Jump to content
Dogomania

Niebrzydki,niegłupi,niestary i ...już nie sam! Lolek ma swoją Rodzinę!


jostel5

Recommended Posts

[quote name='wiosenka']A może poszukasz kubraczka na bazarkach na dogo?
A serce każdego boli, ale jak można coś zrobić to lepsze niż udawanie, że nie ma problemu... Gdyby była mniejsza znieczulica, gdyby każdy zamiast wyrzucić oddał komuś albo zrezygnował np z czipsów i kupił puszkę dla zwierzaków od razu świat byłby lepszy...[/QUOTE]

właśnie planuję poszukac na bazarku, tylko nigdy tego nie robiłam i narazie nie wiem co i jak ;-) weekend mam wolny więc pobuszuję

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fajna_kobitka']Historia zaczyna się od początku..... Lolek kręci nosem na wszystko co dostaje....kurczak be, miesko mielone be, kluski be, ryż be... nie mam już do niego siły[/QUOTE]

moja Nelka (z łowickiego schroniska) też strasznie kręciła nosem na to co dostawala - stawalam na głowie, żeby jej dogodzić ;) Rozwiązanie okazało się bardzo prosto - konkurencja do miski w postaci najpierw tymczasowiczów, a potem w postaci Sziry, która została na stałe :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']moja Nelka (z łowickiego schroniska) też strasznie kręciła nosem na to co dostawala - stawalam na głowie, żeby jej dogodzić ;) Rozwiązanie okazało się bardzo prosto - konkurencja do miski w postaci najpierw tymczasowiczów, a potem w postaci Sziry, która została na stałe :evil_lol:[/QUOTE]

coś w tym jest, w sobotę byli u mnie rodzice z Yorkiem i nagle zawartość talerza w przyspieszonym tempie posmakowała Lolkowi....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']patrzy na misia wzrokiem mordercy!;)[/QUOTE]
Po pewnych doświadczeniach z Dropkiem śmiem przypuszczać, że w takim miśku jest duuuużo więcej waty (tudzież innych doskonałych do zabawy wnętrzności) niż mogłoby się wydawać :D
Lolutek, jak Pani nie będzie patrzeć, to nadgryź trochę tego miśka i roznieś po domu to, co w nim znajdziesz, to naprawdę fajna zabawa jest :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

już widzę Te Wasze szydercze uśmieszki!!!! Lolutek posłuchałby Waszych rad gdyby misio zawierał w sobie choć śladowe ilości słonych paluszków,które Lolek opałaszował pod nieobecność domowników-jest ich fanem.Niestety wszelkiego rodzaju misie,piłeczki i takie inne nie interesują już dostojnego Lolosława bo nie jest siusiumajtkiem już.Z nowości to Lolutek obecnie mylony jest z suczką i muszę osoby pytające wyprowadzać z błędu;chodzi przy domu bez smyczy i uwaga..... prawie wyrósł z szeleczek!!! Klata mu urosłai chyba od wcześniejszego św.Mikołaja dostanie obrożę bo jak dojdzie gustowna kurtka na zimę to nowe szelki odpadają.Obecnie leży na łóżku obok mnie,na mojej prawej ręce więc posta piszę lewym palcem wskazującym;Lolek z bujniejszą fryzurą pełni w domu rolę owłosionego termofora(termoforu ?)-na zimę genialny!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cztery miesiące pędziły jak zające,
Czy może, Lolutku, człapały powolutku.
W każdym razie, z okazji jubileuszu,
Niech Twój ogon merda zawsze jak jakiejś wesołej małpie w kapeluszu! :)

(przepraszam, na przyszłość postaram się powstrzymać od rymowania, chociaż nie wiem, czy dam radę :D)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']Cztery miesiące pędziły jak zające,
Czy może, Lolutku, człapały powolutku.
W każdym razie, z okazji jubileuszu,
Niech Twój ogon merda zawsze jak jakiejś wesołej małpie w kapeluszu! :)

(przepraszam, na przyszłość postaram się powstrzymać od rymowania, chociaż nie wiem, czy dam radę :D)[/QUOTE]
buhahhaha nie czuję że rymuję! Dzięki Muzzy, czas leci szybciorem a mnie i tak wydaje się, że nasz sierściuch jest z nami od zawsze

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witajcie po dłuższej mojej nieobecności na forum. Sprawy ,mają się tak ,że Lolutek został przebadany na wszystkie możliwe strony w klinice... ale od poczatku.... chcąc wypełnić zapis umowy adopcyjnej posżłam z Lolkiem do veta w celu oceny jego stanu zdrowia przed kastracją, do tego doszła nawracająca z uporem maniaka biegunka więc powody były dwa i spotkała mnie bardzo miła niespodzianka.Zajęto się Lolutkiem nader wyraz dokłądnie, kiedy powiedziałam że wzięłam go ze schronu.Miał robione badania krwi-te podstawowe wyszło wszystko oki, potem usg jamy brzusznej ,widziałam serduszko,pęcherz,wątrobę, nerki i... śledzionę.... no i klops; na śledzionie stwierdzono guzek, potem zrobiono analizę krwi biochemiczną abo zobaczyć co tak naprawdę się dzieje,ale na szczęście wyniki wyszły w normie;do tego Lolutek ma przerośniętą prostatę (4 cm) no i Pan doktor ocenił naszego miśka na min. 9-10 lat. Przyczyn nawracających biegunek nie stwierdzono więc przez 3 dni mam zbierać kopy które pójdą do analizy. Potem Niunio będzie miał robione bardziej szczegółowe badania co do tego guzka i jeśli wyjdzie że to nic poważnego to robią kastrację ( pozbędziemy się problemów z prostatą) i połaczą to z czyszczeniem zębów Lolka które są w strasznym stanie-vet stwierdził że to od gryzienia krat mały musiał być gdzieś zamknięty. Dodatkowo mamy zamówioną wizytę u dr. Balickiego w celu wykluczenia zaćmy na niebieskich oczkach Lolka, bo prawdopodobnie przechodził chorobę Ruperta(nie znam pisowni) i można miśkowi będzie podawac leki aby poprawić jego zdolność widzenia.Dodam że Lolutek był baaardzo grzeczny i spokojny na badaniach a usg miał robione leząc na grzbiecie w wygolonym brzuszkiem więc pozycja dla niego naprawdę niekomfortowa.Patrzył mi prosto w oczy upewniając się że go tam nie zostawię-przekochany zwierz.Reasumując jak na jego wiek i historię jest ok wszystko tylko teraz zwalczamy biegunki, robimy zęby i pozbywamy się jajusów i miejmy nadzieję że guzek nie jest złośliwy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...