Jump to content
Dogomania

~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~


monika083

Recommended Posts

  • Replies 809
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mdk8']Monika ktoś na fb oferował stałą.[/QUOTE]

dzieki! teraz dopero znalazam, 20 zl stalej , i jeszcze mamy 50 zl stalej od Roland_de !
Bardzo dziekuje! Mamy juz 170 stalych !


[quote name='katarzyna09']moniko,tak jak wcześniej pisałam,nie dam rady dać stałej ,ale jednorazowo wyślę parę groszy dla psiny.
Podeślij mi proszę nr.konta i pełne dane do przelewu.[/QUOTE]

dzieki piekne! Nr konta porozsylam, jesli juz hotelik bedzie pewny, ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kocurek']i ja przybyłam do Pluta....na razie nie zapeszam...ale być może kroi się domek dla jednego z piesow na którego place stala deklaracje....jeśli tak się stanie to mogę przenieść ja wtedy na biedaczka....[/QUOTE]
to trzymamy kciuki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']a czy jak to jest miejsce kojcowe, to czy Plutko się tam lepiej poczuje???
tzn. mam nadzieję, że tak będzie.[/QUOTE]

nie mam nawet watpliwosci, bedzie lepiej:)
hotelik u Lilu, a schronisko, to jak Niebo i Ziemia.

Edited by monika083
Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']a czy jak to jest miejsce kojcowe, to czy Plutko się tam lepiej poczuje???
tzn. mam nadzieję, że tak będzie.[/QUOTE]

U LILUtosi będzie miał bardzo dobrze:)
Asiuniab, wiesz, schronisko to jednak schronisko. A tam będzie wprawdzie w kojcu, ale będzie mógł przez wiele godzin hasać sobie po ogrodzie, LILUtosi się nim zajmie, będzie miał dużo częstszy kontakt z człowiekiem, kumpli do zabawy i biegania :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']U LILUtosi będzie miał bardzo dobrze:)
Asiuniab, wiesz, schronisko to jednak schronisko. A tam będzie wprawdzie w kojcu, ale będzie mógł przez wiele godzin hasać sobie po ogrodzie, LILUtosi się nim zajmie, będzie miał dużo częstszy kontakt z człowiekiem, kumpli do zabawy i biegania :D[/QUOTE]


Tak,tak,
[B]Lilu[/B], jak u Ciebie jeszcze z miejscem?Trzymasz dla nas? :razz:

A cioteczki, ktore znaja Plusia osobiscie-wiadomo moze jak do dzieci, takich powiedzmy 10-13 letnich? Jak myslicie? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Plutek jest bardzo miłym psem, ale nie mam pojęcia, jak zachowuje się przy dzieciach.
Zresztą pies zachowuje się w schronisku inaczej niż w swoim własnym domu, więc nawet gdyby został "przetestowany" w schronie na dzieci, to i tak o niczym by to nie świadczyło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Plutek jest bardzo miłym psem, ale nie mam pojęcia, jak zachowuje się przy dzieciach.
Zresztą pies zachowuje się w schronisku inaczej niż w swoim własnym domu, więc nawet gdyby został "przetestowany" w schronie na dzieci, to i tak o niczym by to nie świadczyło.[/QUOTE]

Tak, ale jakis wspolny spacer poza schronem napewno pomoglby w decyzji, Zosiu ,wiem,ze masz mase na glowie, ale w razie gdyby ktos chcial poznac Pluta, dalabys rade tam podjechac i pomoc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']Tak, ale jakis wspolny spacer poza schronem napewno pomoglby w decyzji, Zosiu ,wiem,ze masz mase na glowie, ale w razie gdyby ktos chcial poznac Pluta, dalabys rade tam podjechac i pomoc?[/QUOTE]

Nie dam rady, inaczej przecież jeździłabym do schroniska... :(
Ale w weekendy jest zawsze Szira i inne dziewczyny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Nie dam rady, inaczej przecież jeździłabym do schroniska... :(
Ale w weekendy jest zawsze Szira i inne dziewczyny.[/QUOTE]

acha, no ja juz w ogole wszystko na odleglosc:shake: No jak sa w weekendy dziewczyny to ok, bo nie wiem czy w schronie cos sie zmienilo, ale jak pamietam to pracownik psa nie wyprowadzil do zainteresowanych.

[quote name='LILUtosi']Trzymam jeszcze ;-)[/QUOTE]

Lilu, to miej nas na uwadze, jesli z tej adopcji nic nie wyjdzie ,to chcialabym jak najszybciej kombinowac transport do Ciebie, biore koszta paliwa na siebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...