Jump to content
Dogomania

Zezwolenie


derwal

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A Siwy się nie szczypie, jakby mógł to by nawet w dzień szedł do sypialni pod kołdrę.

Siwy za posłanie (na spółkę z Fifi oczywiście, bo one to tylko razem) ma materac z gąbki wysokości 10 cm, a wielki prawie jak łóżko jednooosobowe (trochę go obcięłam z boku, bo był strasznie długi), materacyk jest przykryty kocykiem, więc posłanie mają takie jak dla ludzi, ale Siwy "wie", że kanapa Państwa choćby była z twardych dech to jest kanapą Państwa i leżenie na niej to zaszczyt, więc jak tylko może to korzysta z zaszczytów księciunio pieprzony... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Rotti

Ale Siwas kocha swoje posłanie, toż to pierwsze miejsce, na którym może leżeć na plecach i robi to nader często :lol: Jak już powiedziałam - gdybyśmy nawet spali na kawałku blachy - on i tak będzie chcaił spać z nami, bo wtedy ma inny status.

Amster

Jak sobie wyobrażasz w momi małym mieszkaniu materac od łóżka 1-osobowego (ciut przycięty) na podwyższeniu? Bo ja sobie nie wyobrażam, nie miałabym jak przejść :(

Do obu powyżej wymienionych

Tu nie chodzi o to, że Siwy jest nieszczęśliwy, to jest taki typ, że jak ma okazję to ją wykorzystuje, taki z niego po prsotu typ i choćby jego posłanie było na wysokości metra to on będzie chcaił leżeć tam gdzie my. Na szczęście nie robi tego zbyt nahalnie, jedno "do siebie" wystarczy, ale za to robi to baaardzo wytrwale :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ufffffffff, właśnie mój Stefan malutki wybudził się z "głupiego jasia" - nogę miał szytą.

Dostał działkę jak dla jamnika, a trzepnęło nim porządnie.

Jak to jest z charciorami, że są tak bardzo wrażliwe ???

Już tyle różnych teorii słyszałam, że głupia jestem.

Wie ktoś?

Link to comment
Share on other sites

Że charty są delikatniejsze jeżeli chodzi o narkozę to też słyszałam.

Chart to prawie same kości, mało mają "ciała" w porównaniu z innymi psami,

moje też jak są usypiane to dostają najwyżej pół dawki...w razie jak słabo środek działa to zawsze można podać troszkę więcej..

Gocha i dwa borzojki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...