Jump to content
Dogomania

Owczareczka po wypadku, potrzebne $ na operację-prosimy


karolina1981

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Teraz czytam cały wątek, widzę że suczka jest już przewieziona w inne miejsce. Moja koleżanka miała ją adoptowac. Po rozmowie z pracownikiem dokonala jej "wstepnej rezerwacji", miala troche poczekac az sie "zagoi". Pokazalam jej reportaz i poprosilam, żeby porozmawiała z kierownikiem i żeby wydał ją szybciej, a ona pokryje wszelkie dalsze koszta leczenia ( z pomoca stowarzyszenia ) i zajmie sie nia. Byla w schronisku, ale otrzymala informacje, że suczki juz nie ma, że została adoptowana...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Dziewczyny, to jest wątek Boni. Proszę przejdźcie na pw.[/QUOTE]

PODPISUJE SIE . Nie znosze jak wątek sie zaśmieca ,jakimiś kłótniami. To jest watek Boni i o niej piszemy.
Mizianka ode mnie. Ciagle mam przed oczami obraz tej nieszczesnicy w tym schronie.

Link to comment
Share on other sites

Pytałam czy jest jakaś organizacja, której konto mogę podać do wpłat na sunię...
Na FB proszą...

[URL]http://www.facebook.com/events/320661134620071/#!/events/320661134620071/[/URL]


[quote name='Javena']PODPISUJE SIE . Nie znosze jak wątek sie zaśmieca ,jakimiś kłótniami. To jest watek Boni i o niej piszemy.
Mizianka ode mnie. Ciagle mam przed oczami obraz tej nieszczesnicy w tym schronie.[/QUOTE]

Już chyba nie ma wątku na dogo bez kłótni :(
Mam wrażenie, ze niektórzy zapominają po co tu jesteśmy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tayga']Pytałam czy jest jakaś organizacja, której konto mogę podać do wpłat na sunię...
Na FB proszą...

[/QUOTE]


Może konto Ostrowskiego Stowarzyszenia MIłośników Zwierząt?

Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt
WBK o/Ostrow Wielkopolski
95 1090 1160 0000 0000 1603 5008
z dopiskiem: dla połamanej Boni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missy87']Teraz czytam cały wątek, widzę że suczka jest już przewieziona w inne miejsce. Moja koleżanka miała ją adoptowac. Po rozmowie z pracownikiem dokonala jej "wstepnej rezerwacji", miala troche poczekac az sie "zagoi". Pokazalam jej reportaz i poprosilam, żeby porozmawiała z kierownikiem i żeby wydał ją szybciej, a ona pokryje wszelkie dalsze koszta leczenia ( z pomoca stowarzyszenia ) i zajmie sie nia. Byla w schronisku, ale otrzymala informacje, że suczki juz nie ma, że została adoptowana...[/QUOTE]
Twoja koleżanka chciała dać Boni dom na stałe?

Link to comment
Share on other sites

no tak, wpierw chciała jakiegokolwiek dużego, ale jest wrażliwa na los pokrzywdzonych zwierząt, a że ma możliwości i co do warunków i co do finansów, stwierdziłą że weźmie tego, który wygląda najgorzej i wymaga pilnego wyciągnięcia ze schroniska. Reportaż jeszcze bardziej ją przekonał, że szybko musi ją stamtąd wziąc

Link to comment
Share on other sites

Missy, ja sobie tak myślę, że niech koleżanka skontaktuje się z Karoliną. Jak sunia trochę dojdzie do siebie, to jak najbardziej może na nią czekać kochający, przygotowany domek. Wizyta PA będzie na pewno, żeby była jasność i jakby była pozytywna, to przecież byłoby super, gdyby mała pojechała po wygojeniu do domku. Tego jej wszyscy życzymy. Nie chcemy jej do końca życia trzymać po hotelikach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missy87']no tak, wpierw chciała jakiegokolwiek dużego, ale jest wrażliwa na los pokrzywdzonych zwierząt, a że ma możliwości i co do warunków i co do finansów, stwierdziłą że weźmie tego, który wygląda najgorzej i wymaga pilnego wyciągnięcia ze schroniska. Reportaż jeszcze bardziej ją przekonał, że szybko musi ją stamtąd wziąc[/QUOTE]

Byłoby super.:multi::multi: Po tylu cierpieniach ,operacjach ,do kochającej pańci. To jak prezent pod choinke.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...