Jump to content
Dogomania

Tosia pojechała do nowego domku sprawdzonego przez panią p.Animalsu .


paulina02

Recommended Posts

[quote name='ruda_32']Lidka masz zająć się Tosią a o innych biedach nie wspominać?
dogomania?
śmieszne to trochę
[B]robisz więcej niż niejedna fundacja[/B][/QUOTE]
to na 100 % :)
a to jest wątek zbiorczy Lidki i jej stada?? bo powiem szczerze, że przez te zdawkowe, urywane informacje, wyciągane niemal na siłę, odechciało mi się....czekać. Skąd te psy? czy my tu wymagamy czegoś niewykonalnego? pytania za trudne? czy może mamy się cieszyć z informacji rzuconych ot tak, od niechcenia.......bo ja myślałam, że ten wątek jest połamanej suni.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='enia']to na 100 % :)
a to jest wątek zbiorczy Lidki i jej stada?? bo powiem szczerze, że przez te zdawkowe, urywane informacje, wyciągane niemal na siłę, odechciało mi się....czekać. Skąd te psy? czy my tu wymagamy czegoś niewykonalnego? pytania za trudne? czy może mamy się cieszyć z informacji rzuconych ot tak, od niechcenia.......bo ja myślałam, że ten wątek jest połamanej suni.[/QUOTE]
Moje stado i co smieszne takie ,z kąt wy jesteście bawi was poniewierka zwierząt , zamiast siedzieć z dupami i stukać w klawiaturę powinniście pomagać tak na prawdę zobaczyć jakie jest życie codzienne , a nie przerzucać strony w internecie .Nie musisz czekac idź sobie gdzieś na kawe pies wyżywi się sam na śmietniku.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Czy możesz odpowiedzieć na pytania o Tosię, a nie zadawać nowych, jej nie dotyczących. To wątek Tosi.[/QUOTE]

I jeszcze coś wyjasnie choc nie muszę ale to tak dla innych którzy czytają ten wątek i jest im żal tych wszystkich zwierząt , pani to chyba wyszukuje jakiś kalek żeby zabłysnąć inaczej tego nie pojmuje niby pani żal psa ale tego jednego a inny mały wyrzucony w środku lasu panią jako człowieka nie obchodzi dlaczego ..........
U tamtej pani haski został zrobią mu kojec i dobrze ......, ja mam innego psa podobno szedł z Mogilna to ruda sunia chuda i baaaardzo zmęczona , mam ją na działce śniegu tam nie ma bo mam swoje psy i jest wydeptany a iglaki sa zielone , trawa zreszta też bo nie ma takiego mrozu , nawet mi do głowy nie porzyszło żeby psa ustawiac na śniegu bo niby po co...............
Jechałam z ośrodka od kotów niektórzy znają ten temat i w lesie W ŚRODKU LASU BYŁ TEJ JAMNICZEK , ZERO LUDZI BO NIBY GDZIE I ŻADNYCH BUDYNKÓW ......zatrzymałyśmy samochód a ona już do nas biegła zmoczona i trzesąca się i tak się cieszyła , chodziliśmy , nie było żywej duszy .CO MIAŁAM ZROBIĆ według pani z fundacji zostawic ją , powinnam bo mam dosyc zmartwień ale nie,ja nie mogłam takiego dziecka zostawic w środku lasu .Może się znajdzie ktoś kto ją przygarnie jakoś wytrzymam i mam nadzieje że mała znajdzie szybko domek ............Ja mam już dość tego nędznego kraju gdzie nie ma się gdzie po pomoc zwrócić , gdzieś zaprowadzić zwierzę , mam dość ludzi dla których zwierze nic nie znaczy , widzą tylko swoje albo chca zabłysnąć ;( ale niestety życie jest brutalne my ludzie widzimy rozumiemy itd a pies kot co on widzi pomoc w nas w napotkanym przypadkowo człowieku .Gdybyśmy nie szydzili z innych nie próbowali ustawiać ich pod swoje dyktando ile zwierzakom by można wspólnymi siłami pomóc , dla nas zwierze powinno być najważniejsze .Ja jestem teraz zawalona nie powinnam tych dwóch psów brać ale mam nadzieje że znajdzie się domek a dla haskiego odnajdzie się właściciel .Nie mam chwili dla siebie mam koty , psy w domu , chorą sunie , chore koty mam psy koty na działce i dokarmiam koty i jak dam rade jeszcze inne psy , ja nie skarżę sie nikomu próbowałam znaleść tu na dogo pomoc nie dla siebie dla tych zwierząt z ulicy , ja nie muszę żyć nad stan mi wystarczy zadowolona mordka zwierzaka , ale widzę że nie którzy tego nie rozumieją .Pani elik ma pani psa na dt i prosi dla niego o karmę i na szczepienia , odrobaczenia a na moje zapytanie o karme pisze pani że fundacja tylko pomaga w sterylizacji , kastracji .....................
I jeszcze ostatnia rzecz gdy jechałam do domu DZWONIŁAM DO NAS NA STRAŻ MIEJSKĄ ŻE MAM PSY JEDNEGO Z LASU CZY JEST MIEJSCE U NAS , PAN MI ODDZWONIŁ I POWIEDZIAŁ ŻE BURMISTRZ POWIEDZIAŁ ZEBY NIE PRZYJMOWAĆ PSÓW BO NIE MA MIEJSCA ...tylko tyle nie musicie tu zaglądac żyłam tyle czasu będe żyć dalej .To było tak dla wyjaśnienia .....

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]I jeszcze coś wyjasnie choc nie muszę ale to tak dla innych którzy czytają ten wątek i jest im żal tych wszystkich zwierząt , pani to chyba wyszukuje jakiś kalek żeby zabłysnąć inaczej tego nie pojmuje niby pani żal psa ale tego jednego a inny mały wyrzucony w środku lasu panią jako człowieka nie obchodzi dlaczego ..........[/QUOTE]

To się nijak ma do postu Eli z prośbą o pisanie w wątku Tosi o Tosi. Nie ma problemu byś założyła wątek zbiorczy z wszystkimi psiakami, lub każdemu z osobna, ale tutaj po prostu już można się łatwo pogubić. Nikt tutaj nie ustawia nikogo pod swoje dyktando, to zwykła prośba o zachowanie porządku..
Fundacja pomaga owszem, w sterylizacji czy kastracji, ale masz prawo przecież prosić o karmę (kto Ci tego broni?) - i jeśli ja np. bym wpłaciła na konto Eli 100zł z dopiskiem, że to na karmę, to ona powinna tą kasę właśnie na to przeznaczyć (rzadko tu zaglądam, ale chyba Ela pilnuje finansów suni, tak?).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Moje stado i co smieszne takie ,z kąt wy jesteście bawi was poniewierka zwierząt , zamiast siedzieć z dupami i stukać w klawiaturę powinniście pomagać tak na prawdę zobaczyć jakie jest życie codzienne , a nie przerzucać strony w internecie .Nie musisz czekac idź sobie gdzieś na kawe pies wyżywi się sam na śmietniku.........[/QUOTE]

mnie już dawno nie bawi ten wątek, rozumiem, że jak Ci nie dałam ani złotówki, to jestem niemiłym gościem? ale to forum publiczne i nie masz wpływu na to kto czyta twoje wypowiedzi.......i jakie z nich wyciąga wnioski.

Link to comment
Share on other sites

[I][quote name='enia']mnie już dawno nie bawi ten wątek, rozumiem, że jak Ci nie dałam ani złotówki, to jestem niemiłym gościem? ale to forum publiczne i nie masz wpływu na to kto czyta twoje wypowiedzi.......i jakie z nich wyciąga wnioski.[/QUOTE][/I]

[B]Jezeli jestes na Dogo, bo oczekujesz, ze jakis watek bedzie Ciebie BAWIL!!!:cool3:, to zle trafilas!
Widac po postach, jestes tu dlugo. Dobrze sie bawisz?...
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958'][I][/I]

[B]Jezeli jestes na Dogo, bo oczekujesz, ze jakis watek bedzie Ciebie BAWIL!!!:cool3:, to zle trafilas!
Widac po postach, jestes tu dlugo. Dobrze sie bawisz?...
[/B][/QUOTE]
tak, tak czepiaj się słów .... cyt. pauline02: "zamiast siedzieć z dupami i stukać w klawiaturę powinniście pomagać tak na prawdę zobaczyć jakie jest życie codzienne ,"
dokładnie takie wypowiedzi mnie bawią , bo odnoszę wrażenie, iż napisało to dziecko - zrozumiałaś teraz?

ps. oczywiście, że i na dogo są również wątki gdzie można się ubawić .....na miau też takie widziałam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']to na 100 % :)
a to jest wątek zbiorczy Lidki i jej stada?? bo powiem szczerze, że przez te zdawkowe, urywane informacje, wyciągane niemal na siłę, odechciało mi się....czekać. Skąd te psy? czy my tu wymagamy czegoś niewykonalnego? pytania za trudne? czy może mamy się cieszyć z informacji rzuconych ot tak, od niechcenia.......bo ja myślałam, że ten wątek jest połamanej suni.[/QUOTE]

Nie wiem jakie masz doswiadczenie jesli chodzi o zwierzaki ale na podstawie tego co piszesz do wyciagam wniosek, ze jesli pojechalabys po konkretnego psa do lasu a zazstala dwa to bys zostawila tego drugiego? Nie rozumiem takiego postepowania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rue la la']Nie wiem jakie masz doswiadczenie jesli chodzi o zwierzaki ale na podstawie tego co piszesz do wyciagam wniosek, [B]ze jesli pojechalabys po konkretnego psa do lasu a zazstala dwa to bys zostawila tego drugiego? Nie rozumiem takiego postepowania[/B].[/QUOTE]

a co to ma wspólnego z bohaterką tego wątku? Tosią?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']tak, tak czepiaj się słów .... cyt. pauline02: "zamiast siedzieć z dupami i stukać w klawiaturę powinniście pomagać tak na prawdę zobaczyć jakie jest życie codzienne ,"
dokładnie takie wypowiedzi mnie bawią , bo odnoszę wrażenie, iż napisało to dziecko - zrozumiałaś teraz?

ps. oczywiście, że i na dogo są również wątki gdzie można się ubawić .....na miau też takie widziałam :)[/QUOTE]

Moze powiesz ile masz ty lat po co ty tu jesteś chcesz się bawic masz czas to idź na dyskoteke jak ci tak do śmiechu .BO MI NIE JEST DO ŚMIECHU WCALE .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']Wiecie, ta dyskusja ma jeszcze mniej wspólnego z Tosią niż tamte dwa psy, więc może zaprzestańmy pisać o jednym i drugim, a skupmy się na Tosi?[/QUOTE]

Oczywiscie!! Popieram!

Paulina, jak bedziesz w stanie, napisz, jak sie czuje Tosia, dobra?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']a co to ma wspólnego z bohaterką tego wątku? Tosią?[/QUOTE]

Bohaterka , wiesz co to słowo znaczy ........Jaka z niej bohaterka to mała istota porzucona przez ludzi , to raczej sierota która w rowie potrącona potrzebowała pomocy i która próbuje teraz uporać się z bólem i pewnie zrozumieć dlaczego tak cierpi ...............Ale ty tego nie zrozumiesz :shake:, wcale nie próbuj bo nie dasz rady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Moze powiesz ile masz ty lat po co ty tu jesteś chcesz się bawic masz czas to idź na dyskoteke jak ci tak do śmiechu .BO MI NIE JEST DO ŚMIECHU WCALE .[/QUOTE]
Alez to jest zrozumiale. Nie denerwuj sie. Wszyscy staramy sie pomoc na tym watku tylko moze czasami nie tak wszyscy formulujemy nasze pytania . Przybylam tu na zaproszenie i musze watek poczytac od poczatku gdyz troche sie gubie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Doskonale rozumiem to, czego Ty nie jestes w stanie pojac, a o czym na forum ogolnym nie bede pisac, bo moglabym kogos urazic.
Zawile, co?:razz:[/QUOTE]

To do mnie Yv1958? Fajnie. Jestem tu kilka minut, nie zdazylam pomoc a juz jestem obrazana. Nie ma jak dogomania.

Link to comment
Share on other sites

Tosia ma wszystko u weta jest od dobrą weterynaryjną opieką , miała prześwietlenia są wysłane do specjalisty miała badanie co połykała jakiś płyn i wet oglądał czy czy w środku wszystko ok , jestem z wet pod telefonem w razie co .Ma teraz silne zastrzyki przeciwbólowe bo tabletki nie działały i widać że jest ,że przynoszą jej ulgę .Robi siku , kupe , musi być na małej przestrzeni bo ma miednice pękniętą w trzech miejscach , je po trochu jak coś jej smakuje to więcej i cieszy się jak jestem obok niej .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Tosia ma wszystko u weta jest od dobrą weterynaryjną opieką , miała prześwietlenia są wysłane do specjalisty miała badanie co połykała jakiś płyn i wet oglądał czy czy w środku wszystko ok , jestem z wet pod telefonem w razie co .Ma teraz silne zastrzyki przeciwbólowe bo tabletki nie działały i widać że jest ,że przynoszą jej ulgę .Robi siku , kupe , musi być na małej przestrzeni bo ma miednice pękniętą w trzech miejscach , je po trochu jak coś jej smakuje to więcej i cieszy się jak jestem obok niej .[/QUOTE]

Jak Pulino mozna Tobie pomoc zebys dalej mogla pomagac tym wszystkim bidom ? i w tym rowniez Tosi aczkolwiek nie tylko Tosi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Pomóżcie mi znaleźć domek choć dt dla jamniczki i rozgłaszać haskiego moze ktoś ją rozpozna .One nie mogą u mnie zostać nie mam już miejsca ............Proszę .[/QUOTE]
Huskiego sama bym chetnie wziela niestety mam koty a huskie slyna z tego, ze nie lubia malych zwierzat. Z domkiem dla tych zwierzakow tez moga byc problemy gdyz moja rodzina pochodzi z Katowic a z tego co zrozumialam to Ty jestes gdzies w okolicach Bydgoszczy. Chetnie pomoge Ci finansowo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...