Jump to content
Dogomania

~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~


monika083

Recommended Posts

  • Replies 809
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

... hurra :) Pluto znowu będzie sławny... zgłosiła się do mnie pani z Fundacji o pieskach. Szykują akcję wakacyjną o nieporzucaniu piesków...i chce wykorzystać zdjęcie na plakacie "smutnego"PLUTA- umieści również telefon do kontaktu w sprawie adopcji PLUTA. Jest mi potrzebny telefon do osoby, która mogłaby być w kontakcie z tą fundacją i która podała by do siebie telefon w sprawie adopcji :)Proszę o wiadomość na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ... im szybciej tym lepiej , bo jutro mam wyjazd i wracam wieczorem w sobotę .... To działamy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='animalon']... hurra :) Pluto znowu będzie sławny... zgłosiła się do mnie pani z Fundacji o pieskach. Szykują akcję wakacyjną o nieporzucaniu piesków...i chce wykorzystać zdjęcie na plakacie "smutnego"PLUTA- umieści również telefon do kontaktu w sprawie adopcji PLUTA. Jest mi potrzebny telefon do osoby, która mogłaby być w kontakcie z tą fundacją i która podała by do siebie telefon w sprawie adopcji :)Proszę o wiadomość na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ... im szybciej tym lepiej , bo jutro mam wyjazd i wracam wieczorem w sobotę .... To działamy :)[/QUOTE]

No to proszę niech ktoś kto bywa w schronisku się ujawni, plisssss

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erin32']Podrzucam chłopaka z rana![/QUOTE]

Witam, chciałabym się dołączyć do deklaracji na hotelik dla Pluta na kwotę 20 zł miesięcznie- wyśledziłam Wasz wątek na Facebooku, odnalazłam w sieci, zalogowałam się na Waszym forum i bardzo proszę o podanie nr konta :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bascha84']Witam, chciałabym się dołączyć do deklaracji na hotelik dla Pluta na kwotę 20 zł miesięcznie- wyśledziłam Wasz wątek na Facebooku, odnalazłam w sieci, zalogowałam się na Waszym forum i bardzo proszę o podanie nr konta :)[/QUOTE]

kochana jesteś:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bascha84']Witam, chciałabym się dołączyć do deklaracji na hotelik dla Pluta na kwotę 20 zł miesięcznie- wyśledziłam Wasz wątek na Facebooku, odnalazłam w sieci, zalogowałam się na Waszym forum i bardzo proszę o podanie nr konta :)[/QUOTE]

Wspaniała wiadomość!:multi: Dziękujemy:loveu:
Plucinku, już coraz bliżej, wytrzymaj jeszcze kochany....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bascha84']Witam, chciałabym się dołączyć do deklaracji na hotelik dla Pluta na kwotę 20 zł miesięcznie- wyśledziłam Wasz wątek na Facebooku, odnalazłam w sieci, zalogowałam się na Waszym forum i bardzo proszę o podanie nr konta :)[/QUOTE]Witaj w naszym gronie :)))) Pluto jest ogromnie wdzięczny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='animalon'].....plissss .... Monika ? może ty byś nawiązała kontakt z tą dziewczyną .... to jest kolejna szansa ... jutro jestem tylko pod telefonem - 503-050-500 - proszę o kontakt , przekażę telefon:)))[/QUOTE]

Udało się to załatwić?

[quote name='bascha84']Witam, chciałabym się dołączyć do deklaracji na hotelik dla Pluta na kwotę 20 zł miesięcznie- wyśledziłam Wasz wątek na Facebooku, odnalazłam w sieci, zalogowałam się na Waszym forum i bardzo proszę o podanie nr konta :)[/QUOTE]

[quote name='lika1771']Znajoma daje 30zl,wiec od lipca bedzie 50zl.[/QUOTE]

Czyli z tego, co wyliczyłam, brakuje 80zł miesięcznie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...