Jump to content
Dogomania

Tequilka w swoim kochającym domku!!! :):):)


ChiqDeeWikiXenia

Recommended Posts

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co prawda chciałam napisać dopiero, jak już wszystko będzie PO, bo zrobiłam się ostatnio przesądna, ale mnie ubiegłyście ;)
Dziękuje serdecznie Agnieszce za DT dla Teqilki, Rami za wszystko, Budrysek za transport i dziewczynom też :loveu:
Nie spodziewałam się,że Teqilka skradnie na dogomanii tyle serc, bo zgłosiło się po nią 12 domów :crazyeye: Nie ogłaszałam małej, wszystko szło przez pw ;)Prawie wszystkie te domy, to takie, gdzie oddałabym swoje psy ;), więc postaram się ich bez psa nie zostawiać, bo każdy dom zasługuję na swoją chihuahua :evil_lol: Starałam się wybrać dom, który w którym Teqilka będzie czuła się najlepiej i ufam,że mi się to udało. Domek odbierze małą ode mnie, ureguluje rachunek za zabiegi i transport. Wieczorem napiszę jak akcja się zakończyła.[quote name='Agnieszka Co.']Nie miałam wczoraj internetu, wieści będą pewnie wieczorem


Edit: Pisałyśmy równocześnie z Rami.

[B]Rami - ogromnie dziękuję za Twoje zaangażowanie w sprawie Tequilki i nieocenioną pomoc.[/B]

Trzymamy kciuki za Tequilkę w podróży.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy troszkę pomogli i wszystko się udało zrobić:)
To Asiu czekamy na wieści, przesądna też jestem, ale wierzę, że wszystko się uda:multi::multi:
A chihuahua, jak to chihuahua potrafi skraść serce;) coś o tym wiem.. trojaczki mam:evil_lol:
Choć Ty Asiu bardziej kudłacze - Asia się nie chwali, ale ma w domciu 2 Cudeńka, w których jestem zakochana:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Już wczoraj wieczorem miałam takie telefony,że myślałam,że się transport posypie, ale wespół w zespół :) Mała pewnie będzie około południa u mnie, trochę się nią nacieszę.
Moje 2 cudeńka to przypominają obecnie szare mopy, bo mam w domu teraz 4 psy i kotłują się niemiłosiernie :p

Link to comment
Share on other sites

Teqilka pojechała już do domu.:multi: Pańcia to świetna, ciepła osoba, za towarzystwo sunia będzie miała 2 ratlerkowate koleżanki, które mam nadzieję,że ciepło ją przyjmą. Teqilka to uroczy stworek i wierzę,że da domkowi wiele szczęścia. Pańcia zwróciła za sterylizację i wyłożyła 100 zł za transport. Dziękujemy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...