Jump to content
Dogomania

Denis.Zabrany z łańcucha-odszedł jak tylko został pokochany.Nie byłeś sam-miałeś NAS!


Erica

Recommended Posts

  • Replies 721
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]tobciu[/B] - Masz pełną skrzynkę :p

Ja mam tylko tą wersję:

[IMG]http://img607.imageshack.us/img607/3742/4863f6edebb25984med.jpg[/IMG]

No niestety, na to wychodzi, że wszystkiego. :(

Ja robię ogłoszenia.

Ty i _Lara rozsyłajcie wątek.

Jeśli nic nie pomyliłam, to [B]paulinken [/B]szuka miejsc w DT/ hotelach.

Link to comment
Share on other sites

Do mnie miała jechać Aszka ale ten pies, dużo gorzej sobie radzi od Aszki w schronisku i ma wlaściwie zerowe szanse na adopcje w takim stanie - jeżeli uważacie, że Denis jest bardziej potrzebujący - może przyjechać do Łodzi, pod warunkiem, że nie jest dominujący. Z tego co wczoraj przejrzałam Wasze wątki, jest jeszcze IKAR w podobnym stanie.
Jeżeli sprawdzicie dokładnie, jaki jest w stosunku do innych psów - może uda mi się namówić inny PDT na niego. Warunki w obu przypadkach jak najbardziej domowe, jeden mieszkałby w mieście, ze mną i drugim samcem (na pewno nabrałby pewności siebie i zrobiłabym socjal na maksimum) a drugi miałby spokojniejsze życie na przedmieściu, z drugim, małym psem (musi być łagodny/neutralny do małego, złośliwego sznupa. Wchodzi w gre oddzielny pokój w razie potrzeby.)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Do mnie miała jechać Aszka ale ten pies, dużo gorzej sobie radzi od Aszki w schronisku i ma wlaściwie zerowe szanse na adopcje w takim stanie - jeżeli uważacie, że Denis jest bardziej potrzebujący - może przyjechać do Łodzi, pod warunkiem, że nie jest dominujący. Z tego co wczoraj przejrzałam Wasze wątki, jest jeszcze IKAR w podobnym stanie.
Jeżeli sprawdzicie dokładnie, jaki jest w stosunku do innych psów - może uda mi się namówić inny PDT na niego. Warunki w obu przypadkach jak najbardziej domowe, jeden mieszkałby w mieście, ze mną i drugim samcem (na pewno nabrałby pewności siebie i zrobiłabym socjal na maksimum) a drugi miałby spokojniejsze życie na przedmieściu, z drugim, małym psem (musi być łagodny/neutralny do małego, złośliwego sznupa. Wchodzi w gre oddzielny pokój w razie potrzeby.)[/QUOTE]

Może to szansa dla Deniska?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...