Jump to content
Dogomania

Denis.Zabrany z łańcucha-odszedł jak tylko został pokochany.Nie byłeś sam-miałeś NAS!


Erica

Recommended Posts

Jestem na zaproszenie Bakusiowej. Dziękuję. Na stałą teraz to naprawdę już nie wydolę, bo jest coraz słabiej z zarobkami :-( Zrobię jednorazową wpłatę na 30 zł.
Trzymaj się Denis. Uda Ci się jak Smuteczkowi. Misieńku do serca Cię przytulam i trzymam mocno kciuki.

Edited by paulina0409
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo dziękuję za zaproszenie:lol:
Witaj Denisku może teraz dzięki Cioteczkom poznasz lepszą stronę życia.
Finansowo niestety dołek więc kasy nie mogę podrzucić:shake:
Wędruj na górę może choć tak Ci pomogę, może dojrzy Cię jakiś psi anioł i pomoże Cioteczkom zorganizować lepszą przyszłość dla Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

[I]Denis w stosunku do mnie coraz ufniejszy. Daje się głaskać. Jednak z budy tak całkowicie nie wychodzi do mnie. Pięknie wszystko zjada. Bardzo czeka na codziennie karmienie. Uwielbia puszki. Niestety puszki kupuję bardzo rzadko, jednak codziennie wiozę 13 kg nie najgorszej karmy - chociaż tyle... Bo na więcej mnie nie stać. Denisek ma osłonięte wejścia do bud kocami. Chyba Mu tam ciut ciepło,bo widzę,że chętnie tam siedzi [/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erica']Pomysł został zawetowany na ogólnym wątku pszczyńskim. Denis ma mieć komplet deklaracji zanim zostanie zabrany z punktu.
W związku z tym na razie wstrzymuję się z rozsyłaniem numeru konta do wpłat.[/QUOTE]

Hmmmm... rozumiem argumenty za.. ale jakos ciezko mi sie zgodzic.
To zbieramy dalej..

Erica moze poprosisz moda o dodanie 2-giego postu dla Ciebie, by tam wpisywac deklaracje ?
Nie bedzie trzeba biegac po watku. :)

Edited by tobciu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='prunia']

[INDENT]poproszę o nr konta [/INDENT][/QUOTE]

Dziękuję za chęc pomocy :) Niestety musiałam wstrzymać zbiórkę gotówki. Zanim Denis zostanie zabrany z punktu musi mieć kompet deklaracji,a nie chcę zbierać od Was pieniędzy tylko po to, żeby ( może i miesiąc) leżały bezczynnie na moim koncie.

Co nie znaczy, że się poddajemy. :cool3:
Nadal szukamy rozwiązań alternatywnych dla Denisa - BDT, może sponsora ;)

Link to comment
Share on other sites

zapisuję, pomogę jakoś, narazie trzeba tymi nogami się zająć , przestanie boleć to i humor sie poprawi i z budy wyjdzie to może być całkiem proste schorzenie można spróbować podac z jedzonkiem po poł tabletki carprodrylu przez kilka dni i glukozaminę ludzka bo ta jest tańsza i często w promocji, póżna jesienią i zima czasem nawet mój domowy starszy psiak kujeje na łapki, taki starszy, tak mi poradził dobry wet i udaje się!!! przydałaby się też chondroityna/ jaki on jest duży??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erica']Pomysł został zawetowany na ogólnym wątku pszczyńskim. Denis ma mieć komplet deklaracji zanim zostanie zabrany z punktu.
W związku z tym na razie wstrzymuję się z rozsyłaniem numeru konta do wpłat.[/QUOTE]
Uważam że deklaracje można zbierać. Niektórzy chcą natychmiast dostać numer konta. Jak nie damy to pójdą gdzie indziej. Potrzebujących jest wielu. Jak było z Nestorem? Zbieraliśmy pieniądze na hotelik a trafił się domek stały w międzyczasie. Zebrane pieniądze przydały się na wykup, transport i kastrację.

Link to comment
Share on other sites

jestem na zaproszenie...

mogę dać tylko 10zł miesięcznie, jeśli będę mogła to będę podsyłać coś jednorazowo...

tylko mam ogromną prośbę :) jakbym zapomniała wpłacić to proooooszę o przypomnienie bo mam urwanie głowy i może mi wypaść z głowy...

ile jest potrzeba deklaracji?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...