Jump to content
Dogomania

~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~


monika083

Recommended Posts

  • Replies 809
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam nadzieję, że Pluto się nie obrazi za szukanie pomocy dla jego kolegi z wrocławskiego schronu:) Potrzebna pomoc na cito dla staruszka z chorym sercem:[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244470-Bezimienny-z-chorym-sercem-dlugo-nie-po%C5%BCyje-za-kratami!!!?p=20977548#post20977548[/url]

Link to comment
Share on other sites

z FB

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande][URL="https://www.facebook.com/marta.dymkowska.9"]Marta Dymkowska[/URL] Dałam deklarację tylko 20zł, bo wspieram jeszcze inne wydarzenia. Nie jestem jednak w stanie patrzeć na jego smutek, więc nadal to za mało, ale deklaruję 40zł.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=gray][FONT=lucida grande][URL="https://www.facebook.com/events/533830739981255/permalink/592400697457592/?comment_id=596690653695263&offset=0&total_comments=10"]11 czerwca o 13:21[/URL] · [URL="https://www.facebook.com/events/533830739981255/600322169998778/?notif_t=plan_mall_activity#"]Lubię to![/URL][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']z FB

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande][URL="https://www.facebook.com/marta.dymkowska.9"]Marta Dymkowska[/URL] Dałam deklarację tylko 20zł, bo wspieram jeszcze inne wydarzenia. Nie jestem jednak w stanie patrzeć na jego smutek, więc nadal to za mało, ale deklaruję 40zł.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=gray][FONT=lucida grande][URL="https://www.facebook.com/events/533830739981255/permalink/592400697457592/?comment_id=596690653695263&offset=0&total_comments=10"]11 czerwca o 13:21[/URL] · [URL="https://www.facebook.com/events/533830739981255/600322169998778/?notif_t=plan_mall_activity#"]Lubię to![/URL][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Wspaniała wiadomość! :)
Plucinek, jeszcze 60 złotych....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']kochani chcę wykupić ogłoszenia dla chłopaka, ale nie chcę dać namiarów na schronisko, proszę o tel. i mail na jakiegoś wolontariusza, bo nie chcę żeby nie można było sprawdzić domku;[/QUOTE]
powtórzę się, proszę o nr tel. do wolontariusza do ogłoszeń??

Link to comment
Share on other sites

... gdzie jest Monika? Od ponad tygodnia nic nie wiadomo o sumie zebranych pieniążków na hotelik , a bardzo dużo osób zaoferowało się z kasą , mój apel też pozostaje bez odzewu...( chyba udostępnię zdjęcie PLUTA potrzebę jego adopcji - bez zgody autora ) ... :( a PLUTO czeka, tęskni i kolejne szanse przechodzą mu koło nosa... Prosimy również o zdjęcia kogoś z miejscowych i też cisza .... Jak w takiej sytuacji mamy znaleźć dla PLUTa dom?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='animalon']... gdzie jest Monika? Od ponad tygodnia nic nie wiadomo o sumie zebranych pieniążków na hotelik , a bardzo dużo osób zaoferowało się z kasą , mój apel też pozostaje bez odzewu...( chyba udostępnię zdjęcie PLUTA potrzebę jego adopcji - bez zgody autora ) ... :( a PLUTO czeka, tęskni i kolejne szanse przechodzą mu koło nosa... Prosimy również o zdjęcia kogoś z miejscowych i też cisza .... Jak w takiej sytuacji mamy znaleźć dla PLUTa dom?[/QUOTE]
ja też proszę o namiary kogoś kto choć zna Go osobiście, żeby ogłoszenia nie szły na tel. schroniska, bo wtedy nawet wizyty pa się nie zrobi, a tu nic:(

Link to comment
Share on other sites

Hotelik ma ostatnio duże oblężenie ale cały czas jest ruch. Trochę psów odchodzi i ale i przybywa nowych. Na dziś nie mam miejsca w domu i w góralskich domkach. Są tylko w kojcach betonowowych - tam mam full miejsca ale wtedy pies siedzi w kojcu 4m na 2m i jest rotacyjnie wypuszczany na wybieg. Kojce góralskie zwolnią się najpewniej we wrześniu bo mam parę rezerwacji na wakacje.

Link to comment
Share on other sites

LILUtosi, schronisko, to jednak schronisko, więc nawet jeśli Pluto miałby przez 2 miesiące mieszkać w kojcu betonowym, a potem przejść do domu albo do góralskiego domku, w szczególności, że jest ciepło, lato, to i tak myślę nie ma się nad czym zastanawiać...

Link to comment
Share on other sites

Wproszę się ;) Na prośbę [B]asiuniab[/B] napisałam wierszyk dla Pluta.


Mam taką prośbę, Panie Psi Boże,
By znalazł się ktoś, kto mi pomoże,
Opuścić schronisko i zamieszkać w domu.
Obiecuję, że nie będę w nim wadził nikomu...
Jestem łagodny, wiesz przecież o tym.
Nie chciałbym sprawiać nikomu kłopotu,
Lecz ja tak kocham ludzi, że raz narozrabiałem,
Wygryzłem dziurę w siatce i z kojca się wydostałem...
Bardzo tego żałuję, bo ludzie źli byli,
A ja przecież wolę, jak są dla mnie mili.
Ale ja tylko czyjąś uwagę chciałem na siebie zwrócić!
Niestety musiałem znów do kojca wrócić...
Znów siedzę smutny w boksie i podpieram ściany.
Czy będę jeszcze kiedyś przez kogoś kochany?
Jeśli nie to proszę, nie każ mi czekać
Dłużej z nadzieją na mego człowieka.
Pozwól mi szybciej przekroczyć most tęczowy,
Bo jeśli nikt mnie nie pokocha, to jestem już na to gotowy...


Pozwoliłam też sobie wrzucić psiaka do siebie na FB. Mam jedną znajomą, która lubi takie bidy, może chwyci ją za serce...

Edited by Drzagodha
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kocurek']Monia jest obecnie na króciutkim urlopie....lada dzień wraca.....[/QUOTE]

dzieki Kocurek za info,
po powrocie z urlopu nie dzialal mi net, ale juz mam nowy modem ,lece po watkach i nadrabiam ,zaraz wszystko poczytam, pouzupelniam deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Wproszę się ;) Na prośbę [B]asiuniab[/B] napisałam wierszyk dla Pluta.


Mam taką prośbę, Panie Psi Boże,
By znalazł się ktoś, kto mi pomoże,
Opuścić schronisko i zamieszkać w domu.
Obiecuję, że nie będę w nim wadził nikomu...
Jestem łagodny, wiesz przecież o tym.
Nie chciałbym sprawiać nikomu kłopotu,
Lecz ja tak kocham ludzi, że raz narozrabiałem,
Wygryzłem dziurę w siatce i z kojca się wydostałem...
Bardzo tego żałuję, bo ludzie źli byli,
A ja przecież wolę, jak są dla mnie mili.
Ale ja tylko czyjąś uwagę chciałem na siebie zwrócić!
Niestety musiałem znów do kojca wrócić...
Znów siedzę smutny w boksie i podpieram ściany.
Czy będę jeszcze kiedyś przez kogoś kochany?
Jeśli nie to proszę, nie każ mi czekać
Dłużej z nadzieją na mego człowieka.
Pozwól mi szybciej przekroczyć most tęczowy,
Bo jeśli nikt mnie nie pokocha, to jestem już na to gotowy...


Pozwoliłam też sobie wrzucić psiaka do siebie na FB. Mam jedną znajomą, która lubi takie bidy, może chwyci ją za serce...[/QUOTE]

przez ten wierszyk tu trafiłam...... czyżby Jagoda mnie miała na myśli?
mam nadzieje, że jest jeszcze ktoś, bo ja wczoraj znów "wzbogaciłam się" o 2 zwierzaki - psa i kota, oboje to straszne biedy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']przez ten wierszyk tu trafiłam...... czyżby Jagoda mnie miała na myśli?
mam nadzieje, że jest jeszcze ktoś, bo ja wczoraj znów "wzbogaciłam się" o 2 zwierzaki - psa i kota, oboje to straszne biedy :([/QUOTE]

Nie Marysiu, nie Ciebie. Wiem, że zapsiona jesteś na maxa... Ale zdaje mi się, że osobę, którą miałam na myśli znasz - kiedyś chyba o niej rozmawiałyśmy ;) Ostatnio wzięli co prawda nową bidę ze schronu, ale kto wie?

PS. Kota podesłałam znajomemu, więc trzymaj kciuki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='animalon']... gdzie jest Monika? Od ponad tygodnia nic nie wiadomo o sumie zebranych pieniążków na hotelik , a bardzo dużo osób zaoferowało się z kasą , mój apel też pozostaje bez odzewu...( chyba udostępnię zdjęcie PLUTA potrzebę jego adopcji - bez zgody autora ) ... :( a PLUTO czeka, tęskni i kolejne szanse przechodzą mu koło nosa... Prosimy również o zdjęcia kogoś z miejscowych i też cisza .... Jak w takiej sytuacji mamy znaleźć dla PLUTa dom?[/QUOTE]


nikomu jeszcze nie wysylalam nr konta, pomyslalam, ze dopiero wtedy zajme sie zbiorka, kiedy Pluto bedzie realnie jechal do hotelu, swoja deklaracje -50 zl, poslal mi juz Roland_de, bo wplaca tez na Zenia i ma juz moj nr. konta. Takze na moim koncie jest 50 zl .
Mysle, ze z tyloma deklaracjami mozemy juz szukac transportu do hotelu. Jak myslicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...