Jump to content
Dogomania

Airedale terier już bezpieczny - wpłać złociaka na Dziadzia :)


dziuba

Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już powinni wszyscy, którzy zdeklarowali chęć niesienia pomocy finansowej - otrzymać nr konta do wpłaty. Na pewno zdublowałam się z Borsaf - ale wybaczycie chyba - prawda?

Nr konta przekazałam również koleżance z Ostródy, która jest również w posidaniu suni AT, zdeklarowała pomoc i jest miłośniczką naszej rasy :loveu: .

[B][COLOR=Blue]Basiu - jeżeli nas czytasz - dziękuję :buzi:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja rowniez mowilam dziubie,ze nawet gdybym wczesniej wiedziala o jego stanie,[B]wieku niczego by to nie zmienilo[/B].Chyba nawet lepiej .Mysle,ze w schronisku dlugo by nie pociagnal.
Z dobrych wiadomosci Dziadek na widok mojego Andrzeja poszczekiwal ponaglajac go do przyjscia a ogon ...no wiecie co robi z ogonem airedale na widok ukochanej osoby.Troche sie wzmocnil po podrozy.Teraz odpoczywa w normalnych warunkach.W osobnym pomieszczeniu ,ma cieplo.Andrzej:"nie ma wprawdzie klimy ale jest git":-))
Chyba jest upojony oparami alkoholu z odkazacza :eviltong:Bedzie lepiej spal.
Rano kolejne karmienie i powoli do przodu.
On chyba psychicznie byl wymeczony tez.
Ciekawa jest co to za pies i jakie sa jego losy.....moze kiedys sie dowiemy.
Aha...on jakos nie przezywa ,ze po raz kolejny zmienil "dom"..raczej wydaje sie byc taki odprezony...lekko slepy lekko gluchy ale morda bezzebna potrafi sie usmiechnac.
Trzymajcie kciuki bo niepokoi mnie jego pokaslywanie.......

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie myślę, że może znajdę jakieś cuda do wystawienia na sprzedaż na dogomaniackim Bazarku z przeeznaczeniem na Dziadka. Pomyślcie o tym, szczególnie ci z Was, którzy sa utalentowani i mogą zaoferować tam coś niepowtarzalnego... To, co ja wynajdę u siebie zarobi najwyżej kilka groszy, ale zawsze będzie to o te kilka groszy więcej.

Link to comment
Share on other sites

Strasznie mi żal Dziadka :-(:-(:-(...Co musialo sie stać,że taki los go spotkał :-(Przecież pies w takim wieku, przywiązany do swego pana nie opuści domu.
Nawet nie staram się myśleć, :shake: :shake::shake: jak ten biedak czuł się w tym okropnym miejscu. [B]
Aluzjo[/B] - wierzę, że Dziadek stanie pełną parą na czterech łapach. Mam nadzieję, że ten kaszel będzie do wyleczenia. Tylko o tym teraz myślę...
[SIZE=1][COLOR=SlateGray][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

A ja dopiero weszłam .. bo trymowałam swojego ..i takie wieści ojeja Aluzja masz naprawde wielkie serce... Biedny dziadek ile on musial przejść...zużył się i ktoś go... chociaż różnie to bywa i los płata nam figla pewnie się nigdy nie dowiemy co on przeżył...
Ja też trzymam kciuki aby nie było tak zle jak wygląda - może ma to co Wiki - lat 13 astma starcza - jak kaszle dostaje leki rozkurczowe i jest ok:lol:
Ja pieniążki wyśle jutro po południu - zaraz po pracy jak dotrę do banku - nie będzie to oszałamiająca suma bo w tej chwili nie jest z gotówką najlepiej ale co będe mogła to zrobie może się jeszcze mama dołoży-- opowiadałam jej o tym psie --nawet myślała o adopcji ale to by miało jakiś sens gdyby nie miała już swojej suni - seniorki ukochanej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aluzja']Andrzej:"nie ma wprawdzie klimy ale jest git":-))[/QUOTE]
Jak lubię Twojego męża :lol: [COLOR="LightBlue"][SIZE="1"][FONT="Garamond"]Zwłaszcza za tę kanapkę nie podobną[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[QUOTE]Aha...on jakos nie przezywa ,ze po raz kolejny zmienil "dom"..raczej wydaje sie byc taki odprezony...[/QUOTE]
Tak sobie myślę, że on przeżywa co najwyżej to, że z piekła trafił wprost do raju :loveu: Nareszcie się wyśpi porządnie i spokojnie...

Link to comment
Share on other sites

Cudownie, że udało się wyrwać dziadka z piekła!

Jest mi ogromnie przykro, że nie mogę się dorzucić, ale na ten moment jest to niemożliwe :(
Mam nadzieję, że w końcu nasza zła passa się skończy, zaczął się siódmy, wierzę, że ostatni, rok naszych kłopotów.

Ale kibicuję Dziadkowi i wysyłam w jego stronę mnóstwo dobrych fluidów :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Ali [/B]- dobre fluidy też bardzo ważne - a Twoje prawdziwie działają :multi::multi::multi:.


A tu poniżej ...dedykuję swoje wierszydełko naszemu Dziadusiowi z okazji jego święta, aczkolwiek przypada ono w bardzo smutnych okolicznościach :-(:-(:-(.

[B]Aluzjo[/B] - proszę przeczytaj Dziadkowi na uszko (może usłyszy) moją dedykację, niech wie chłopak, że mimo wieku i stanu w jakim obecnie się znajduje - wszyscy go kochamy :lol:...



[SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Dzień Dziadka Naszego[/B][/I][/COLOR][/SIZE]

[COLOR=Sienna][I][B][SIZE=2]Erdelu... Dziadku...Terierze...
Na pewno w Polsce gdzieś masz wnuczęta
Może i pana, i dom swój prawdziwy
Nikt tego nie wie...

Czy byłeś kochany, pieszczony, bawiony?
Terier jest przecie do tego stworzony...
Dałeś swą miłość nie prosząc nic w zamian
Czy miałeś kąt w sercu małym i domu minionym?
I czemu zostałeś psem porzuconym...

To Aga Ci teraz życie ratuje
Dając swe serce
Niczego w zamian nie oczekuje
Bądź dzielny i nie zwalniaj z życia chęci
Jeszcze nie jedno Cię słodko zakręci...

Dogomaniacy kochają Cię wielce
Trzymając kciuki i w dłoni swe serce
Podają je Tobie -
Byś wyszedł na prostą
I cieszył się każdym i bratem i siostrą...
[/SIZE][/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze nie piszcie ,ze mam dobre serce albo ,ze jestem wielka albo cos..nie o to chodzi.Wcale nie jestem taka jestem normalna jak kazdy z nas.Boli mnie tylko mysl ,ze takich nieszczesc jest wiecej i powiedzmy sobie szczerze niczego dobrego nie jestesmy w stanie zrobic.

Dziadek pokaszluje na spacerzach-taki krotki dychawiczny kaszel.Jak przestanie smierdziec czyli jak go wykapiemy pojedziemy do dobrego weterynarza,wczesniej to wole z nim nie jechac bo po prostu wstyd i w sumie nei wiem czy ktos chcialby go zbadac.
Z dobrych wiesci Dziadek je i pije-ewidentnie byl odwodniony bo mcz ma zolty az prawie pomaranczowy.
Je seniora Hillsa inie widac aby co mu po tym bylo (biegunka,wzdecie itp).
A teraz ....wzruszajace.
Rano na widok moj czy Andrzeja zerwal sie z poslania ,cieszyl sie jak tylko airedale potrafi przytula leb do kolana i kaze sie drapac po plecach.
Teraz zjadl i odpoczywa.Trzeba mu ograniczac ruch bo jest wycienczony.Slania sie na nogach.Spacery to takie po 5 minut bo wiecej po prostu byloby barbarzynstwem.
I oczy ma szczesliwsze niz wczoraj.Tak niewiele mu bylo potrzeba.
Co do nowego domu ..w tygodniu powiini przyjechac Ci moi znajomi,ktorzy decydowali sie na wziecie Dziadka w wersji 5 letniej.Nic im nie mowilam ,ze Dziadek starszy.Zobaczymy czy sie zdecyduja w tym wypadku.
Powiem szczerze problemem tam sa dzieci bardzo przezywaja dole Dziadka ale tez nie wiem czy ich mama zdecyduje sie wziac psa wlasnie ze wzgledu na nie baaardzo przezywaja smierc kadego zwierzecia...a Dziadek stary jest.Mysle,ze wiecie o co mi chodzi.Na razie nie demonizujmy ..zycie rozwiaze dylematy.Poza tym napewno nie wroci juz do zadnego schroniska!!!

On ma cudowny charakter-aha nie boi sie kija czyli bity nie byl ale..tez nie reagowal na haslo "siad" czy "aport".Troche mi wyglada na wagabunde.

Pozdrawiamy cieplo

Link to comment
Share on other sites

Ali...ja Cie prosze abys nie robila sobie zadnych wyrzutow ani nikt inny kto nie moze pomoc finansowo.w zyciu kazdego jest raz tak raz tak.A Ty Ali ,,,masz bardzo wazne zadanie :cool3: jak sie kiedys spotkamy robisz znajomym pyyyszna kawe !!Prawdziwa:-))))
I nie ma zadnych serii dlugiego niepowodzenia .Mysl pozytywnie.Dobre wypadki trzeba przyciagac!!! Jak zobaczysz jakas kupe -wdepnij w nia przynosi szczescie :cool3::evil_lol::razz::razz:
Pozdrawiam
Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[B]Niedźwiedzico Kochana [/B]:loveu: - bo były info na WT i AT i tutaj. Nie chciałam na "siłę" każdemu wciskać tematu z numerem konta - bo sytuacje są w życiu bardzo różne , szczegónie te finansowo-materialne :roll:... Jeżeli jeszcze ktoś jest zainteresowany, może czymś kapnąć - to nadal zapraszamy - prześlemy nr konta.

Fajnie,że jest nas coraz więcej. Przynajmniej leczenie Dziadka nie będzie zblokowame brakiem kasy :iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Przyjazne i pozytywne Fluidy też bardzo potrzebne :p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoWa']Wpłaciłam na Dziadka 50 zł. W lutym jeszcze coś dorzucę.[/quote]

[B]GoWa[/B] - fajnie :multi::multi::multi:. Dziadek będzie najbogatszym gościem w naszym gronie :loveu::loveu::loveu:. Miejmy nadzieję, że w lutym to już będzie miał swój domek - prawdziwy, z panem, z miskami, z posłankiem, obrożą i smyczką. Książeczką zdrowia i ręcznikiem do wycierania brody :loveu::loveu::loveu:...

Link to comment
Share on other sites

Dziadziu ma zloty charakter.Ukochal sobie Andrzeja wtula mu sie w rece,patrzy w oczy.
Tatuazu nie ma napewno -nawet sladu .
Ma pokasane uszy i ze dwie blizny na ciele.
Najbardziej jednak zaskakujace jest to ,ze to moze byc pies z lacucha.
Ma bowiem pod szyja dwie blizny jakby po za ciasnej obrozy /sznurku/lancuchu.Na karku ma waziutki pas siwych wlosow w miejscu gdzie bylaby obroza.Pierwszy raz w zyciu taki paseczek bialych wlosow widzialam.

Jest juz ostrzyzony.
Chudy chudy i jeszcze raz chudy.Zostal odpchlony.Teraz pewnie spi w oparach bo na odkazaniu narzedzi po strzyzeniu ,stolu i rak poszly na razie 2 butelki denaturatu.Jutro wysylam chlopow po wiecej....mam nadzieje ,ze nie posądzi ich nikt o nalogostwo:cool3:
Dalej bede tu informowac o postepach w dzialaniach z Dziadkiem.
Apetyt ma spory i duzo pije pijak jeden.Wyglada na bardziej zadowolonego niz wczoraj.Wciaz ledwo trzyma sie na nogach-strzyzenie bylo dla niego tortura-niestety konieczna.Pchly byli:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...