Jump to content
Dogomania

~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~


monika083

Recommended Posts

  • Replies 809
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paula_t']Ciotki, wybaczcie za "głupie" pytanie , ale chyba się zgubiłam;)
Czy dla Pluto szykuje się potencjalnie jakiś domek

?[/QUOTE]

poki co nie zapeszam, zbieramy dalej dekaracje,jesli Plutek bedzie mial odwiedziny to dopiero w przyszly weekend, moze do tego czasu uda sie go wyciagnac?

Link to comment
Share on other sites

ja tak na wkręta jakby ktoś szukał kudłaczy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244060-Trzy-porzucone-pieski-%C5%9Bpi%C4%85-na-ulicy?p=20944302#post20944302"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244060-Trzy-porzucone-pieski-%C5%9Bpi%C4%85-na-ulicy?p=20944302#post20944302[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarna Kafka']Ja też dorzucam dla Plutunia :) 20 zł stałej deklaracji[/QUOTE]

[quote name='gosiaczek1984']daje 10zł stałej[/QUOTE]

wow, piekne dzieki! Mamy w taki razie 210zl stalych deklaracji.

Edited by monika083
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jednorazowe deklaracje będzie łatwiej zebrać (mam nadzieję), w szczególności jak już Pluta będzie od hoteliku dzielił tylko transport....[/QUOTE]

juz pisalam, ze transport moge ja oplacic, tylkoze nie wiem kto go wyciagnie i zawiezie, bo Lilu nie wyciaga psow na siebie ze schroniska,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Będziemy szukać transportu albo łączonego (najlepiej) albo osobno jak nie będzie wyboru.[/QUOTE]

paula, do Lilu jest blisko, z 50 km chyba.Takze to nie beda jakies wielkie koszta,gorzej wlasnie z samym wyciagnieciem go ze schronu, bo trzeba przeciez podpisac umowe adopcyjna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']paula, do Lilu jest blisko, z 50 km chyba.Takze to nie beda jakies wielkie koszta,gorzej wlasnie z samym wyciagnieciem go ze schronu, bo trzeba przeciez podpisac umowe adopcyjna.[/QUOTE]


Aaaa, no to pewnie, bliziutko:)
Monika, ja wyciągając psiaki ze schroniska, które oficjalnie nie zna czegoś takiego jak DT, podpisywałam umowę na siebie i umawiałam się, że jak tylko psiak znajdzie dom, to umowa zostanie przepisana na nowych właścicieli. Może uda się to w ten sposób załatwić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Aaaa, no to pewnie, bliziutko:)
Monika, ja wyciągając psiaki ze schroniska, które oficjalnie nie zna czegoś takiego jak DT, podpisywałam umowę na siebie i umawiałam się, że jak tylko psiak znajdzie dom, to umowa zostanie przepisana na nowych właścicieli. Może uda się to w ten sposób załatwić.[/QUOTE]

no tak, tak sie robi, tylko kto to zrobi, ja nie jestem w Polsce.Poza tym wyciagnac na siebie psa do hoteliku = wziascs na siebie odpowiedzialnosc za niego , takze finansowa, dlatego bedzie trudno..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']no tak, tak sie robi, tylko kto to zrobi, ja nie jestem w Polsce.Poza tym wyciagnac na siebie psa do hoteliku = wziascs na siebie odpowiedzialnosc za niego , takze finansowa, dlatego bedzie trudno..[/QUOTE]

Wiem Monika, koniecznie trzeba ustalić kto wyciągnie Pluta ze schroniska i ile jeszcze tak naprawdę brakuje deklaracji.
Oficjalnie ta osoba jest odpowiedzialna, ale nieoficjalnie można już ustalić coś innego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']Dopytalam Lilu o cene i jest 12zl na dobe, czyli ok 360 na miesiac,mamy 230 zl, jeszcze 130..[/QUOTE] o 230zł bliżej domku !!!!:))) czyli mamy opłacony 1 m-c na 100% , 230zł aktualne + 105 moje z góry do końca roku = 335 :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...