Jump to content
Dogomania

Rudi-Portier, Pan na swoich włościach


asiamm

Recommended Posts

co tu robic....hmmm moze rzeczywiscie jesli mozesz poobserwuj go w domu do piatku i potem rzeczywiscie do tej kliniki Twojej zaprzyjaznionej jesli mowisz ze masz zaufanie - najgorsze jednak te koszty - a czy np gdybysmy karme sami zorganizowali to byloby taniej? i oile ? jesli wchodzi taka alternatywa w ogole

Moze jakies swiatellko w tunelu zapali sie, gdy odezwie sie Gajowa, lecz tak czy inaczej sadze, ze powinien jak pisze Olesia zostac przebadany przez wet i ustalone leczenie tego guzka

pewnie morfologia tez by sie przydala
on z pewnoscia jest zmeczony..lapy takie mial jakby opuchniete, grube gorace
moze racja z ta kapiela - moze tylko go wyszczotkowac, choc na razie i przetrzec wilgotnym recznikiem - chocby by ten zapach wedrowca odegnac...

Eloise pisala o pomocy w transporcie samochodowym - wspominalam wczoraj

Moze po poludniem gdyby trzeba bylo , moze asiaf moglaby pomoc, jadac w kierunku domu, bo ta Modlinska to na jej trasie..
asiu co Ty na to?

Aneta W dziekuje za szybka i szczera odpowiedz.
Asiaf , na temat Gajowej i miejsca tam nic nie wiadomo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pixie']co tu robic....hmmm moze rzeczywiscie jesli mozesz poobserwuj go w domu do piatku i potem rzeczywiscie do tej kliniki Twojej zaprzyjaznionej jesli mowisz ze masz zaufanie - najgorsze jednak te koszty - a czy np gdybysmy karme sami zorganizowali to byloby taniej? i oile ? jesli wchodzi taka alternatywa w ogole

Moze jakies swiatellko w tunelu zapali sie, gdy odezwie sie Gajowa, lecz tak czy inaczej sadze, ze powinien jak pisze Olesia zostac przebadany przez wet i ustalone leczenie tego guzka

pewnie morfologia tez by sie przydala
on z pewnoscia jest zmeczony..lapy takie mial jakby opuchniete, grube gorace
moze racja z ta kapiela - moze tylko go wyszczotkowac, choc na razie i przetrzec wilgotnym recznikiem - chocby by ten zapach wedrowca odegnac...

Eloise pisala o pomocy w transporcie samochodowym - wspominalam wczoraj

Moze po poludniem gdyby trzeba bylo , moze asiaf moglaby pomoc, jadac w kierunku domu, bo ta Modlinska to na jej trasie..
asiu co Ty na to?

Aneta W dziekuje za szybka i szczera odpowiedz.
Asiaf , na temat Gajowej i miejsca tam nic nie wiadomo[/quote]

Z doświadczenia wiem, że do Gajowej najlepiej zadzwonić.

Link to comment
Share on other sites

asiu nigdy nie rozmawialam z Gajowa. tzn nie mialam z nia zadengo kontaktu wie moge byc mniej wiarygodna.

Nie mam jej takze telefonu. Moze ktoras z Was, Ty lub Supergoga moglaby zadzwonic?
teraz wyruszam z Jamnikiem na badania - w domu tylko malgosia i sfora...bede wieczorem

Link to comment
Share on other sites

jesli serduszko to tylko do dr Niziolka ze Schroegera (sluze mailem do Pana doktora - mozna mu wyslac link, na pewno udzieli znizki, bo piesek z dogomanii), nie polecamy w tym wzgledzie Elwetu (na mur beda proponowali rozrusznik serca!!!) ! Jak wyglada syt. finansowa?

Link to comment
Share on other sites

Odezwały się YBOTY - :multi: znaczy przezyły wakzacje i się nie potopiły. Super. Witam Was i bardzo się cieszę.
Co do oneczka, to gruntowne przebadanie w jego wieku byłoby dopbre, ale szpital, sama juz nie wiem.
Może kochana Gajowa się odezwie i znajdzie kawałek miejsca dla niego. Sama też myślę, co zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ja z Gajową też nigdy nie miałam kontaktu, dlatego strasznie proszę, żeby któraś z Was z Nią porozmawiała. Potem, jeśli trzeba, ja też chętnie zadzwonię i podam wszystkie szczegóły. A potem skupię się na szukaniu domu. Co do Gajowej, to trzeba zrobi jak najszybciej, bo jutro już czwartek
Rudi nie boi się także odkurzacza.

Myślę, że tak czy siak trzeba zacząć zbierać pieniądze na AFN, bo gdziekolwiek psiak nie pójdzie, kasa będzie potrzebna.


Ponawiam pytanie, czy ktoś może wystawić Rudiego na Allegro i aaaby (ktoś wyżej to proponował...)?

Link to comment
Share on other sites

Właśnie odczytałam wiadomość i bardzo chciałabym pomóc zwłaszcza, że to ONek ale nie dam rady. Mam aktualnie 4 psy + Gajka i już trudno mi jest zapanować nad towarzystwem. Dwa samce się nienawidzą , a obie suki są
po operacjach i wymagają szczególnej troski.
Obecnie tylko w super kryzysowej sytuacji mogłabym przechować grzecznego psiaka ale tylko 2-3 dni .
A swoją drogą marzę o grzecznym bezproblemowym pensjonariuszu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Gajowa*']Właśnie odczytałam wiadomość i bardzo chciałabym pomóc zwłaszcza, że to ONek ale nie dam rady. Mam aktualnie 4 psy + Gajka i już trudno mi jest zapanować nad towarzystwem. Dwa samce się nienawidzą , a obie suki są
po operacjach i wymagają szczególnej troski.
Obecnie tylko w super kryzysowej sytuacji mogłabym przechować grzecznego psiaka ale tylko 2-3 dni .
A swoją drogą marzę o grzecznym bezproblemowym pensjonariuszu.[/quote] Ojej, to chyba w tym wątku nastanie żałoba... Wszyscy pokładali w Tobie nadzieję...

Link to comment
Share on other sites

Gajowa, dzieki za wiadomosc...trzymam sie jak rzep tego ogona Portierowo-Rudiego...marzysz i grzecznym bezproblemowym pensjonariuszu - sadze ze z tego , co ja widzialam i , co pisal Norbert i olesia, to wlasnie taki bezproblemowy pensjonariusz...
hmmm
co tu zrobic
w piatek do lecznicy...czymoze jednak cos sie znajdzie ?
gajowa, tych 4 pensjonariuszy rozumiem ze na dluzszy okres masz..czy tez sunie w jakims czasie maja juz inny staly czy tymczas - domek zaklepany

czy mozna kolejke spoleczna otworzyc dla Oneczka - Sloneczka naszego
czy mozesz na liste oczekujacych na pierwsze miejse go wpisac ...
postaramy sie na razie , skoro nie da rady u Ciebie, go gdzies umiescic...podleczyc...
ale napisz prosze, czy ta lista oczekujacych moze byc otwierana przez nasze starutenkie slONeczko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YBOT']Gdziekolwiek trafi starowinek ---->....ma u nas "orkiestrowy" duuuuzy wor suchego jedzenia dobrej jakosci i "ludzki" materacyk dla duzego psa plus kocyk. W razie czego prosze o kontakt mailowy lub telefoniczny![/quote]


Sadze, ze czytajac o tej karmie... Rudi oblizal sie sazniscie i przeciagnal...ludzki materacyk, skoro juz przymierzyl sie do kanapy..wiec w sam raz taka podmiana pasuje...jego wlasny materac...hmmm
zaczynamy obrastac w dary, wyprawki..a to dopiero trzeci dzien obecnosci na dogo

za te Wasza hojnosc Rudi - Portier bardzo dziekuje, mysle ze tak lezac bez wyrazu umeczony na Placu trzech Krzyzy...nie sadzil, ze Mikolaj jeszcze o nim bedzie pamietal

dzieki Yboty...

Link to comment
Share on other sites

YBOT transport może być bardzo potrzebny w piątek, jak już wiadomo będzie, gdzie jedzie Rudi.Ja niestety auta nie posiadam, nad czym bardzo ubolewam.


No właśnie, pixie, dziewczyny: jaki mamy czarny scenariusz (tzn. co, jeśli jutro ani w piątek nic się nie znajdzie)? Pamiętajcie proszę, że Rudi nie może u mnie zostać dłużej...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olesia.b']YBOT transport może być bardzo potrzebny w piątek, jak już wiadomo będzie, gdzie jedzie Rudi.Ja niestety auta nie posiadam, nad czym bardzo ubolewam.


No właśnie, pixie, dziewczyny: jaki mamy czarny scenariusz (tzn. co, jeśli jutro ani w piątek nic się nie znajdzie)? Pamiętajcie proszę, że Rudi nie może u mnie zostać dłużej...:-([/quote]


Wtedy jedynym wyjściem będzie tylko hotelik, tylko skąd wziąć na niego kasę :(
Rudasku, staruszku, gdzie jest Twoje miejsce na Ziemii??
Pixie, orientujesz się czy Paluch został powiadomiony od odnalezieniu psa?
Może ktoś go szuka, może to ofiara sylwestrowej nocy?
Chciałabym w końcu trafić tą szóstkę w totka, wreszcie mogłabym zrealizować marzenie o wybudowaniu ogromnego pałacu dla bezdomnych psów...
Czy ma ktoś znajomości np. w gazecie Fakt, albo SE, artykuły tam zamieszczone działają na ludzi...

Link to comment
Share on other sites

chyba pobawimy sie tez w watku: bazarek w bazarek dla Portiera - Rudiego...

[LIST]
[*](welon 3 warstwowy plus butki slubne (36-37) i musznik dla Pana Mlodego....[/LIST]
[LIST]
[*]szara filcowa kurtałka z pieknym futerkowym czarnym wykonczeniem i kapturem na duzy biust (za duza na moj nr 40)[/LIST]
[LIST]
[*]sukieneczka czarna 38 prawie balowa (prawie bo krotka)[/LIST]
[LIST]
[*]sukieneczka 38 tenisowa do biura, granat w paseczki ![/LIST]
moze jutro sie ktos zalapie)

Link to comment
Share on other sites

Ogloszenia wszelkie sledzi Kora. Byla juz w watku dala ogloszenia. Juz wczoraj widzialam. Pracuje jak torpeda.
Pisala o ogloszeniu Pana Marka..ktory z Kampinosu szukal psa... ten trop trzeba dla czystego sumienia sprawdzic.

Kora przeglada wszystkie istniejace ogloszenia i ma dostep tez do Paluchowych. I sama oglasza.
Pewnie zreszta sie pojawi.

Link to comment
Share on other sites

Asiamm podsunela jeszcze mysl o hoteliku u Mosii
Zaraz do niej napisze. Dawno jakosna dogo jej nie spotkalam, nie wiem czy ma miejsca i jak to wygladaloby finansowo jesli tak. Tylko ze to Czestochowa..wiec tez nie na juz..no bo i transport i przebadac trzeba

Ybot...slubny Bazarek ...hmmm
jesli naprawde taka decyzje podjelas, to czapki z glow...

moze w takim razie zdjecia i wystaw na bazarku na rzecz Staruszka...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...