Jump to content
Dogomania

Denis.Zabrany z łańcucha-odszedł jak tylko został pokochany.Nie byłeś sam-miałeś NAS!


Erica

Recommended Posts

  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozliczenie za marzec. Nie jest niestety zachęcające.

hotel dni - 300zł
puszki convalecence 5 szt. - 60 zł
transport do weta - 120zł
leczenie (badania krwi, kału, zdjęcia RTG, USG, antybiotyki, hormony na prostatę, probiotyki, leki przeciwbólowe, rozkurczowe, kroplówki, sterydy, witaminy, aminokwasy, leki na odrobaczenie) - 525zł
=1005zł

Denis na razie czuje się dosyć dobrze, ma apetyt, kupa prawidłowa, chętnie spaceruje, nawet trochę biega truchcikiem i poszczekuje. Jest wciąż na lekach i pod kontrolą weta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='tobciu']O matko kochana !!! Część wątku tez zeżarło ???? przesadzili z tą modyfikacją systemu..[/QUOTE]

To nie była chyba modyfikacja, tylko sprzęcicho padło, a na domiar złego nie robili od 3 kwietnia kopii zapasowych.
No i mamy sajgon.

DENISKU:-(:-(:-(:-(

Edited by AtaO
Link to comment
Share on other sites

Denis odszedł. Wetka sugerowała, że to serduszko nie dało już rady. Wyglądał, jakby spokojnie zasnął, leżał w takiej pozycji, w jakiej zawsze spał. Cały czas wierzyłam, że uda się podarować mu jeszcze trochę czasu, szczególnie, że wyniki krwi były lepsze.

Do zobaczenia Denisku.

Link to comment
Share on other sites

nie wiem co napisać... nie dopuszczałam myśli do siebie, że taki może być koniec... że tak szybko..
Denisku....
Bardzo, bardzo dziękuję Wam wszystkim, że dzięki Wam Denis spędził swe ostatnie dni.. tak jak być może nigdy nie miał szansy spędzić..
:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Radek']Bardzo mi przykro:(
Jak zawsze nie wiem, co w takiej sytuacji napisać...[/QUOTE]
Ja też nie....:(
Taki smutne , biedne życie....:(
Czemu ludzie nie doceniają tego , ile daje miłość okazana zwierzęciu, jak niewiele trzeba ,żeby pies był szczęśliwy.....
Żal mi Denisa i innych dobrych psiaków , które nie zaznały prawdziwego domu. Dobrze ,że Denisek przynajmniej przez chwilę był zadbany i bezpieczny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...