybujalym mniemaniu o sobie i kierujących się chęciami zysku przede wszystkim a nie realną pomocą psu wymagajacemu sojalizacji czy większej troski oraz bezpieczeństwa.

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']To jeszcze tylko Koralik został do nagrania. :) Nie pamiętam, czy wstawiałam tutaj Igę i z mojego lenistwa nie chce mi się szukać, więc obejrzyjcie Igę jeszcze raz lub po raz pierwszy.

[video=youtube;JvU2UJ0ZfcQ]http://www.youtube.com/watch?v=JvU2UJ0ZfcQ&feature=plcp[/video][/QUOTE]

[SIZE=4][B]Żegnaj Igo.[/B][/SIZE][B]......................................[/B]
[B]Mialaś jechać po lepszy swój los -pojechalaś ,niestety, na swoją zgubę .......
Już przestaliśmy wierzyć w twoje cudowne odnalezienie............Chyba,że cuda się zdarzają .A jednym z nich będzie to,że gdzieś tam jednak żyjesz ,bo ucieklaś jednak i tulasz się gdzieś bezbronna albo może przygarnął się -złapał jakiś czlowiek i żyjesz tam.[/B]

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...