Jump to content
Dogomania

Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem


ULKA12

Recommended Posts

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Romenka, onek może być onką z cieczką. Jeśli możesz to bierz pekinczyka. Przynajmniej jeden zabezpieczony. Trzeba szukać tymczasu dla onka/onki. Napisz do Anashara, Beki, Myszy1. Ewentualnie wchodzi w grę schron, z którego trzeba będzie wyciągnąć tą biedę. Nie może zostać na ulicy.

Link to comment
Share on other sites

Zrobię tak: Jeśli jutro znajdę je zabiorę pekinka a Oneczkowi założę wątek. Ja niestety trzymać pekińczyka też nie będę mogła ale poproszę Koci Świat by go przyjęli ,powinno się udać. Zaraz zadzwonie do sąsiadów co nie mają psa bo im ktoś podtruł może oni by się zgodzili na onka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='romenka']Strasznie leżą mi na sercu te dwa psiaki!
Jakbym wzięła pekinka to bym miała wyrzuty co do Oneczka a teraz mam wyrzuty że ich nie ma przeze mnie! Jutro poszukam ale co z tego jak znajdę? Onek widać starowinki a pekinek młodziak! Pekinczyk molestował oneczka/ę jak leżała więc mogę się domyśleć że to sunia ale czy możliwe jest to że dlatego razem się trzymają bo ona to suka on to pies? No mówię Wam wyglądało mi to na niesamowitą przyjaźń bo jak Onek odchodził pekinka nie dało się zawołać tylko szedł twardo za nim musiałam ja podchodzić do niego i wtedy onek się kładł wtedy dopiero pekińczyk podchodził do mnie![/QUOTE]


Ehh, zima i psy wyrzucają .......
Mnie też bidulki bardzo leżą na sercu, oby się znalazły jutro.
Obie opcje są możliwe - czyli przyjaźń psia i cieczka Oneczki - niestety - oby nie bo to kolejny koszmar.
Nie dość że na ulicy, to jeszcze z cieczką.

Romenka - badźmu dobrej myśli, nie wyrzucaj sobie Kochana - Ty je ratujesz nie krzywdzisz !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']Obrazicie się, jeśli tu zamieszczę zaproszenie na oneczkowy bazarek i poproszę o podrzucanie? Kanis, Szarik i Mona potrzebują pomocy:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/220873-Ubrania-i-inne-drobiazgi-dla-owczark%C3%B3w.-Do-20.1.2012-godz.-20.00[/url][/QUOTE]

Nie, nie obrazimy sie..... Nasze Wilczki sa zainteresowane nr 15 - będzie cos z tego? :P

Link to comment
Share on other sites

Za około godzinę będę jechała wysyłać paczki więc w drodze powrotnej pojadę za nimi popatrzeć. Szukałam w necie ogłoszeń ale nikt ich nie szuka :(Dzisiaj jeszcze przeszukam net.
Jakby co zabiorę pekinka ale chyba serce mi pęknie jak zostawię oneczka ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']anashar i wliczurek, gratuluje i trzymam kciuki za waszą organizację :-)[/QUOTE]

Ja także, z całych sił! Na Animal Planet widziałam kiedyś takie schronisko dla psów tylko jednej rasy i w typie, to były pitbulle. Czy będzie można śledzić powstawanie całego przedsięwzięcia? Bo pomóc nie wiem jak bym mogła...

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [COLOR=#ff0000] [COLOR=black]Cytuję za [B][U]Potter[/U][/B]:
Uwaga! Potrzebujemy PILNIE Waszej pomocy! W czwartek ponowne (bo nowy Sejm) prezentacja i pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy o ochronie zwierząt w Sejmie. Właśnie nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że [COLOR=red][B] Platforma Obywatelska[/B][/COLOR] będzie głosować za odrzuceniem projektu i nieprzekazywaniem go do pracy w komisji sejmowej :angryy:! Wysłaliśmy do prasy [URL="http://www.facebook.com/notes/koalicja-dla-zwierz%C4%85t-nowa-ustawa-o-zwierz%C4%99tach/informacja-prasowa-przed-czytaniem-w-sejmie-naszego-projektu-ustawy-niebezpiecze/252079728195414"]komunikat w tej sprawie[/URL], ale to nie wystarczy. [/COLOR][/COLOR][COLOR=black]
[/COLOR] [COLOR=black]
[B]Dzwońcie i mailujcie do Klubu PO w Sejmie tel. 22 694-25-87, 22 694-15-15; mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Posłowie nie mogą tak po prostu wyrzucić ponad 200 tysięcy podpisów do kosza.[/B][/COLOR] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

No i niestety byłam szukałam i ani śladu za to trafiłam na ogłoszenie o zaginionej suczce którą prawdopodobnie wczoraj widziałam ale i jej dzisiaj ani śladu! Noż kuźwa pech! Dzisiaj jeszcze raz podjadę po 15-stej z Zuzią:( Ale ta pogodna to utrudnia strasznie szukanie tym bardziej jak ktoś na rowerze....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']Ja także, z całych sił! Na Animal Planet widziałam kiedyś takie schronisko dla psów tylko jednej rasy i w typie, to były pitbulle. Czy będzie można śledzić powstawanie całego przedsięwzięcia? Bo pomóc nie wiem jak bym mogła...[/QUOTE]

Tzn. tak, póki co jeśli chodzi o śledzenie, to na razie wszystko jest w fazie ''przed porodowej'' :p (ugadywanie się, zbieranie ekipy, itp) jak będzie już coś konkretnie się działo to info zapewne będzie na forum i póki co tylko, bo na wszystko potrzeba czasu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grzenka'][INDENT] [COLOR=#ff0000] [COLOR=black]cytuję za [B][U]potter[/U][/B]:
Uwaga! Potrzebujemy pilnie waszej pomocy! W czwartek ponowne (bo nowy sejm) prezentacja i pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy o ochronie zwierząt w sejmie. Właśnie nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że [COLOR=red][B] platforma obywatelska[/B][/COLOR] będzie głosować za odrzuceniem projektu i nieprzekazywaniem go do pracy w komisji sejmowej :angryy:! Wysłaliśmy do prasy [URL="http://www.facebook.com/notes/koalicja-dla-zwierz%c4%85t-nowa-ustawa-o-zwierz%c4%99tach/informacja-prasowa-przed-czytaniem-w-sejmie-naszego-projektu-ustawy-niebezpiecze/252079728195414"]komunikat w tej sprawie[/URL], ale to nie wystarczy. [/COLOR][/COLOR][COLOR=black]
[/COLOR] [COLOR=black]
[B]dzwońcie i mailujcie do klubu po w sejmie tel. 22 694-25-87, 22 694-15-15; mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
posłowie nie mogą tak po prostu wyrzucić ponad 200 tysięcy podpisów do kosza.[/B][/COLOR] [/INDENT][/quote]

[B]wysłane :lmaa:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

WILCZUREK-mam prośbę i chcę coś napisać:
dobry z Ciebie Człowiek.W czasach gdzie tak trudno spotkać człowieka wśród ludzi to wielka sprawa,że tu ich można spotkać.
Proszę jednak oto,abyś nie brudził sobie rąk tym draniem.Wierz mi lub nie-ja rozumiem Twój ból,Twój gniew i chęć odwetu.Sama czuję straszny gniew za to co spotkało tę sunię.Nie może być jednak tak,że mówi się?myśli?o samosądzie.Po stronie obrońców praw zwierząt musi stać prawo i działanie zgodne z jego przepisami.Prawo w Polsce jest jakie jest-nie budzi ono naszego zachwytu,ale musi być po stronie ludzi uczciwych i prawych.Nie sądzę aby ktokolwiek z nas,a przede wszystkim ta nieszczęśliwa sunia chciała abyś zapłacił za swoją prawość kłopotami z prawem.Zdaję sobie sprawę,że decyzja co zrobisz i jak zrobisz należy do Ciebie-ja mogę tylko poprosić i to właśnie czynię.Nie pouczam- proszę.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Chwilowo szukamy osoby o uprawnieniach ksiegowego. Biegłego księgowego z uprawnieniami. Który (ra) bedzie gotowa (wy) pomóc nam w prowadzeniu spraw związanych z fianansami Fundacji.... Za gratyfikację "szeleszczacą" lub za "ON-kowy uśmiech"
waldi481: mam glejaka wielopostaciowego. Wiesz co to jest? Jak nie - to poszukaj gdziekolwiek, np. na Wikipedii. I moze zrozumiesz, że pewne sprawy mam "w ŻYCI ew w ŻOPIE". Szczególnie "kłopoty z prawem". Patrz.... jestes Ela na wolności - tak? I dopchać się do lekarza pierwszego kontaktu - a juz szczególnie specjalisty! - się nijak możesz.... A jakbys byla skazana i osadzona - to na każdy poranny meldunek do oddzialowego "spod celi" - po godzinie, dwóch - jesteś na wizycie u doktora.... Może to jest i droga i wyjście? Teraz to i osadzeni Piesa/sy mogą "pod celą" mieć.... A co mi więcej potrzeba? :P
Tak w razie czego..... ze dwie, trzy paczki od Dogomaniaków dostanę? Nic tam z mięsa....
Księgowi i Osoby, mające znajomość litery przepisów i prawa dot. Fundacji dla Wilczków ON-ków - zglaszać akces !!!

Edited by WILCZUREK
Link to comment
Share on other sites

[quote name='grzenka'][INDENT] [COLOR=#ff0000] [COLOR=black]Cytuję za [B][U]Potter[/U][/B]:
Uwaga! Potrzebujemy PILNIE Waszej pomocy! W czwartek ponowne (bo nowy Sejm) prezentacja i pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy o ochronie zwierząt w Sejmie. Właśnie nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że [COLOR=red][B] Platforma Obywatelska[/B][/COLOR] będzie głosować za odrzuceniem projektu i nieprzekazywaniem go do pracy w komisji sejmowej :angryy:! Wysłaliśmy do prasy [URL="http://www.facebook.com/notes/koalicja-dla-zwierz%C4%85t-nowa-ustawa-o-zwierz%C4%99tach/informacja-prasowa-przed-czytaniem-w-sejmie-naszego-projektu-ustawy-niebezpiecze/252079728195414"]komunikat w tej sprawie[/URL], ale to nie wystarczy. [/COLOR][/COLOR][COLOR=black]
[/COLOR] [COLOR=black]
[B]Dzwońcie i mailujcie do Klubu PO w Sejmie tel. 22 694-25-87, 22 694-15-15; mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Posłowie nie mogą tak po prostu wyrzucić ponad 200 tysięcy podpisów do kosza.[/B][/COLOR] [/INDENT][/QUOTE]

masz ajkiegos gotowca ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']masz ajkiegos gotowca ???[/QUOTE]Ja osobiście projektu "obywatelskiego" nie popieram.... Chwilowo ten co jest (a jak jest - proszę zapytać posla Suskiego) - jest lepszy. Szczególnie w części mówiącej o penalizacji, czyli o karalności sprawców przestępstw.
Potter się podnieca...... za bardzo i nie potrzebnie. Trzeba najpierw wnikliwie przeczytać obowiazujacą ustawę - i tzw. "Projekt Obywatelski". Ten drugi powinien raczej nazywać się "Lobby drobiarskim".
Ilu z Was przeczytało jedno i drugie - co?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...